Svadba a všetko okolo toho

kotuliatko1990
8. nov 2016

Ahojte mamičky chcem sa poradiť chystáme svadbu a hľadáme fotografa samozrejme nie nejakrho veľmi drahého ale aby robil pekne fotky a kvalitné...a ešte sa chcem spýtať na výzdobu robili ste niektorá sama? A ako ste prišli k materiálu. Vďaka za všetky rady😊

dominika6
8. nov 2016

chod na mojasvadba

kotuliatko1990
autor
8. nov 2016
a21
8. nov 2016

@kotuliatko1990 Ahoj, ešte nie som mamička, ale svadbu som mala nedávno 🙂 ja som fotografa pod 500 nezohnala, ale tak záleží od nárokov, a možno ak máš nejakého známeho, vedel by ti spraviť lepšiu cenu. A výzdobu som si riešila sama s pomocou sestry a kamarátok. Na prípravu som mala skoro rok čas, takže veľa veci do výzdoby som objednávala z www.aliexpress.com, a hlavne chcela som úplne jednoduchú výzdobu.

kotuliatko1990
autor
8. nov 2016

@a21 Ďakujem krásne

mattkapd
8. nov 2016

@kotuliatko1990 ja ked som zajednavala salu tak som si od nich vybrala aj vyzdobu..a bola som spokojna..

limetka55
8. nov 2016

Ja som mala svadbu v júni a výzdobu nám robila agentúra. Mali sme 100 hostí, tak by som to všetko nestíhala vyzdobiť v deň svadby. Mal som čo robiť sama so sebou 🙂 Výzdoba bola krásna a všetkým hosťom sa veľmi páčila 🙂 A fotograf bol známy a stál 400 eur. Celkovo sme boli spokojní.