Šaty na svadbu pri svedkoch

21. feb 2023

Ahojte, keď sa idem 2x vydávať a už len pri dvoch svedkoch na mestskom úrade - bude blbé mať farebné šaty? Rozmýšľala som nad nejakou svetlou farbou, žeby som ich možno ešte časom využila (je možné, že tento rok pôjdeme na svadbu neteri). Dole sú jedny z tých, čo sa mi páčia 🙂

luckajozko21
21. feb 2023

Ahoj, podla mna uplne v pohode, su jemne a elegantne. Ja osobne by som sa ale porozpravala o tomto zamere so svedkynou. Vies, aby nahodou ona nezvolila nieco podobne, alebo nieco co by ta zatienilo. Mohlo by to vyzerat divne na fotkach a predpokladam, ze na tento den chces mat peknu spomienku 🙂

tosomja
21. feb 2023

Určite môžeš.

deti95060810
21. feb 2023

pekné...

zuzikak
21. feb 2023

@luckajozko21 nezatieni ak si k tymto satam da zavoj alebo nieco do vlasov typicke pre nevestu. Na druhej strane treba povedat svedkyni, ze nech si nedava spolocenske dlhe saty v tejto farbe a malo by to byt v poriadku.

autor
21. feb 2023

@luckajozko21 ešte netušíme, kto nám pôjde za svedkov 😉 keďže sa ideme brať naozaj tak kvázi v tajnosti a z jeho aj mojej rodiny to vie dokopy pár ľudí čo zrátam na jednej ruke.

danica2711
21. feb 2023

sú pekné, rýchlo kúp, kým ich nevypredajú

nelca84
21. feb 2023

Saty su pekne a urcite vhodne aj na uradny sobas.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katka0123
31. júl 2023

Pekne, ako tu niekto pise, kludne si daj nieco do vlasov. Zavoj by bol divny. Ale zive kvety vo vlasoch, ladiace s kyticou... v pohode. Aj kratsie saty by boli fajn. A palec hore za maly obrad. Ja by som brala vsetkymi desiatimi.

cacianka
31. júl 2023

Obleč si to, čo vyhovuje tebe a manželovi, nie ženám na koni. Kamoška mala tmavomodry šato - kostým, a super. Tieto sú krásne a ak máš na ne zálusk a postavu, cena ok, ber 20

h2
31. júl 2023

Na druhú svadbu sa aj tak väčšinou nenosia už biele šaty. Tieto sú veľmi pekné a určite vhodné. 👍

hladamematku
31. júl 2023

Nebude!!!!

jesenzima
31. júl 2023

Sú pekné 👍 obleč si, čo sa ti páči, je to tvoja svadba. Ja som mala čierne, lebo mne sa páčia také a bolo mi jedno čo si kto myslí 🙂