Sú tieto šaty vhodné na svadbu koncom novembra?

11. okt 2022

Dobrý večer, keďže zatiaľ som ešte nebola na svadbe ktorá by sa konala koncom jesene alebo v zime tak sa chcem opýtať či by tieto šaty boli vhodné na svadbu koncom novembra. Prípadne či by ste mi vedeli nejaké odporúčiť. Ďakujem

zuzanaokasova
11. okt 2022

Za mňa nie... chcelo by to niečo slávnostnejsie. Záleží kde sa svadba koná, koľko ľudí je pozvaných a ci idete na celú svadbu...

autor
11. okt 2022

@zuzanaokasova ideme iba na hostinu, do kostola nie

zuzanaokasova
11. okt 2022

Takéto niečo...Maju viacej farieb(zelená, béžová,hnedá...), videla som ich aj oblečené... záleží aj akú máš postavu... co rada nosíš

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanaokasova
11. okt 2022

Pozri Mia Dresses

beata_k
11. okt 2022

Za mna nie. Su tak vecer do mesta, nie na svadbu.

wikyi
11. okt 2022

Za mna hej.. pekne.. tuto sobotu som bola na svadbe, vidlela som vsetko mozne, mozem povedat, nie vaetko vkusne. Toto mi na hostinu pride OK ☺️

srferreira
11. okt 2022

Za mna nie. Celkovo saty na mna pridy gycovo. Lepsie mi pridu tie co pridala @zuzanaokasova

mimi3008
11. okt 2022

Vobec sa na svadbu nehodia

rachel36a
11. okt 2022

Kludne mozes mat...nik to teraz neriesi...jedna ma dlhe slavnostne, druha kokteilky, tretia nohavice...su pekné...pokojne si ich daj..

podmostom
11. okt 2022

Za mňa take rušivé. Ze keď budete vedľa seba s nevestou asi viac ako nevestine šaty si ľudia budú všímať výrazné vzory na tvojich šatách. Skôr sa mi hodia na návštevu, oslavu, ako cica do mesta..

anavixy
11. okt 2022

Na hostinu je podla mna jedno ci je januar alebo maj, normalne sa obliekajú spolocenske saty aj zlte aj bez rukavov 😀 tieto saty su take ze bud sa hodia vsade alebo nikde (zalezi kto a ako ich nosi), dost gyc ale mne sa teda pacia 🤩 😄

biankaaaa
11. okt 2022

Za mňa nie

zuzka102
11. okt 2022

Za mňa nie.. Teda za mňa tieto šaty nikam..

nika_m
11. okt 2022

Boli sme na svadbe teraz v piatok a nevestina teta (predpokladam) mala presne tieto na sebe 🙂 vlasy vycesane do drdola, vobec mi neprisli rusive, pristalo jej to 🙂

deti95060810
11. okt 2022

nie...moc výrazné, veľký vzor...

janka_266
11. okt 2022

Za mna príliš tmavé na hociktoré ročne obdobie na svadbu 😃a príliš vzorované

lilyianka
11. okt 2022

Nemám presne tieto iste šaty,ale rovnaký strih a poviem ti,ze sú ešte krajšie ako na obrázku. Takisto materiál a sedia ako uliate. Za mňa veľmi pekne šaty. Ja som ich kupovala v city jeans puchov

zuzanka.zuzu
11. okt 2022

@rachel36a nie že by to nik neriešil, čoby nie, ľudia si povedia.... len dnes je moderné nikomu nič nehovoriť aj keď sa takto dogabe lebo nedajbože by si ho ranila a mohlo by mu to spôsobiť citovú ujmu 🙄

rachel36a
11. okt 2022

@zuzanka.zuzu mozno tvoje okolie...u nas nik neriesi co si kto obblecie...ide o pritomnost na svadbe, nie o oblecenie...mne bolo suma fuk kto mal co oblecene...nasli sa aj zeny v nohaviciach, aj v dlhych satach, v kratkych...kadejake...a saty autorky otazky su pekne, decentne, vhodne na akukolvek prilezitost

zuzanka.zuzu
11. okt 2022

@rachel36a decentne?????? akože ok môžu sa niekomu páčiť ale definíciu decentnosti nespĺňajú ani v jedinom bode 😉 zase pri ich obhajobe si netreba vymýšľať, oči máme všetci

miadi
11. okt 2022

Na svadbu nie. Vyzera to ako nieco z AliExpress na bezny den . Chcelo by to nieco elegantnejsie slavnostne.

vanda323
11. okt 2022

Ak zvolia správny účes, a topánky tak áno, šaty sú krásne ...

dadadada1
12. okt 2022

Určite nie, zvoľ radšej niečo slávnostnejšie

soja88
12. okt 2022

Aj keď je svadba v novembri, nemusíš sa zameriavať na teplejšie saty resp. Šaty s dlhým rukávom. Po vonku prejdeš s nejakým kozustekom - pelerinou a v sále bude určite teplo. Niekedy aj stužkové bývali v novembri - decembri a saty sme mali ľahučké

gertrudaosem
12. okt 2022

Na mňa pôsobia tak divne

ajuga
12. okt 2022

Zeny, tolko krasnych decentnych siat je a vy si vzdy vyberiete totalne kolotocariny 🤦‍♀️ uz len ked pozries bonprix, tak tam najdes krajsie... tieto urcite nie, hrozny vzor a pravdepodobne na tebe nebudu vyzerat tak ako na tej pani. Vyssie pridany link, to su saty netypicke a predsa vhodne, nadherne, vkusne

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elementissa
12. okt 2022

Nie. Hotová katastrofa je toto na obrázku. Poprvé je to gýč, po druhé kolotocarina. Ale ak si "olaska cigana" tak si daj. Ešte veľké kruhové náušnice a ligotavy náhrdelník a k tomu nejaké nevkusné sandále a look je dokonalý 🤣🤣🤣