Svadba v Taliansku alebo v Mexiku

17. júl 2020

Ahojte,zaujíma ma kde by ste bez ohľadu na všetko mali radšej svadbu,či v Taliansku alebo v Mexiku,kde sa Vám viac páči.
Ďakujem za odpovede 😇

miskooo1987
17. júl 2020

Z tých dvoch už len doprava a bezpečnosť - Taliansko

martinals
17. júl 2020

Taliansko...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuchtturm
17. júl 2020

radsej v Taliansku.

nikiki29
17. júl 2020

Záleží od predstavy, ale Taliansko má krásne mestá a miesta, tam je z čoho vyberať. Plus jednoduchšia doprava 👍🏻

len_nig
17. júl 2020

Mexiko 😍

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. júl 2020

@fidka79 svadbu plánujeme až o pár rokov

eriksonka1234
17. júl 2020

TOSKÁNSKO, najkrajšia svadba, suseda tam mala, neskutočne krásne prostredie🤗

lenuliatko84
17. júl 2020

Pred rokmi som planovala svadbu v taliansku ale ostala som tehotna tak dufam ze po 20 rokoch si tam aspoň slub obnovíme, lebo taliansko milujem a chodime tam stale

sunny8
17. júl 2020

Veď je to jedno korona je všade 😁😁😁

autor
17. júl 2020

@lenuliatko84 v ktorej časti talianska ste chceli?

etnatn
17. júl 2020

Bez ohladu v Taliansku

lenuliatko84
17. júl 2020

Rim

mogaa
18. júl 2020

Jááj takže len sny😉Známa mala svadbu na dovolenke v Taliansku - len so svedkami(kamarátmi čo tam s nimi bilo na dovolenke), samozrejme potom si to museli kvôli rodine zopakovať na Slovensku...už len keby ste pozývali na svadbu len rodičov a súrodencov - treba im zabezpečiť ubytovanie,prípadne doprava, svadobná hostina - takže riadna pálka.....preto to tá známa riešila tak ako to riešila, nakoniec sa aj tak rozviedli....

maca1984
18. júl 2020

za mna Mexiko.

queen_mary
18. júl 2020

V toskansku sa daju prenajat domy, kde si mozes spravit peknu svadbu. Urcite ti nieco agentura vymysli aj v mexiku. Len mam pocit, ze nevies uplne co chces 😅 neviem co tematicky ma spolocne mexiko a taliansko.

vilma7
18. júl 2020

O pár rokov? Tak nech vám to tých pár rokov ešte spolu vydrží. Za mňa Taliansko radšej ako Mexiko.

autor
18. júl 2020

@queen_mary No ja som z Neapolu(iba otec bol Slovák).Žijem od malička v Taliansku no kvôli otcovej rodine viem po slovensky.Chodila som aj na vš na SK.No a v Neapole som sa spoznala so svojim priateľom ktorý je ale z Mexika,v Taliansku bol iná študovať.Kamaratov mame narovnako aj v Mexiku aj v Taliansku,rodinu mame tiez rovnako veľkú,preto som sa pýtala kde by skôr chceli ostatný

@vilma7 No asi aj my skôr Taliansko

tramtada31
21. júl 2020

Keď je partner Mexičan, tak určite v Mexiku. Tam sú bežne svadby od 200ludi plus, neviem si predstavit, koľko by stalo všetkým zaplatit letenky do Európy. Čo mám kamosky, ktore mali mexicanov, tiež sa vydávali v Mexiku. Bola som tam pracovne dlhsie, čiže trosku spoznala zvyklosti, aj som na jednej mexickej svadbe bola, určite by to bol krasny zazitok😊