Poraďte s darčekom pre priateľa

valeria1985
13. dec 2012

Ahojte kočeny...poraďte mi s darčekom pre priateľa...netuším čo mu mám kúpiť a k tomu mám obmedzený rozpočet cca. max 30 e, keďže som nezamestnaná ...nemože to byť žiadne oblečenie ani kozmetika, na značky si dosť potrpí...a nemám už veľa času na rozmýšľanie...čo kupujete vy svojím láskam?

xlucia
13. dec 2012

@valeria1985 moj dostane bundu. ale ako mi raz bolo vysvetlene v muzskej spolocnosti, daj pod stromcek seba iba v cervenej masle a mas po starosti 😀 . a usetris 😀 😀 😀 😀

veronka
13. dec 2012

To by aj mňa zaujímalo...

sjuzi
13. dec 2012

Knizka (napr teraz vyborny novy Matkin), nejake cdcko, fotka v ramceku, alebo sperk z chirurg.ocele (tie su v celkom dobrej cene a vyzeraju skvelo hlavne na panoch)...

stardust
13. dec 2012

@valeria1985 daj mu seba 😵

majka99999
13. dec 2012

@valeria1985 ja som kupila svajciarsky nozik. Co ma rad? Cestovanie, turistiku, rad sa dobre oblieka, ma auto? Koncert alebo Cd/dvd? 🙂 Da sa toho dost vymysliet.

majulino
13. dec 2012

no moj dostane mlyncek na kavu so zrnkovou kavou a havanske cigary 😀

evulilik
13. dec 2012

ja svojmu kupujem ručný vysavač, aby mal do auta (rad si tam robí poriadok 🙂 ) ponošky a gate 😉 Jeho sen je helikoptéra na diaľkové ale to by sa s tým hral tak 2 dni a potom nič.. tak to nedostane .. bo tiež mám obmedzené možnosti a tak radšej niečo praktické ... aj on sám je taký praktik 😉

raza
13. dec 2012

ja som mu kúpila tablet a ešte sa chystám nožík..

clarissa
13. dec 2012

moj dostane take veci ktore som uzanala za vhodne ze potrebuje 😅 nove teplaky,mikinu,nejake to spodne pradlo a poukazku na masaz lebo viem ze sa furt nad tym rozplyva 🙂 Inak si este kupime spolocne moulinex krajac a hotovo...on sam povedal ze nechce nic,len nech deti maju a nech sme vsetci pokope 😉

maria117
13. dec 2012

Kalendar s fotkami,mozes si aj urobit a dat len kvalitnejsie vytlacit,al ja som len ponalepovala fotky,no to uz bolo davnejsie,teraz vsak robime rodicom,tak ak chces poslat sablonu,daj mail do ip.
Al ak vies nieco usit,upliect,vestu,sal,...knihu,ak rad cita,....

libka1
14. dec 2012

ak ma auto tak nieco do neho... taku podlozku co mu bude pocas jazdy drzat mobil, alebo drziak na tablet, alebo headset k mobilu, vyhriavaciu podlozku na sedadlo, existuje taka sada kompresor aj s takou zazracnou tekutinkou ked dostane defekt nemusi na mieste menit koleso ale tam nastrieka ten sajrajt a este prejde domov alebo do servisu zhruba 100 km... toto by mali byt vsetko veci kde sa vojdes do 30 eur. ja som tiez u mojho muza vzdy bezradna a nie je ani nejaky velky autickar, ale toto ho vzdy potesi...

valeria1985
autor
24. dec 2012

no dopadla som takto, že som mu kúpila boxerky Simsonovci, keďže ich má rád... a veľmi na mňa naliehal že on nechce darčeky, aby som rešpektovala jeho rozhodnutie...tak som žiadne darčeky neriešila...som skoro omdlela keď mi včera povedal že on darček pre mňa má...vie o tom že mám pre neho len jednu blbôstku...hanbím sa jak pes a budem ešte viac pri odovzdávaní darčeka 😕

sharmana
24. dec 2012

@valeria1985 nehanbi sa, sám na tom trval, takže ak ťa len skúšal, nech si horkosť svoho zmýšlania aj celú vychutná 😀 ak to myslel úprimne, tak mu ide o to, aby potešil on teba, lebo ťa má rád 😉