Oslavujete výročie svadby?

26. okt 2022

Pre vydate:
Oslavujete vyrocie svadby? Dostavate drobnost od manzela? Davate aj vy manzelovi nieco? Alebo je to proste pre vas den ako kazdy iny?
Dakujem

hilda08
26. okt 2022

Ideme na veceru, doma ked uložíme deti sa na vsetko vykašleme a pustime film, otvoríme vino

buberova
26. okt 2022

Darčeky si nedávame, len si to pripomenieme.. na žiadnych wellness pobytoch a špeciálnych večerách v reštaurácii si nepotrpíme

zazalienka
26. okt 2022

Ako kedy , ale nejak zásadne to neriešime.. ja mám dokonca hodinu a pol po našej svadbe narodeniny.. ak stíha, kúpi mi kvety, alebo niečo sladké, ak nestíha, neobesim sa kvoli tomu.. ešte nikdy na termin nezabudol, ale na darčeky a pozornosti si nepotrpíte, že musia byť .. skôr si otvoríme víno a máme taký kľud ..

andrea78
26. okt 2022

Prve roky ano, iniciatorom som bvyvala ja, teraz uz nie.

jane89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
26. okt 2022

Nie. Malokedy si vsimnem ten datum.

natalala
26. okt 2022

Jasne oslavujeme, tentoraz sme nase 4. oslavili v Madride 🙂 Je to pre nas vynimocny den a snazime sa ho travit nejako vynimocnejsie ako bezne dni.

evinqua
26. okt 2022

Ideme na veceru, tento rok sme boli aj so synom lebo sme ho prave nemali kam dat 🙂.

barbora9312
26. okt 2022

Chodime na večeru,len tento rok sme neboli ale tak manžel si vždy spomenie na sviatok alebo len tak ked ma chce potešiť mi kupi kvety

birika
26. okt 2022

oslavujeme - mame ho toiz den pred manzelovymi meninami...takze kvety, dobra vecera, pohar vinka - materialne dary nie

0silvia0
26. okt 2022

Oslavujene, darceky si nedavame. Ideme si sadnut na pivo, pizzu, kino. Vyrocie mame v juni, takze vzdy je to tak naletno ponate.

3009
26. okt 2022

No začiatku sme si kúpili nejakú sladkosť, ale keďže sme už manželia 42 rokov, tak sme mali naposledy oslavu pri 40-tom výročí-pozvali sme deti aj s vnúčatami do dobrej reštaurácie.

kaca222
26. okt 2022

Oslavujeme. Darčeky si nedávame, urobíme si pekný deň/večer

beata110
26. okt 2022

My oslavujeme😊 kedze sme mali svadbu na silvestra🤪

marzuz89
26. okt 2022

@3009 42 rokov, nadhera ❤️

A ano, my vzdy oslavujeme, nie materialne, nie buracajuco 🤭 ale vzdy kvetinky, vino, kolac, doma vecer sami pre seba, ked deti ulozime. Vzdy si spomenieme aj na datum zaciatku vztahu, nie len na svadobny den ❤️ dokonca aj na zasnuby.

beata_k
26. okt 2022

Den ako kazdy iny.

lalilla
26. okt 2022

Sice nie svadbu ale vyrocie, ideme do kina ci na veceru alebo dakam na vylet. Muz mi vacsinou aspon kvety kupi niekedy aj nieco ine. Ja jemu vacsinou nie alebo iba drobnost lebo on neznasa blbosti tak tazko. Ale nerobime z toho dake halo, je to na kazdom ako si to nadstavite.

madla60
26. okt 2022

Ideme na obed, večeru. Vždy sa odfotime a prikladám k svadobnej fotke 🙂, za 42 rokov je vidieť ako pribúdajú roky.

lalilla
26. okt 2022

@madla60 ooo to je inak krasny napad s tymi fotkami! Zelam este vela statnych spolocnych rokov!

natalala
26. okt 2022

@madla60 to je naozaj krasny zvyk 🙂

19mmm71
26. okt 2022

oslavujeme❤

bayuska
26. okt 2022

Nijak obzvlast, resp darceky si nedavame ale zvykneme si uvarit dobre jedlo alebo ist niekam sa najest a vyhradit si v ten den/vecer chvilku na seba. Nie je to niejak cielene, ale proste sa zvykneme v ten den tak viac rozpravat a spominat na doterajsie roky, co sme spolu zazili 🙂 + teda zopakovanie si "svadobnej noci" musi byt :D

ivangeline
26. okt 2022

No...mali sme cierne obdobie...takze sme 5.vyrocie velmi neoslavovali. :D Inac si pripominame.. alebo skor sme si. Kde su casy...kedy kazdy mesiac sme si pripominali... :D

jaja1979
26. okt 2022

Áno, práve dnes máme dvadsiate výročie🥰🥰
Dostala som kytičku, na hmotne darčeky si nepotrpíme a ja som uvarila večeru. Ale minulý týždeň sme boli v Milane na predĺžený víkend, to sme si dali vzajomne ako darček 😎😎😉

andrejka1974
26. okt 2022

Áno oslavujeme každý rok ideme do lepšej reštaurácie len my dvaja tento rok pozveme aj deti na obed máme 7.11. krásnych 30 rokov

mirro
27. okt 2022

Ja a manžel sme na naše výročie boli obdarovaní najväčším darom. Narodilo sa nám prvé dieťa, ktoré má už 21rokov. Takže áno, oslavujeme naraz s narodeninami nášho syna.

kamatopo
27. okt 2022

Výročie máme na dcerine narodeniny tak oslava musí byť😂😂😂. My skôr ideme na wellnes. Zlata mám už dosť 🤭