Sú podľa vás tieto šaty vhodné na svadbu?

kvecinka321
4. aug 2022

Myslite že by sa hodili na svadbu ako hosť? Sobáš bude v kostole? Hostina pod holým nebom niekde na lúke resp v prírode.

kisskiss
4. aug 2022

Vygooglila som si to miesto, kde bude svadba a podľa mňa v pohode, keď aj tá svadba bude v tom duchu ako vyzerá ten Abeland a ak bude na lúke. Vyslovene sa mi hodia k tomu miestu, hlavne tá spodná časť, alw chapem aj vršok kvoli kojeniu. A ešte by som dala vlasy do takého "messy bun" a na hlavu nejaké kvety 😊 nech je teda v tom outfite a stylingu vidieť nejaký zámer.

sovica
4. aug 2022

@kvecinka321 Pozrela som ten Abeland. Naozaj je to tam také dosť prírodné, určite sa nikto nebude pohoršovať, keď si oblečieš tie šaty. Ja by som si ich ale nedala. Mne proste prídu na taký bežný deň do mesta, čo sa týka strihu, vzoru aj materiálu. Veď ak chceš dlhé, kvetinkové resp. vzorované, aby si zakryla aj malé nedostaky a dalo sa Ti aj pohodlne kojiť (to budeš určite robiť niekde osamote vo vnútri), tak sa dajú nájsť iné a krajšie a hlavne vhodnejšie šaty na svadbu. Viem, že každý má iný vkus, 100 ľudí - 100 chutí. A aj keď je to svadba viac v prírode, tak by som volila niečo takéto, čiže nič okázalé, ale ani veľmi "obyčajné":

larazivago
4. aug 2022

@kvecinka321 tieto sú tak na festival do Záježovej.

lienka9
4. aug 2022

@kvecinka321 podla mna do abelandu su uplne v pohode 🙂

princezna_bosorka
16. mar 2024

@barborachors jj, suhlas... nepises aky kostol, kolko ludi a pod. Ak by mal byt ten kostol viac nobl, vezmi si nejake elegantne sako a mas to. Na nasej svadbe by si bez problemov zapadla (ale my sme mali obrad v zahrade a celu party vo vinnej pivnici).