Poraďte mi darček pre nábožensky založenú svokru

nevludna
29. nov 2019

Ahojte,

Viete mi poradit nejaky fajny darcek pre velmi nabozensky zalozenu svokru? Co by vas potesilo ako krestanov? Ja nie som veriaca a ani to nesledujem, tak neviem co take zaujimave v tomto svete fici🙂)
Chcem jej naozaj spravit radost (ziadne sosky ale)
Dakujem

evkamotka
29. nov 2019

Inak z nabozenskej literatury by som sa priklonila k Maxovi Kasparu. Nie su to nudne tazkopadne uf uf knihy, ale velmi vecne, aktualne temy, rozhovory

ukulela
29. nov 2019

@nevludna neviem ale skús hľadať cez Google je to tam pápežské požehnanie alebo ako. na internete píšu že sa to dá aj cez internet normálne žiadať. Ak by ju to malo potešiť tak proste sa oplatí počkať aj do nového roku respektíve do januára ak by to už nestíhali poslať. To by ste jej nejakú vysvetlili že špeciálny darček príde trocha neskôr.

nevludna
autor
29. nov 2019

@evkamotka to by som k narodeninam ked tak dala v januari.
@0silvia0 a to urcite nema, to moze byt na vianoce

Jaj strasne ste ma potesili. Dakujem

nevludna
autor
29. nov 2019

@ukulela v januari ma narodeniny❤️

nevludna
autor
29. nov 2019

@ukulela jejda, snazim sa to vyplnit online. Ale neviem odpovedat na vsetko. Religious institute ma byt co? nahodou nevies?:(

ukulela
29. nov 2019

@nevludna neviem ti to kto pomôcť lebo som len za mobilom, skús translátor, ale mne sa zdá že keď sme to pozerali svojho času tak som našla aj slovenskú verziu tej žiadosti. Ale naozaj si nie som istá lebo to bolo dávno dávno a v podstate som to vtedy neriešila ja. Len viem že sa tam vypisovalo v podstate pod ktorú farnosť ten človek patrí. Či to nie je to.

luccija
29. nov 2019

@nevludna kúpila by som jej niečo iné ako kresťansku tematika.Penazenku, kabelku, peknú deku, knihu, svetrík, náušnice...

terezka1947
30. nov 2019

@nevludna uprimne?to,co kazdu inu zenu. Pokial ju uplne doverne nepoznas,do knihy sa trafit nemusis. Putnicky zajazd je tiez speci zalezitost.
Kup jej nieco pekne,kvalitnu satku,kabelku,rukavi
ce,peknu obedovu supravu,kavovu......neisla by som do nabozenskych predmetov.

silvi300
10. dec 2019

@nevludna Ja som veriaca, kresťanka a poviem ti úprimne, čo poteší každého veriaceho. Púť do Svätej Zeme, chodiť na miestach, kde chodil Ježiš Kristus. Ja by na tvojom mieste kúpila svokre zájazd do Svätej Zeme.

stefit
10. dec 2019

@nevludna pomoct jej zorganizovat zajazd na nejaku put ...kde by rada isla..

stefit
10. dec 2019

@terezka1947 zalezi na tom , ako silno je veriaca....

terezka1947
10. dec 2019

@stefit nemyslim,ze akokolvek veriaca prestava byt zenou,beznym.clovekom.
Nekupovala by som tento.typ darcekov pre cloveka len tak....milion ruzencov,obrazkov,knih a biblii veriacemu nie je potrebne....

stefit
10. dec 2019

@terezka1947 ja hovorím z vlastnej skúsenosti....nebudem to tu rozvíjať...

shee11
10. dec 2019

@nevludna to pozehnanie by sa isto do vianoc nestihlo https://www.elemosineria.va/papal-blessing-parc... ja by som kupila knihu. nejake rozhovory s papezom Frantiskom - o nom je vela knih alebo nieco o JPII., Matke Tereze ... a pod. 🙂

terezka1947
10. dec 2019

@stefit ok,chapem...