Súrne zháňam šaty na svadbu

rastikam
3. jún 2017

Zdravím maminy ☺ Máme mesiac do svadby a ja.súrne zháňam popolnočné šaty a šaty pre malú. Posielam foto, prosim poraďte mi, kde zoženiem s dvomi detmi nestiham :(

anjelic
5. jún 2017

@rastikam to by určite bolo 🙂

bleee
5. jún 2017

tie dve fotky detských šiat, čo si pridala, sú z SK eshopov. Pri oboch píšu, že šaty sú na sklade. To znamená, že do 2 týždňov by prišli. Prečo ich rovno neobjednáš?

rastikam
autor
5. jún 2017

Lebo zhanam nieco lacnejsie nosene robíme velku svadbu a mám dve deti snažím sa setrit ☺

eliska07
5. jún 2017

Ja mám na predaj takéto za 25,- EUR. Foto nič extra, ale večer môžem pofotiť aj lepšie. Veľ. cca. 38 (môže byť aj 36, ale aj 40). Farba - petrolejovo modrá.

Mám k nim aj originál doladenú pánsku kravatu.

rastikam
autor
5. jún 2017

@eliska07 Ďakujem ale zháňam staroruzove ☺

bleee
5. jún 2017

@rastikam ak chcheš učetriť, tak riešenie je aj dať tie detské ušiť. Je to nový model, podľa mňa v bazároch ešte nebude

rastikam
autor
5. jún 2017

Nemusia byt take iste to som dala ako ilustracne foto proste nieco tylove zhanam a uz asi aj mam ☺

diankak
5. jún 2017

Su dlhe az po zem a perfektne sa prisposobia kazdej postave kedze su natahovacie, tak cca 38-42 max. Cena 35€

dadkad
5. jún 2017

Zdravím, skúste pozrieť môj bazár, sú síce krátke ale možno sa zapacia 🙂

silvinkakrajcirova
5. jún 2017

Ahoj ja mam staroruzove saty vel 38 boli dlhe po zem ale skratila som ich po kolena mama som ich popolnocne na mojej svadbe povodna cena 135 eur...nemam uz pre ne vyuzitie kludne za 20 ich predam...

rastikam
autor
5. jún 2017

@dadkad ďakujem bohužiaľ musia byť dlhé 🙂

rastikam
autor
5. jún 2017

@diankak a nejaka fotka zozadu? ☺

ksenzy1
5. jún 2017

@vladinka cena a velkost svadobnych prosim ? dakujem

diankak
5. jún 2017

@rastikam zo zadu su take jednoduchsie ale pekne ukazu

elenita
5. jún 2017

Ja som kúpila tieto cez net, nemala som ich na sebe ani raz, nesadli mi, a predávajúca ich odmietla vziať späť... 😕
Veľkosť písaná 40, sadli by aj na 42.
Ak chceš, napíš mi do IP 😉

lucka527
5. jún 2017

@rastikam do spravy som vam poslala saty destske

rastikam
autor
5. jún 2017

@lucka527 ďakujem rano som kúpila cez MK ☺

rastikam
autor
5. jún 2017

@diankak ďakujem pekne ale tu gumu vzadu nemusím ☺

rastikam
autor
5. jún 2017

Ďakujem všetkým neviem ako zmazať diskusiu šaty uz máme ☺ pekný dnik a vďaka za ochotu ☺

vladinka
5. jún 2017

@ksenzy1 velkost 36,ale daju sa aj na 38 podla mna..cena 99€😉

ksenzy1
6. jún 2017

@vladinka mozem poprosit spravu a viac fotiek,aj z profilu,dakujem

vladinka
6. jún 2017

@ksenzy1 mohla by som Vám to poslat na whattsapp? ak mi napísete Vaše tel číslo do správy, bude to rýchlejsie 🙂 dakujem ...inak vam to poslem do správy teda🙂