Prvé výročie svadby

jarkakkkkkk00
27. jan 2021

Ahojte chcem sa opýtať, máme s manželom prvé výročie svadby . Tie čo ste vydaté kupovali ste niečo svojim manželom ? Ja vôbec neviem čo by to malo byť vôbec alebo nic ? :D :D

cimage
27. jan 2021

@jarkakkkkkk00 my si nedavame. Max dostanem kvety a ja zvyknem upiect nieco sladke. Kym sme boli bez deti,tak sme chodili na veceru.

lusinda1989
27. jan 2021

@jarkakkkkkk00 ja som mužovi na prvé výročie kúpila hodinky, ďalšie dostal na 6te výročie. Medzitým tie ostatne roky vždy niečo vymyslím.dávame si darčeky každý rok. Aj keď drobnosť ale niečo si dáme

flakulka
27. jan 2021

Dnes máme 20 výročie ❤️Ja dostávam červenú ružu ,manžel bonboniéru a upečiem zákusok akurát ho papáme s kávou❤️Takto to je už 20 rokov😊

mimaan
27. jan 2021

@jarkakkkkkk00 ahoj, manzelovi kupujem nieco symbolicke podla roku vyrocia... napr.prvy rok je bavlnena svadba, tak dostal nieco latkove, atd. Na nete najdes info k jednotlivym rokom vyrocia.

li1
27. jan 2021

@jarkakkkkkk00 my sme si od zaciatku zalozili tradiciu a kazde vyrocie si planujeme par dnovy vylet do nejakej europskej metropoly 😊 Boli sme takto v Parizi, Ljublane, Barcelone a naposledy kvoli pandemii aspon Bojnice. Paci sa mi ze si tym vlastne davame spolocny cas a zazitky. Teraz cakame bejby, tak uvidime ake to bude tento rok 🤷‍♀️

hettinka
27. jan 2021

@jarkakkkkkk00 ako si urobíte, tak budete mat. Prvé si moc nepamätám, mali sme malé dieťa, iné starosti. Ale vždy si spomenieme, niekedy vecera, alebo kino, divadlo, welness, alebo aj doma chlebíčky, koláčik upeciem, on mne kúpi kvety, ja jemu čokoládu (taká drahšia, akú má rad). Nejaké trvácne veľké dary di nedávame.
Teraz sme mali 20. Nedostala som nič, ale najväčší dar bol, že bol so mnou, keďže v septembri prekonal infarkt a dosť vážne to cele bolo. Takze tak... pôvodný plán bol nejaký pobyt, zatiaľ neprichádza do úvahy. Ale hádam si vynahradíme inokedy.

amelie2017
27. jan 2021

My si nekupujeme, manzel mi dava kvety. A popravde, ani romanticke vecere este neboli. Prvy rok zajednal luxusnu restiku, povedal mi to 2 hod pred odchodom, ja 2 tyzdne pred porodom, tak som sa rozrevala, ze tam vari nepojdem v leginach a rozcaptenych teniskach. Kedze nic ine som neobliekla. Tak sme boli doma 😀 potom bolo 2krat dieta v horuckach akurat na vyrocie a tento rok restiky zavrete. Snad sa tohtorocne 5. vyrocie dostaneme niekam, aj ked so 4 mesacnym babom pochybujem 😂🙈

marcellka32
27. jan 2021

Mali sme už 15 výročí, ideme vždy sami na večeru a wellness

andreatytler
27. jan 2021

@flakulka Blahozelam... velmi pekne cislo.🙂

ibrunova
27. jan 2021

@jarkakkkkkk00 Myslím, že fľaša dobrého vína neublíži.

andreatytler
27. jan 2021

@jarkakkkkkk00 Prve vyrocie je papierove a maju sa davat darceky z papiera.
Moj muz je extremne zatazeny na kvalitny toaletny papier a tak som jeden kotuc odmotala a na kazdy dielik napisala "lubim ta" a potom zase namotala spat.😀
Ale darceky si nedavame. Len sme chodili na veceru kym nebolo dieta a Covid19.

majulino
27. jan 2021

My budeme mat na valentina 10. Dala som toto urobit. Moze si to odlozit, alebo aj zjest 😍

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreatytler
27. jan 2021

@taskataska
Ty nemas velmi zmysel pre humor, ze?

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivangeline
28. jan 2021

My si vacsinou urobime romanticky vecer. Tak mozno si kup spodne pradlo? XD

martaturi
28. jan 2021

@jarkakkkkkk00 my si dávame pusu 😘😂

kvetinka75
28. jan 2021

My nic. Ale coby nie. Na 20.te som.dostala rebrik, len nech uz vsade dociahnem a nemusim.ho otravovat😆

karelova
28. jan 2021

@mimaan tato logika darčekov je pre mna desivá po vzhliadnutí filmu Gone Girl 😀

karelova
28. jan 2021

@taskataska zato, ze niekoho darčeky, resp zmysel pre humor nie su tvoja salka kávy, tak cítiš potrebu to absolútne degradovat a mozno pokaziť radosť/náladu niekomu, kto si dal na tom záležať? Bolo to potrebné?

andreatytler
28. jan 2021

@karelova Jeej... dakujem ze si sa ma zastala.❤

flakulka
29. jan 2021

@andreatytler ďakujeme❤️