Tipy na darček pre partnera k sviatku

25. feb 2023

Ahojte, premýšľam nad darčekom pre partnera k sviatku. Najviac sa prikláňam k niečomu zážitkovému, spoločnému, čo mu nebude ležať v poličke. Nejaký výlet vrámci Slovenska alebo v blízkom okolí SK (max. nejaké 2 hodiny cesty), kde je dobrá dostupnosť vlakovou dopravou. Budem rada ak sa podelíte o vaše tipy, skúsenosti, kde sa vám páčilo a boli ste spokojné, alebo ako ste potešili svojho partnera vy, čímkoľvek a akokoľvek. Rada sa inšpirujem. Pekný večer ešte prajem 🙂

martinkatinka
25. feb 2023

A odkial chces cestovat?

0silvia0
25. feb 2023

Wellness pobyt?

autor
25. feb 2023

@martinkatinka ideálne ak by to bolo z Bratislavy

autor
25. feb 2023

@0silvia0 to by bolo super, ale nemám prehľad, kde to za to naozaj stojí, bola by som rada keby to bolo niekde, kde sú možnosti počas dňa napr príroda alebo spoznávanie daného miesta/mesta 🙂

kp7333
25. feb 2023

Su rozne vylety lodou z BA - na Devin, do Cunova, do Gabcikova... Ale to je program na leto.

martinkatinka
25. feb 2023

Tak z Bratislavy vlakom kamkolvek.

muchotrafka298
25. feb 2023

Hotel Zochova chata, nesplna sice poziadavku ist vlakom, ale skus pozriet, mozno Ta zaujme.
https://www.hotelzochovachata.sk/

martinkatinka
25. feb 2023

Banska Bystrica, Kosice, Trencin, Poprad.

marci77
25. feb 2023

ak by sa vam chcelo ist aj dalej, tak odporucam Prahu, Brno alebo Vieden .....na gastroturistiku su tie ceske velkomesta idealne

v Prahe z kazdeho rohu vyskocia dake atrakcie, prave sme sa vratili, bolo uzasne

ak chcete skor wellness, tak napr. ta zochova chata pri Modre je fajn😉
zavisi aj od rozpoctu na dany zazitok

0silvia0
25. feb 2023

Tak ja som momentalne v Bojniciach v kupeloch. Da sa sem dostat vlakom (BA-Prievidza), je tu zamok, kupele, dinopark, zoo, vyhliadkova veza. Na par dni sa da urobit program, len zalezi od rozpoctu.

jankaruzova
26. feb 2023
Používateľ jankaruzova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jankaruzova.

Ak vlakom tak by som určite odporúčila Vieden 😉 ta je veľmi nádherná.

A čo sa darčeku týka... Ja som minulý rok dala partnerovi taký troška netradičnejší darček, ale za to si ho veľmi pochvaľoval🙂 Keďže sa venuje marketingu a podobným veciam kúpila som mu takýto zaujímavý kurz https://skillmea.sk/online-kurzy/branding-budovanie-uspesnej-znacky. Ak sa nájde niekto koho by to zaujimalo, určite pozrite.
Len to sem prihadzujem ako celkom fajn tip na darček ;)