Vianočný darček pre zamestnancov

23. nov 2023

Zamestnanci našej firmy nedostávajú vianočné odmeny ani darčeky. Politika firmy je že je kopec motivačných súťaží kde si môžu privyrobiť alebo vyhrať vecné ceny a hlavne v novembri a decembri majú najvyššie prémie z predaja.

Ja ako ich vedúca by som im však chcela z vlastnej iniciatívy ako poďakovanie za spoluprácu dat nejaký malý darček. Keďže ich mám na starosti okolo 40 tak to nemôže byť nič moc drahé...lebo by to narušilo dosť rodinný rozpočet...
Napadá vás niečo čo by bolo vhodné?
Chcela som víno alebo proseco ale neviem ci je to vhodné pre mužov alebo len pre ženy. Čokoláda sa mi tiež moc nepozdáva....
Cenovo ideálne do 5€ na osobu

22abigail22
23. nov 2023

Veľmi pekne gesto.👍❤️
Takéto mydlieka napríklad. Ale tuším stoja 5,50€/ks.
Alebo takéto perníky. Je to sladkosť ale nemusí sa zjesť. Cenu netuším (je to iba nápad)

minka201
23. nov 2023

Mne napadol med. Ten na Vianoce využije snáď každý 🙂

koniarova
23. nov 2023

Klasika med, čaj, sviečka, oriešky,bonbóny, všetko v peknom balení.

pinkgirl
23. nov 2023

Naj niečo čo sa dá zjesť alebo vypiť - malý med, pečený čaj, ručne robená čokoláda...

monillia
23. nov 2023

@minka201 keď to ma byť "ozajstný "med tak tam je cena nad 5e

minka201
23. nov 2023

@monillia Nemusí byť vo veľkom pohári, môže byť aj malý. Samozrejme, som za kvalitný med 🙂

nelca84
23. nov 2023

@monillia vsak to nemusi byt 7-decovy pohar 🤷‍♀️

tiezjedna
23. nov 2023

ja by som uvítala viac napríklad nejaké oriešky👍 sviečky, perníčky atď sú vyhodené peniaze, u chlapov na 100 % a u žien si myslím, že z väčšej časti tiež

deti95060810
23. nov 2023

40 ľudí? to je 200 e ....
v takom prípade by som upustila od darčekov... jednoznačne asi len nejaké vytlačené poďakovanie na papieri....

deti95060810
23. nov 2023

v Jednote som videla malý set sušeného ovocia a orieškov - tuším 3,5 e...

baldinka
23. nov 2023

Flasu vina,moze byt aj sumive,aj pre muzov,preco by nie? VYuziju na Novy Rok.

moni2522
23. nov 2023

minule som v lidli (aspon myslim) videla taku malu sneznu gulu, mne sa take ,,somarinky,, pacia, jasne, ze nemusia sa kazdemu, pribalila by som k tomu take oriesky, alebo brusnice v cokolade (tiez maju v lidli takto okolo Vianoc) a zabalila to do celofanu 🙂

nwnw
23. nov 2023

Mna by potesilo cokolvek aj blby hrncek na kavu, termo flasa, cokolvek, susene ovocie a zas dostanem vino! Nepijem alkohol a vecne dostanem daku flasu! Moj chlap dostavaji same uzitocne veci a ja tie hotove kose divnych sladkosti a pastek a alkohol. On dostal teraz termo flasu, minuly rok Equa flasu, rok pred tym taky nozik s kombinackami.

slavkadi
23. nov 2023

Dones im vianočný punč a všetci si spolu pripite, my si zvykneme v kancelarii variť pred vianocami nealko punč (vianočný čaj, koreniny, džús, ovocie) a stala sa z toho tradícia, všetci sa stretneme, pokecáme, a každý niečo donesie aj na spoločné raňajky.

tana85
23. nov 2023

@slavkadi tiez by som viac brala toto. podskovat ludom za spolupracu, zavteam, popriat pekne sviatky a proste si pripit, pokecat

emka530
23. nov 2023

My to riešime vecnými vecami, ale to je ďaleko nad 5 eur/os. Dám vyrobiť tričká a hrnčeky s logom firmy, plus premýšľam k tomu niečo praktické,min rok som dala do balíka hrnček, tričko, kávu, kalendár, čaj, sladkosť. Teraz som napríklad v jednote kúpila balenie čaju, na imunitu, ten stál 5 eur...
Mňa osobne by si vínom nepotešila, ale praktickými vecami určite áno ;)

anickalieskovska
23. nov 2023

Balzam na pery v tvare vianočnej gule.Velmi pekný darček ,u nás uspel a všetci sa celý rok spokojne natierali.

buberova
24. nov 2023

Mňa tiež vždy potešil med.. a raz som dostala vitamínový balíček, z Dr.max nejaké šumivé tablety, nejaké Cčko,Dčko,Bčko, tiež som z toho dosť dlho mala úžitok🙂

ketrint
24. nov 2023

A čo keby si spravila spoločne raňajky? Že by si v pekárni objednala vopred nejaké kolace a zemlicky, dnes mamu uzasny vyber, tak to nejak nakombinovať a spraviť si take prijemne posedenie, kde pokecate a rovno im aj podakujes slovne a ocenis ich prácu a tímovosť a tak…? ☺️
Mna takéto gesto viac poteší ako ďalšia sviečka 🙈🙈

marca12
24. nov 2023

@ketrint Toto je super napad. Presne toto by ma viacej potesilo ako nejaka zbytocnost. Utuzi to kolektiv a par peknych slov pred vsetkymi spravi viacej ako maly darcek.

autor
25. nov 2023

@ketrint to by bolo super ale oni pracujú na celom západe SR a z časti na strednom SR. Musela by som zatvoriť predajne a ešte hradiť cestovné. V decembri to nepripadá do uvahy

autor
25. nov 2023

@slavkadi nápad fajn ale nejde o zamestnancov v kancelárii...pracujú na predajniach a nemôžem obiehat Slovensko s punčom 😁

brendaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brendaa
25. nov 2023

Vianočný čaj tekanne, žreb za 1-2€ a pero.

ketrint
25. nov 2023

Aha jasne, tak potom chápem. Daj prosím vedieť ako by si teda riešila distribúciu tých darčekov, a potom ešte popremýšľame 🙂…

ketrint
25. nov 2023

Za mna ale platí, že jedlý darček😉. Možno keby dáš urobiť medovníky kde bude napísané niečo mile, neviem napr Ďakujeme za Vasu prácu/ ceníme si Vaše usilie/… v roku blabla alebo aj nejakú formulku ze sa tešíte na spoluprácu v novom roku… uvidis ako by to vyšlo co sa týka miesta. Keď vezmeš viac, určite aj hromadná zlava, ale do tej sumy za kus sa zmestis 😉

betulinka1
25. nov 2023

Ginger nealkoholický nápoj.