Robíte deťom oslavu na narodeniny?

21. mar 2024

Oslavu narodenín robím každý rok deťom že dôjde celá rodina dostanú tortu a darčeky.No teraz ma zaujíma či robíte deťom oslavu narodenín že upečete menšiu tortu a pozvete jeho kamarátov k vám domov zo škôlky? Príklad cez víkend dôjde rodina a cez týždeň v deň narodenín by mohli kamarati.Nech si dajú z torty a pohraju sa na dvore alebo v prípade zlého počasia vnútri.Robite takéto oslavy?
Malý bude mať čoskoro 5 rokov a rozmýšľam či pozvať aj kamarátov zo škôlky či sa to tak robí a patrí.
Samozrejme darčeky nemusia nosiť nič,ide hlavne o účasť aby došli.

veronikaszabova
21. mar 2024

Robime 2 oslavy - pre rodinu, a potom pre kamaratov. Avsak az od skoly. Ked boli chalani v skolke, nerobili sme. Oni to nevyzadovali, nechodili ani oni v tom veku druhym kamaratom. Zacalo to az od skoly - az vtedy povedali, ze chcu oslavu aj pre kamaratov.

rachel36a
21. mar 2024

Robime jednu oslavu , naraz aj rodinu aj kamaratov

vikusjk
21. mar 2024

Cca od tych 5 rokov mala dcera oslavy aj s kamaratmi, vzdy v niektorom z detskych centier. Teraz ako je uz starsia, mava doma a pripadne s nejakym programom, na ktory odbehneme mimo (laser game, excape room) a na konci ideme vacsinou este do mekaca

vyrovnanaosoba
21. mar 2024

Starší si pozýval ale len pár, s ktorými sme sa aj stretávali a navštevovali. Vydržalo im to aj na základnej, kým neprišli do puberty, teraz je všetko trápne 😅

simulienka2207
21. mar 2024

Áno, robíme 🤣ale moji su 10 a 8 r.

syslik81
21. mar 2024

nemame rodinu takze kazdy rok si pozyva kamaratky zo skoly .. mavala zo 10 deti ale skresala som to na 5 .. kedze je uz starsia tam maju doma prespavacku .. objedna sa mc donald pozru neaku rozpravku hraju sa .. rano okolo obeda idu domov .. ked bola mensia objednal sa skakaci hrad a hrali sa na zahrade ...

nikkya
21. mar 2024

Áno ,robili sme oslavu v detskom kútiku a aj malá chodí spolužiačkam na oslavy buď domov alebo do kútika ,začali od 5. Narodenín😊

cookie29
21. mar 2024

Ano ale zacali sme az okolo 5r, pokial nemas velku zahradu a pod, take male deti este zostavaju s rodicmi. Aj u 5rocakov sme mali dieta ktore "preplakalo"... a to sme robili v detskej hernicke kde pozna...

simca06022011
21. mar 2024

my robime od predskolskej ttriedy, ale nerobim extra oslavu pre rodinu a deti. 5rocnych som mala s rodicmi u nas, prisla aj babka a rodicia a deti s rodicmi, asi 6 deti bolo, z toho boli aj surodenci.
Potom uz som robila oslavu ked bola skolacka, zavolala si domov 5 dievcat... bez rodicov boli, ti si potom dali kavu a tortu ked prisli deti vyzdvihnut. Dalsi rok sme isli do detskej herne asi 10deti.. ale dalsie roky uz len doma :D aktualne je to asi 3roky spojene aj s prespavackou :D
program si vacsinou robia same deti, na zaciatku ked som videla ze nezvladaju vytiahla som spolocensku hru.
Peciem im tortu, urobim obcerstvenie, ovocie, pitie, a robil sa roky gulas - to som sa diivlia, ale tie deti to zboznuju :DDD teraz je dva roky hit domaca pizza :D

cimage
21. mar 2024

Nerobim a ani nechodime, len rodine. Na stastie to kamarati tiez nerobia, bavili sme sa s mamami a zhodli sme sa spolocne, ze nebudeme to riesit. Viem ako sa tieto oslavy zvyknu po par rokoch zvrhnut. Zacina to malymi darcekami a oslavami doma a konci to 100€darmi a super mega oslavami.

tiezjedna
21. mar 2024

áno robíme od malička👍 My máme rodiny ďaleko, takže kvôli každým narodeninám nejazdia, prídu cez leto na víkend a oslávime všetko 😀 Takže vlastne oslavy s kamarátmi sú oveľa častejšie👍 Najstaršia už to organizuje teda mimo, prostredný už tretí rok máva oslavy v gaming zone, na laser game, prípadne v jump parku. Najmladšia máva doma, máme záhradu, bazén, vždy je z toho veľká party aj s rodičmi. Ale tortu teda nepečiem, objednávam.

matana2
21. mar 2024

Od 5 r. Vyssie robime oslavy a aj chodia k inym na oslavu. Boli sme uz na niekolkych oslavach 5rokov a v lete bude mat maly 5 tak aj on chce oslavu.

mantilka
22. mar 2024

Od základnej školy zvlášť pre rodinu a zvlášť pre kamošky. Už sú samostatné bez rodicov, nebudú hlavne plakať. Samozrejme vytvárame zábavný program. Torta, pizza, pochutiny...aj s darčekmi. Minule bola tak super nálada, že rodičia chodili po deti na dvakrát 🤣.

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evkamotka
27. mar 2024

Pre spolužiakov zo skolky nerobime