Výročie svadby

nk599
18. okt 2015

Ahoj chcem sa poradit mame buduci mesiac s manzelom vyrocie 9 . Ale neviem co vymysliet aby som ho prekvapila mozme ist iba vecer niekam ked budu deti spat lebo su strasne zle a zive a nikto nechce byt snimi . Tak co sa da podniknut na vecer vypadnut niekam . Rozmyslala som nad vela vecami ale chcem radsej sa poradit svami aby som sa vedela rozhodnut 😉

nerko
19. okt 2015

@nk599 my sme isli do kostola na omsu, kde sme mali sobas a na veceru do restiky, kde bola hostina. Bol to velmi prijemne straveny cas a asi z toho urobime tradiciu 😉

emilia25
19. okt 2015

Mi chodievame na veceru.jedno výročie sme boli aj na chate grilovscks vinko sviečky a hlavne neruseny s...išla som domov ako vymenens toto su take krásne chvile len pre nás no len nám deti stráži babka tak je to ine skuste si zaplatiť operku aspoň na pár hodin.este som rozmýšľala nád welnes pobyt aspoň na vikend ale mi máme do výročia 8 este ďaleko.

nk599
autor
19. okt 2015

@emilia25 aj ja by som isla do restiky vecer rozmyslala som aj nad kinom . Len mi tu nemame bohvie ake restiky v okoli jedina je dobra cinska ale aj to ma uz omrzelo . Na chatu ideme na zimu ..ale sami tam nebudeme .

betka239
20. okt 2015
Používateľ betka239 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od betka239.

dá sa aj doma niečo vymyslieť, dobrá večera, vínko, film... alebo večera v reštike, kino...dá sa vybrať 🙂

nk599
autor
20. okt 2015

@betka239 no to hej len destka budu spat no rozmyslala som ze doma aspon by nikto nemusel strazit detska ze by slm nieco nachystala ale nenapada ma co ale nieco dobre len nie ryby to nelubim ani ja a manzel dobry recept nejaky nemas ????

maajushka
20. okt 2015

My sme boli teda zatial na dve vyrocia avzdy na nejky pobyt, aspon na jednu noc... 🙂 a chystame sa z toho urobit tradiciu.. Len my dvaja 🙂

nk599
autor
20. okt 2015

@maajushka no aj my by sme isly ale mame este malicke deti tak preto este nemozme ked budu vacsie . Mala by nezvladla keby som nebola doma by im plakala a druha je moc malicka . Tak nieco na vecer nejaku romantika

dari226
20. okt 2015

alebo objednat pizzu a ostat doma v pohodli 😉

nk599
autor
20. okt 2015

@dari226 chcela by som muza prekvapit s jedlom alebo nieco na vecer