Originálne darčeky pre chlapcov na Vianoce

Ahojte,určite každá z vás už rozmýšľa čo deťom na Vianoce. Ja som už v koncoch. Hľadám pre malého nejaké hračky čo by ho potešili a aj trošku niečo naučili. Malý má rok a pol. Ak by vás napadlo hocičo,budem veľmi rada za všetky nápady🙂

hipuska
6. nov 2022

@viktoriaimriskova keď nevieš čo dieťatu na 1,5 roka, čo budeš robiť keď bude mať 15?

thoughtfulweirdo
6. nov 2022

@hipuska Ani ja neviem, čo 1,5 ročnému synovi, nič nepotrebuje, čo chce mi nepovie a to, čo ho baví v čase nákupu, ho pravdepodobne už v čase rozbalenia baviť nebude 🤣 súrodencom v pubertálnom veku nemám problém, vedia si zaželať 😁

mikadooo
6. nov 2022

@viktoriaimriskova ach jaj. V tom veku moje deti najviac bavil darčekový papier, tak ti poviem 😄. Hlavne nekupuj toho tonu. Ak dostane JEDNU novú hračku, hoci aj obyčajnú loptu za 3e, zabaví sa tým viac, ako keď ich dostane 10 a bude z toho akurát tak na prášky, aký bude vyjančený z celých vianoc. A na "edukáciu" kašli zvysoka, to sú len také marketingové žvásty. Bude sa edukovať od škôlky až po strednú/vysokú školu až až. Nechaj ho sa len hrať, tak ako to on uzná za vhodné.

hipuska
6. nov 2022

@thoughtfulweirdo áno, počítač a telefón 😆

mirro
6. nov 2022

Najviac ho bude baviť šklbať baliaci papier😁😂

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baluinka
6. nov 2022

@viktoriaimriskova nasa bude mat v januari 2r a ja mam teda v zozname hooodne tipov na darceky😀
tak napr: kuchynka, k tomu vybavenie ako napr kavovar (rada sa aktualne hra na to,ze mi uvari kavicku a kolacik), lego duplo, albi pero, odrazadlo,sonicka kefka,postel do izby, stolcek+stolicky, knizky,....samozrejme,nedostane to vsetko od nas (nieco z toho uz maju pokupene babky a bojim sa,ze neostanu len pri 1 darceku).. ale je pravda,ze ja v priebehu roka hracky nezvyknem vobec kupovat,sem tam mozno nejaku knizku,takze nasa toho vela nastastie zatial nema..uvidime po vianociach a narodkach (20.1.) a meninach (19.1.) 😂

mamamasama
6. nov 2022

U nás zabodovalo toto. Využíva stále a to už má cez 3 roky 😬
https://www.google.com/search?q=stan+s+tunelom&...

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuskamala1
6. nov 2022

Mas prvé dieta? Ak ano tak je toho viac..
Kuchynka bola top, uciaca veza, piklerovej triangel, hopsadlo, odrazadlo, kolobezka, ak mate dvor tak detsky domcek, pieskovisko, smykalka. Knizky, magneticka kresliaca tabulka, activity book,..

sasitimi17
6. nov 2022

hojdačku, to aj do bytu zavesíš

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduliak
6. nov 2022

@viktoriaimriskova v tomto veku puzzle pre najmenších a veľa,veľa baliaceho papiera🙂🙂🙂

mimi3008
7. nov 2022

@hipuska dobra rada nad zlato😠

viktoriaimriskova
autor
7. nov 2022

@hipuska tam je to jednoduchšie keď si 15 ročný už vie povedať čo by asi chcel

viktoriaimriskova
autor
7. nov 2022

@baluinka melému kupujem hračky len na Vianoce,lebo od každého niečo a zrazu plný dom hračiek a už ho tie hračky ani nebavia tak to chceme trošku obmeniť. Nebojte sa aj vy budete mať dom plný hračiek po tých všetkých sviatkoch 😀

janickacrazy
7. nov 2022

@viktoriaimriskova no ja už ani nehovorím pri 3 deťoch koľko toho je, nenápadne vyhadzujem, lebo nás vyženú z domu 😂