Svadobný dar pre mladomanželov

dompod
10. aug 2017

Ahojte kocky nemate nejaky originalny napad na darcek ktory by sme mohli kupit na svadbu ???

maca1984
10. aug 2017

@martinuska super napad,viagru vynecham ale plienku a ibalgin asi pribalim.Dakujem:kissing_heart:

katka253111
10. aug 2017

@erickatt to asi fakt nahoda... tam baby pisali, ze niektore na tom fajne zarobili...ini nie

ziwka
10. aug 2017

@j_ank_a ja som.presne toto (krabica s napisom otvorit az pri prvej hadke) davala kamaratom 🙂 ked sa brali :D po troch mesiacoch mi volala ze to bol najlepsi darcek aky dostali

ella2015
10. aug 2017

@potvora1 Tak na tie užitočné dary nemusím mať ani svadbu, moja skoro svokra je v tomto neskutočná😡 Dvojo Vianoc po sebe blbosti druhu sošky, umelé gule na stromček- keď už milujem tie ozdoby(kupujeme s drahým len sklo a drevo), deky(zásadne farba mimo interiéru, materiál, kvôli alergii toho veľa na tele neznesiem). Vianoce 2016 som si zarezervovala taniere v obchode nech nám kúpi, presne určený druh, lebo nemá veľa peňazí nazvyš, aj mi bolo blbé, že dva taniere 38€, ale vraj je to OK povedala. A neuveríš, ja aj tak výčitky a ona k tanierom dokúpila blbosti za 60€ skoro ma kleplo. Keby nám nič nedala neurazím sa a takto ešte musím hrať nadšenú 🙈

lula313
12. aug 2017

30eur je strašne malo, pokial pôjdete aj na hostinu, pretože sa im vôbec nepokryjú náklady na vašu konzumáciu.. my sme boli teraz na svadbe sestrinho partnera súrodenca a dali sme im s polovickou spolu 150 EUR a za 15eur ešte zreby. Svadba stojí veľa peňazí a novomanželom by sa mali nielen pokryť náklady na hostinu, ale aj by im malo zostať čosi navyše..

erickatt
13. aug 2017

@ziwka a čo bolo v krabici??

ziwka
13. aug 2017

@erickatt dva pohare na vino a 2 obalky s vysvetlenim pre nu a pre neho kazdy mal v obalke aj hotovost... ona si mala kupit flasu vina sviecky a penu do kupela a zrelaxovat sa a on ist sa prevetrat kupit nejaky kvietok alebo drobnost a potom.prist domov a pridat sa k nej s druhym poharom.. a v klude sa porozpravat 🙂

matrioska86
18. aug 2017

ja som z penazi poskladala take origami a dala som im ich v obalke. co budem vymyslat s darom, a peniaze sa im vzdy zidu.

http://pauzicka.zoznam.sk/obrazky/ostatne-obraz...

petka47
10. nov 2018

pekne svadobne vinse som nasla tu zones.sk/studentske-prace/basne/7667-svadobne-vinse/

cokololadka
29. jan 2019

Do obálky 50 e/osoba + robila som saténovú gratulačnú kyticu,a ako sa z nej nevesta tešila že všetky kvety jej zvädli a táto moja jej ostala na pamiatku .

x_m
27. máj 2019

Ahoj,
my sme boli minulý víkend na svadbe môjho kamaráta a prichystali sme mu prekvapenie v podobe pirátskej truhly, ktorá bola plná mincí v rôznej hodnote. Na tento dar sme sa poskladali s viacerými kamarátmi (každý dal 50€), takže truhlička bola riadne plná. :D
Inšpiráciu sme našli v tomto článku https://www.svatebniasistentka.cz/penize-jako-s...
Sú tam aj ďalšie tipy ako darovať peniaze. ;)

nina_tot
20. feb 2022

Odporúčam kvalitné nože IVO Premier (pre skúsenejších) alebo IVO Solo, tie sú pre začínajúcich kuchárov, ale tiež veľmi kvalitné. Mám ich, tak z vlastnej skúsenosti odporúčam.