Tip na darček pre mamu

nikac_
6. dec 2021

Ahojte,
čo by ste mi poradili ako darček 56 ročnej mame? Chcela som jej darovať nejaký spoločný zážitok ale v tejto situácií sa bojím kúpiť nejaký poukaz, či ho vôbec využije. Najväčší problém je ten, že ona nemá vôbec koníčky. Jej život sú len práca a vnúčata (ja osobne deti nemám, ale starší súrodenci áno). Fotoknihu jej každý rok dávajú robiť.... Dajte tipy na niečo užitočné, čo by mohlo potešit. Poprípade, čo ste vy kúpili rodičom/známym v tomto veku.
Ďakujem 🙂

vilma7
6. dec 2021

Ja kupujem od tinkine recepty knihu tinkina lekáreň. Sú na ňu veľmi dobre recenzie.

barbie1981
6. dec 2021

Možno nejaké pekné dekoračné vankúšiky, obliečky na periny, prehoz, obrusy... Ja som dávala šiť zo Sashe kombináciu vankúše , obrusy, prehoz na gauč a mamina sa veľmi potesila

zuzubb007
6. dec 2021

Spytala by som sa jej co by sa jej zislo, ja to robim tak uz roky, ako kupit parfem, ktory by jej nevonal alebo daku kravinu co nevyuzije

veronickaj
6. dec 2021

@nikac_ ja som mame aj svokre objednala zo Sashe vianočne vence

nikac_
autor
6. dec 2021

@zuzubb007 no to tiež tažko, lebo ona stále povie, že nemám na ňu mínať peniaze...

roja01
6. dec 2021

@nikac_ fakt je, ze starsia domacnost ma mnoho veci na dekoraciu bytu, ci uz su to obrusy, decky, vankuse, sosky, vazy, porcelan. A malokto starsi ma zaujem si zadovazit nove obrusy ci vankuse, vazy a prilezitostne vencie len kvoli zmene alebo modernizacii. MyA dalsie dekoracne

ivkasolteska
6. dec 2021

@nikac_ tak napr. nova penazenka?

matka1961
6. dec 2021

@nikac_ my sme našim kúpili tento rok obojstranne paplony z jysku z jednej strany chladivé z druhej barancek.. ma ich aj svokra aj my a nevieme si vynachváliť 🙂 naši sú stále uzimeni, tak verím, že potešia 🙂

bibina32
6. dec 2021

@nikac_ Záclony, moju mamu potešili.

gladika34
7. dec 2021

Nejaké kvalitné hodinky možno, tie som kúpila ja

jaja20
9. dec 2021

Existujú také hrubé knihy s krížovkami alebo 8-smerovkami,napr. ja som mame kúpila Domácu lekáreň, ale videla som aj Gazdinku, Hrady a zámky, Najkrajšie miesta Európy,Pre babičku atď...
Plus k tomu dostane hriankovač,po ktorom túžila a samozrejme, tradične aj balíček s kozmetikou.

vevericka554
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moncici314
7. feb 2023

@nikac_ my sme kupovali hodinky s vlasntou fotkou. dali sme tam jej fotku s vnucikom. velmi pekne 🙂

lenkamamalenka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz