Priebeh malej svadby

8. feb 2022

Ahojte, tie ktore ste mali fakt malu svadbu, mozno len nejake posedenie, ako to prebiehalo? Nejaky obed v restauracii a domov alebo zabava do vecera?
Chceli by sme to vymysliet tak aby nas to financne nevyslo vela, ale zaroven priatel vravi ze si nevie predstavit len obed a domov. Tak by ma zaujimalo ako to maju ini, ktori tiez nechceli velku svadbu.

osiatko26
8. feb 2022

Ahoj moji rodičia idú tento víkend na svadbu a tiež na malú v reštike Max 50 ľudí normálne obed pootm neskôr niečo prejest večeru do 22;00 Max sú teraz svadby tak len takto to nejako naorganizovat

mimikarol
8. feb 2022

My sme mali obed, obrad na úrade a potom sme šli k nám kde sme mali zákusky a tortu. Ja som bola v 7dmom mesiaci, bolo nás dokopy a 12 ľudí a bývali sme v malom byte. Peniaze za zisli na iné veci, a brali sme len kôli tomu že to bolo praktickejšie pred narodením dcery. Boli sme spolu už 6 rokov a svadba nebola priorita ani pre muža ani pre mňa.

diamond007
8. feb 2022

Kamoška mala malú svadbu, oni a dvaja svedkovia, dali po obrade obed a k nim išli na kávu a zákusky

dadulamamula
8. feb 2022

Malý sme obrad išli sme si sadnúť do reštaurácie, najedli sme sa, potom sa tancovalo, o 6 bola akože ďalší chod to boli švédske stoly a do 8 sme sa bavili.. Žiadne ceremónie okolo toho neboli... Malý sme tam len najbližších rodinných prislunikov.
O 8 sa všetci zobrali domov. Asi do pol 10 sme tam ostali len už my. Bola som v 5 mesiaci, bývalo mi často zle, ale po cipke som to cele zvládla.

ivkazba
8. feb 2022

Kamoška tak mala, asi 15 rokov dozadu. Cca 14 ľudí, neskorý ober, potom sme len tak sedeli, kecali, dali dezert a išli domov. Dnes to kamoška ľutuje, hovorí, že to boli vyhodené peniaze, že radšej len o svedkoch alebo poriadna svadba. Že to stálo peniaze, ale spomienky v podstate žiadne, keďže to bolo ako hocijaká bežná oslava.

majlo1234
8. feb 2022

My rovnako ako mimikarol, mala svadba iba rodiny najblizsie a svedkovia, obed v restauracii a do vecera sme potom grilovali este u nas doma. Tiez som bola vo vysokom stadiu tehotenstva a rodit som chcela vydata uz z prakticky h dovodov

lulana79
8. feb 2022

nas bolo 8 + dve nase deti... iba rodicia a svedkovia... obrad na urade a obed v blizkej restauracii... kava+torta... o piatej sme boli vsetci doma...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bazalka1
8. feb 2022

My sme mali malu svadbu. Ak dobre pamatam tak okolo 25ludi. Zarezervovala som restauraciu, a dohodla sa. Po obrade sme tam prisli na obed, po obede sa podavala neskor kava a kolac (kolace sme mohli priniest svoje) tiez alkohol a slane sme si mohli priniest, nemali stym problem. A bola este neskor vecera okolo siedmej....svadba trvala max do 22:00, vtedy sme uz odchadzali. Mali sme tam vlastnu miestnost a tiez sme si priniesli vlastnu hudbu. Platila som za vsetko okolo 800-900e (mimo tych kolacov...tie chcela mat na starosti svokra. Platili sme na druhy den ked sme si prisli upratat a stiahnut nase veci z restauracie. Mali to super bo sme mali taku vlastnu sukromnu miestnost kde nas a ani my sme nikoho nerusili...
Plus mali v ponuke aj ubytovanie tak par ludi co bolo zdaleka tam prespalo...

zdenkatv3
8. feb 2022

@bazalka1 na presne takej to svadbe som bola a mne sa to ako moc pacilo. Bolo to take intimne a aj v ramci noriem, kedze svadby netrvala do skoreho rana

bazalka1
8. feb 2022

@zdenkatv3 No myslim ze aj unas boloa vacsina spokojna 🙂 Viacero hosti si nepamatalo ako sa dostalo domov...tak z toho usudzujeme :D

jahodka1993
8. feb 2022

My sme mali hostinu u nás na dome 🙂 Všetko sme mali pripravené ako na svadbu prestrete 🙂 dokonca kamarát nám robil starejsieho 🙂 a kamarátky varili a roznasali jedlo 🙂 na večeri nás bolo 16 a potom prišli ešte asi nejaký 6 ľudia po večeri 🙂 v jednej miestnosti sme mali prestrete a v druhej sa tancovalo 🙂 svedkyňa nám púšťala hudbu cez repráky 🙂 tancovalo sa do rána do 3 😂 dokonca aj cepcenie som mala mi spravili kamarátky 😍 bolo to skvelé neľutujeme to ani trošku 🙂 skvele sme sa zabavili a ušetrili sme kopu peňazí 🙂

lindous
8. feb 2022

Sesternica mala malú svadbu, bolo nás tak dokopy max 15, najbližšia rodina z oboch strán a teda hostina bola v menšej reštike, ktorú sme mali sami pre seba a bol tam aj priestor na zábavu, tancovalo a zábavalo sa do rána (sami sme si DJ-ovali), ale my sme taká rodina, že na každej väčšej oslave, keď má napr. niekto okrúhle narodeniny je takáto zábava 🙂

danielak84
8. feb 2022

Ahoj. My sme mali malu svadbu cca 10 ludi aj s nasimi 4 detmi. Po sobasi na urade sme mali u nas na dvore obed formou svedskych stolov, dala som objednat misy a pizze. Vecer sme si grilovali. Bolo to fajn. Kazdy si dal co chcel, deti sa hrali a ziaden stres.

mirka438
8. feb 2022

Nas bolo dokopy 19. Mali sme obrad dost neskoro, o pol 5. Po obrade sme sa isli vsetci spolu odfotit do parku, kym sme sa potom presunuli do restiky, nebolo to daleko, isli sme peso, tanier nam rozbili, to trvalo nejaky cas kym sme sa tam s tym serkali, kym sme sa pomaly najedli, s kazdym jednym hostom porozpravali, pri kazdom sme sa zastavili na kus reci a hned bol vecer. Niektori prisli z daleka tak sli rovno domov a ti, co to nemali daleko prisli este na chvilku k nam. Ja som bola v 6 mesiaci tehotenstva, bola som PN takze som bola rada, ze som to vobec vydrzala 😀 ale bol to krasny den
. Svadobne fotky ja a manzel sme nafotili doobedu.

maria898
8. feb 2022

Sestra mala pred par rokmi tiez obrad a potom v restauracii obed, neskor svedske studene stoly, alkohol nam dovolili svoj len nealko a pivo sme mali od nich a mali aj dj-a a teda zabavu do rana. Bolo nas asi 20 a vyslo to tak na 700e a myslim ze to bolo super a ked ja raz budem riesit avoju svadbu bude to takto nejak

marianarem
8. feb 2022

Ja som sa vydavala tehotna, bola som rada, ked som si mohla oddychnut, takze my len obrad s uplne najblizsou rodinou a potom obed. Nikomu inemu sme ani o svadbe nehovorili, poslali sme az posvadobne oznamenia.

simona139469
8. feb 2022

Kamoska mala tak pred rokom a pol svadbu. Cca 20 ľudí. Bol obrad, potom sme išli do reštiky na večeru. Okolo pol osmej večer sme odišli a potom ešte sme posedeli u nich. Bolo to fajn, taká pohodicka 😉

linda117
12. feb 2022

Nas bolo cca 30 a zajednali sme si maly salon v restike. Okolo 4 bol obed, potom kava s tortou a zakuskami, a okolo 7 studene misy. Program sme nemali ziadny, manzel vytvoril playlist s nasimi oblubenymi pesnickami a mali sme taku pohodicku, rozpravali sme sa, deti sa hrali 🙂 to je podla mna jedna z vyhod malej svadby, ze sa vsetci poznaju a maju o com kecat. Hostia odchadzali postupne, posledni okolo 23hod 🙂 Mali sme na to len dobre ohlasy a ja som stastna ze sme si nas den uzili, v pohodicke, bez vacsich stresov