Zábava na oslave

gupka27
8. aug 2016

Prosím vás, švagriná bude mat oslavu 30tych narodenín. Nakoľko sme veľká rodina bude to normálne v reštaurácii ako taká menšia svadba. Chceli by sme jej to niečim spestriť, oživiť, aby sme tam iba nesedeli za stolom. Viete mi poradiť nejakú zábavu co by sme jej mohli vyviesť?

dominika6
8. aug 2016

@gupka27
hej všetci naraz zrušiť účasť pár hodín pred oslavou a potom sa tam naraz objaviť že tadáááá 😀 😀
alebo si urobte program ako sa robí na svadbe (rôzne hry,súťaže) ak ste dobrá partia ..
neviem či plánuje mať aj hubdu,myslím že ak sa bude tancovať tak zábavu plánovať nemusíš bude sama o sebe..

girlie_konik
8. aug 2016

@gupka27 Mozno nejaky kuzelnik, co by predviedol par cisiel. Alebo jej oblubena kapela/spevak, co by jej prisiel zaspievat

tyelde
8. aug 2016

...moja mama sa zvykla objaviť prezlečený za cigánku s bábikou v ruke a presviedčala muža, že to je jeho decko (neodporúčam, aj keď je to vtipné 😝 ) pokiaľ máte oddelenú miestnosť v tej reštaurácii, tak tam zavolaj a dohodni, že by ste chceli aj tancovať napr tak nech vám spravia stoly tak, aby ste na to mali priestor 🙂

janinah
8. aug 2016

Som za spontánnu neorganizovanú zábavu,ešte ak nejaký folklorny pár nabehne a zatancuje,tak ok,ale trápne scénky s cigánkami ? no,kto ako myslí....dobrú hudbu zadovážte,zatancujte,podebatujte,treba niečo viac?

gupka27
autor
8. aug 2016

Myslela som skôr niečo ako tombolu, alebo nejaké súťaže.....

moni244
8. aug 2016

tombola? hry? to len mne príde trápne? je to oslava narodenín, nie nejaká dedinská zábava

h2
8. aug 2016

Presne ako píše @moni244 , sú to narodeniny dospelej osoby, hry a súťaže sa hodia na detskú oslavu, tombola na ples. Nechaj tomu voľný priebeh, načo trápna "zábava nasilu"?

gupka27
autor
8. aug 2016

@moni244
@h2 bože baby ja som sa nepýtala na vás názor ale na radu takze ak neviete konkrétne pomôct zdrzte sa blbých komentárov a polemizovania okolo toho. U nás sa to takto jednoducho robí a dokonca už aj ten oslávenec čaká na to co mu ostatni výmyslia aby bola sranda. Mali sme už tento rok veľa okrúhlych osláv tak sa nám už nápady pominali preto dom chcela radu.

h2
8. aug 2016

@gupka27 Blbé komentáre??? Jáj, moja, spravte si peknú trápnu zábavičku, ak sú všetci z vašej rodiny ako Ty, tak sa dobre zabavíte aj s tou tombolou a súťažami. Chcela som poradiť, ak o to nestojíš, nechaj tak. 😉

gupka27
autor
8. aug 2016

@h2 nie dakujem o takúto radu nestojím.

moni244
8. aug 2016

@gupka27 ešteže na také oslavy nechodím a nemusím vymýšľať trápne hry, veď keď si v tom taká zbehlá, čo nevymyslíš niečo sama? ja robiť veľkú oslavu narodenín, tak niekde, kde sa dá zahrať bowling, šípky, biliard

h2
8. aug 2016

@gupka27 No vidíš, že vieš aj slušne a príjemne odmietnuť.
Nemáš za čo, mrzí ma, že som neporadila.
(Tak čo, nie je takáto komunikácia lepšia?) 🙂