Poraďte darčeky pre svadobčanov

bambula00001
21. jún 2021

Ahojte dievčatá . Prosím poraďte mi čo dať ako taký mini darcek pre svadobných hosti . Prosím niečo originálne magnetky nie . Vôbec neviem čo .
Skúste mi napísať čo ste dávali vy . Možno sa inšpirujem 😉 ďakujem ❤️

zuzanaokasova
21. jún 2021

Priznám sa, že som nečítala všetky príspevky...raz som čítala nejaký príspevok, že dali svadobcanom ako darček los. A babka nevesty na ten los vyhrala peknú sumu... aj to by nebol zlý nápad... ja osobne tiež nefandím "lapacom prachu "

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martyzpp
21. jún 2021

@bambula00001 ten los ako sa vyssie spominal moze byt dobry napad a kedze je to letna svadba, napadlo mi mineralku v spreji, na osviezenie v tom teple 🤷‍♀️. Aj ked neviem ci sa da urobit s nejakym vlastnym obrazkom alebo napisom…ja som na svadbe nedavala okrem kolacov a alkoholu nic.

a_andrejka4
21. jún 2021

@bambula00001 vidim ze vela ludi tu porovnava svadby pred par rokmi a teraz a tvrdia že dary su zbytocne že nič netreba, tal to je fakt hovadina. My sme mali svadbu minuly rok a davali sme medovnicky ale nie tie klasicke ale pozri stranku sladkemenovky.sk super pristup aj navrh ti spravia podla tvojej predstavy ak by si sa pre nich rozhodla. Ako menovky sme mali male orion cokoladky a to som vyrabala ja. Tento vikend sme boli na svadbe kde dar boli mini nutely personalizovane. A menovky mali krabicky v ktorych boli pre muzov otvaraky a pre zeny male zrkadielka, vsetko personalizovane. Ak by si zhanala este lepsiu inspiraciu ja som chcela robit najskor cukriky v skumavkach, viem že niekto v okoli mal korenie v skumavkach. 🙂 možno som pomohla možno nie

janeninka
21. jún 2021

@a_andrejka4 praveze si myslim, ze coraz viac ludi sa snazi o minimalizmus a nepotrebuje ludi obdaruvavat personalizovanymi serepetickami.. To ze nieco existuje a v prvej sekunde sa zda mile, neznamena, ze je to aj prakticky darcek..