Veršík pre dvojročné deti na narodeninovú pozvánku

jana311
8. feb 2016

Našiel by sa niekto, kto by mi pomohol s básničkou - 4 veršíky (4 riadky) budú stačiť. Potrebovala by som pár slov na pozvánku k druhým naodeninám pre moje dvojičky (dievčatá). Veľa básničiek je iba pre jedno dieťa, v jednotnom čísle a potom nesedí rým. ĎAKUJEM ZA POMOC

pupavka123
8. feb 2016

@jana311 Ahoj,neviem ci ti pomoze,ale skusim....Velky den sa blizi veru,oslavovat podme spolu.Dva rocky budeme mat,preto Vas tu vsetkych chceme mat...alebo...Dva rocky slavit budeme,vsetkych Vas tu potrebujeme.Podte rychlo,nemeskajte,dobru naladu doma nenechajte....alebo....Dva rocky budeme mat,nebudeme oslavovat samé snad,pridite k nam v sobotu,neplanujte si robotu....alebo....Oslavu nam chysta mamca,pecie tortu z pomaranca.Uz sa na Vas velmi tesime,sranda bude,tomu verime...alebo....Nase prve dva rocky su uspesne za nami a velka oslava nas caka pred dverami.My Vas preto srdecne na nu pozyvame a slubujeme,ze ani raz nezivneme....alebo....2 rocky my uz mame,utekajte rychlo k nam.Torta bude velika a my vyskocime z balika.Zabavy tu bude dost,vitany je kazdy host.Pre kazdeho pusinka,tesime sa na Vas...Nelinka a Sofinka....je toho vela,snad si vyberies 🙂

stratenanajdena
8. feb 2016

Túžime vám oznámiť,
chceme s vami osláviť.
Zábava je zaručená,
či si muž a či si žena.
Oslávime dvakrát spolu,
kto nepríde, ten má smolu!
Hostina bude bohatá,
s láskou malé dvojčatá. 🙂

prípadne ak napíšete ich krstné mená, je krajší rým priamo na ne, bez problémov, za pár sekúnd ;)

jana311
autor
8. feb 2016

DAKUJEEEEM VAM VELMI PEKNE....VOLAJU SA Lea a Nina 🙂

stratenanajdena
8. feb 2016

Dostala som poslanie,
odovzdať vám pozvanie.
Pošepkať vám Ninka túži,
že nečaká tucet ruží,
ani žiadnu bonboniéru,
no zábavu. Na môj veru,
Lejka sa k nej pridáva,
nech je väčšia zábava!
Preto obe s radosťou,
volajú si k nám hosťov.
Aj Ty máš byť jedna (jeden) z nich.
Prosím, na oslavu príď!
Oslávime dvakrát spolu,
kto nepríde, ten má smolu! 🙂

Viem, že je to dlhšie ako štyri riadky, ale ja mám viac rada, keď je to také viac osobné 😉

jana311
autor
9. feb 2016

SUPER!

mamickajanka
9. feb 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

Super su tie pozvanky 🙂