Ako nazvať chlapca s menom Oliver zdrobneninou?

zuzuk22
9. dec 2013

Lebo priateľ sa zaťal a budeme mat Olivera 🙂 ja som bola viac za markusa ale dobre no este na začiatku tehu padla dohoda ze ak bude chlapec vyberie on ak dievča tak ja 😀 tak ze ako sa dá povedať pekná zdrobneňina pre toto meno . Dakujem 🙂

luciaq
5. jan 2014

my mame tiez olivera a volame ho olo, olik, olinecko, ale najviac olik a on sam seba vola Oľo 🙂 a moja mama olusko

22beba
5. jan 2014

@stanislavao moj švagor mojmu synovi matuškovi hovori meťjuuuu 😀 ale mne sa to nepači 🙂

stanislavao
5. jan 2014

@22beba no tak to je tiez napad. ale tak meťjuu je aspon ozaj matus, ale v nejakej inej reci. no hovorim, divni ludia

veriiii
5. jan 2014

oli

danik1505
5. jan 2014

olinko

simcab
5. jan 2014

@22beba mne dosť trhá uši ako moju terezku volajú terka..

22beba
5. jan 2014

@simcab no to tiež nie je pekna zdrobnenina :-/ moju kamošku volame terča 🙂 tak jej to nejao uschlo 🙂

simcab
5. jan 2014

@22beba mne to stále znie ako baterka 😝

kacena4
5. jan 2014

neviem ci uz niekto spomenul ale my kamarata volame OLKO + to co sa tu uz spomenulo

22beba
6. jan 2014

@simcab aha tak tatko to vnímaš mna to ani nenapadlo 🙂

mandarinka34
6. jan 2014

priatelova segra ma Olivera a neznasa ked mu niekto povie Oli, Olinko.vsetci ho volame Oliver a Oliverko ja mam syna Maxima a neznaznasam ked mu niekto povie Maxo.volame ho Max,Maxim,Maximko,a ja ho obcas volam len ximi.

livia341
6. jan 2014

@zuzuk22 ja by som za zdrobneninu dala oliverko a ked väčší tak olo.

marlau
5. feb 2014

my volame Oli, Olik,Oliverko,Olinecko,Oliko a ked ma nastve tak Olivero 🙂

marlau
5. feb 2014

my volame Oli, Olik,Oliverko,Olinecko,Oliko,Olinko a ked ma nastve tak Olivero 🙂

kata9
5. feb 2014

My sme sa bali ze sa to meno nebude dat obmienat a teraz nasho volame na tolko sposobov ze az:Olik,oliverko,oliverinko,olko,oli,olinko,olusko,olusik,olus,a dost casto aj olivko🙂

bronia13
5. feb 2014

no my mame napriklad Sebastiana a absolutne neznasam ked ho volaju Sebik, dalsieho chlapca (co som myslela ze Sasul bude chlapec) mat byt Oliver a mne sa to hrooozne paci.. tot moj nazor len samotny Oliver ani ja Sebastiana nerozpravam nan ho zdrobnelinou len Sebastian 😉

ifkael
5. feb 2014

@bronia13 len aby mu deti nehovorili Sebino tomu nezabranis

janka2310
5. feb 2014

My nasho volame Oliver alebo Oliverik.

bronia13
5. feb 2014

@ifkael a to akoze preco nechapem??

bronia13
5. feb 2014

@ifkael ty tu nemas ani nazvi deti a moje kritizujes? neboj nic zijem v zahranci a naucila som ich hovorit Saska a absolutne nik jej nepovie Sasa bo toneznasam tak isto ako jemu skracovat meno...

ifkael
5. feb 2014

@bronia13 ja nekritizujem...

To by som si nedovolila.

Len ak das ine meno, a zijes na slovensku musis ratat s tym, ze mu budu hovorit vselijako

sacharin
5. feb 2014

Oli🙂 volajú tak spolužiaka môjho syna v škôlke🙂

bronia13
5. feb 2014

@ifkael chapem ale nezijeme na SK a ked sme aj tam boli tak som ich vzdy opravila ze nemusi byt Sebastianko staci Sebastian, tu napriklad sa mu vyslovuje jeho meno zle tak povie Bastian (Bestijen) s cim som sa uz celkom zmierila ale vzdy lepsie ako Sebik... nic proti Sebikom len to je moj nazor 😵

jankali
5. feb 2014

Ojko🙂 to je náš sused.

livka_
6. feb 2014

OĽKO

ematko29
6. feb 2014

ja by ho volala Olik 🙂 alebo klasika oliverko