Zážitkový darček na 70tku

14. nov 2023

Viete mi prosim poradit nejaky zazitlovy darcek pre muza na 70ku? Vecne dary nepotrebuje, ma naozaj vsetko resp nevieme uz o nicom hnotnom po com tuzi. Je to aktivny dochodca, rad cestuje ale tymto smerom nie kedze dovolenky si vybera sam (a su to aj vysoke sumy), welness nemusi. Nedavno koncil v praci a dostal elektricku kolobezku, ma aj skuter a bicykel.
Myslela som skor nieco vtipne a zabavne, naozaj zazitok co ho potesi a pobavi - nieco na styl jazda vo Ferrari.
Mame uz kupeny listok na koncert ale ten bude az buduci rok, chceme este nieco k tomu na teraz

zeldia
14. nov 2023

Noc na Lomnickom štíte

autor
14. nov 2023

@zeldia to nas tiez napadlo ale tam by bol “sam”, myslim bez deti a vnucat

deti95060810
14. nov 2023

výstup na Gerlach...
nemá rád šport? žeby lístok na ME vo futbale, alebo preteky F1, popr. iný šport. súťaž...

janickacrazy
14. nov 2023

Let balónom 😉

luxus10
14. nov 2023

ja neviem, preco si kazdy mysli, ze dochodcovia potrebuju zazitky, wellnes, pobyt na cudzom mieste...pytali ste sa ho, co by chcel? ake ma konicky?

autor
14. nov 2023

@deti95060810 na Geralchu uz bol. Zo sportu ma rad snooker a aj to uz zazil nejake majstrovstva v anglicku, tam bol s mojim muzom.
Haldame akor nieco co by mohol zazit s nami, napr na 65 sme ho zobrali do unikovej hry

autor
14. nov 2023

@luxus10 ano rad cestuje - ako pisem v uvodnom prispevku, je to aktivny dochodca, momentalne je na 3 tyzdne v strednej amerike 🙈 tento rok chcel bezat spartan race ale operacia ho zastavila (uz je fit) … takze ziaden fotoalbum, darcekovy kos a teple papuce by u neho uspech nemali

zeldia
14. nov 2023

Tak jedno vnúča mu pribalíš 😉

autor
14. nov 2023

@zeldia jj rovno vsetky vnucata na jeden den a bude zazitok 😂😂😂

beata_k
14. nov 2023

Rafting na divokej vode

bibina32
14. nov 2023

Let balónom.

luxus10
14. nov 2023

autorka -kde pisem o kosi a podobnych hlupotach...? hovorim, pocuvajte co hovori, co si praje...lebo predstavy druhych ludi hoc aj deti , byvaju kolkokrat vzdialene realite...

luxus10
14. nov 2023

teraz mierne odbocim- ked sa nasho suseda v 96 r. pytali-dedko, co by si chcel na oslavu tvojej 100vky? usmial sa a povedal-poriadne stavnatu stripterku...😍
dozil sa 98 r....

226lenka
14. nov 2023

Vyhliadkový let lietadlom?

mareka49
14. nov 2023

Tak niečo nové.
Kurz varenia, jazdecký, niečo zážitkové aj náučné.
Lyže výcvik, someliersky kurz,
návšteva vínnej pivnice..

autor
14. nov 2023

@luxus10 ked sa ho spytame povie ze nic nepotrebuje, vsetko ma, nic mu nechyba… ten listok na koncert viem ze ho potesi, len mi to pride malo preto vymslame nieco viac.

Nasla som napr jazdu na tanku, zaspominal by si na mladost ked bol na vojencine ale problem je ze ten tank by nemohol soferovat 🤷‍♀️

autor
14. nov 2023

@mareka49 jj prsne nieco take - mimochodm lyzovat vie a to ho nebavi, je skor pivar a v pivovare uz bol 🙈

mareka49
14. nov 2023

Ak je zcestovany, tak už ho veľmi nič neprekvapí.
Možno nejaký kurz prežitia, cesta do Černobylu, vyvolanie starých foto starým spôsobom.
Zoskok padákom klasika