Oblečenie na krst

27. mar 2023

Ahojte, ako chodíte oblečený na krst? V sobotu sme krstili naše babatko a došlo k trochu trápnej situácii. Jedna časť rodiny to poňala veľmi slávnostne a prišli riadne nahodení. Druhá časť zase nabehla do kostola v rifliach a teniskách. Keď sme sa následne stretli na slávnostnom obede, jedna aj druhá strana sa cítili nesvojo. Jedny tam sedeli nahodení ako na svadbu, druhí v bežnom oblečení akoby išli práve z roboty 🙈 my s mužom sme to tiež poňali elegantne, keďže je to sviatosť a pre mňa na materskej to bola príležitosť nahodiť sa…

ana82
27. mar 2023

je to sviatosť, určite elegantne, ale primerane nie ako na svadbu...

xena0
27. mar 2023

No trošku elegantné sa hodí, nemusí byť úplne ako na svadbu ale teda slávnostnejšie je určite na mieste

elenatomasova
27. mar 2023

Už je po Tom neopravis to nijak ,ale rifle,tričko,tenisky nie....

stanulienkat
27. mar 2023

Na krst, na svadbu, alebo na nejakú slávnostnejšiu príležitosť môže len úplný sedlák prísť v rifliach.

ar3m1s
27. mar 2023

Ja som mala elegantne saty a lodicky manzel mal zas oblek zo svadby 🙂

zuzkacik4
27. mar 2023

Vzdy ked sme krstili, tak tiez cela rodina z oboch stran prisla elegantne...ziadne rifle a tenisky...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anavixy
27. mar 2023

Urcite elegantne. Znamy krstil vo februari, velky financnik, jeho manzelka “influencerka” z oblasti kozmetiky a mody a jeho dospely brat prisiel v obtiahnutych karovanych nohaviciach po clenky a bielych teniskach 🥲 tiez to pekne kricalo na fotkach… myslim, ze trapne sa mohli citit len ti bezne obleceni, alebo skor nikto, ved zasa to oblecenie nie je az take dolezite, mozno vnutorne to prezivali hlbsie nez navonok 🙈

tosomja
27. mar 2023

Do kostala nepôjdem v rifliach, nie to na slávnosť. 🤔 Každý muž má mať aspoň jedny slušne nohavice, keď už nie oblek, žena aspoň jedny šaty a lodičky. Nevzala by som plesové šaty, ale tričko, tenisky je úbohé.