Aký dar pre budúcu nevestu?

sunnyfunny
18. aug 2015

Ahoj,prosim poradte nejaky dobry napad na darcek pre buducu nevestu.Nic otrepane,vulgarne,gycove..ale nieco male,pekne,originalne....diiky 🙂

jolinka
18. aug 2015

pekna kozena kabelka, v nej pekna kozena penazenka, a v nej peniazky 🙂 🙂

pribinak
18. aug 2015

Ja dávam vždy peniazky, alebo sa teda opýtam, aby dom nekúpila 10. kávovar v poradí, alebo štvrtú naparovaciu žehličku ;(
Nejake veľmi pekny Svadobný album, alebo elektro foto rámik

jani_uk
18. aug 2015

Tiez si myslim, dnesni novomanzelia hlavne privitaju peniazky 🙂 Okrem ak nie si svokra, tak mozno nejake pekne sperky by sa hodili.

bajana
18. aug 2015

Ak pre nevestu, tak podväzok 😉

zabina27
18. aug 2015

zalezi, na aku prilezitost, ci myslis narodky, meniny, vianoce, svadbu... ale inak, nieco pekne do bytu, ak vies, ako maju zariadene, nejaky originalny hrncek, ak pije kavu, caj, tak nejake darcekove balenie, ci ma rada izbove kvety, alebo ma nejake konicky, co by si vedela jej nieco k tomu kupit, ci nejaky sport... inak, pekne, ze zistujes, ja som od mojej svokry za cele roky dostala jeden jediny zmysluplny darcek,a to caj na kojenie, inak same take veci ako rohozka, utierky, avivaze, gyce... no neviem, veci sa zidu, minu, ale mne je to cudne, ak chcem niekoho potesit, tak mu nekupim rohozku 😀

zuzzka1
18. aug 2015

Drevená skrinka na šitíčko. Potreby na šitie. To by potešilo mňa. 🙂

map0007
18. aug 2015

Poháre na víno,alebo šampanské.Vázu na kvety.Peknú tacku,sadu mištičiek alebo sadu na kávu-čaj.Sadu priborov,kanvicu.Alebo po pripade euriky do obálky🙂

janinah
18. aug 2015

Netrafiť sa do vkusu obdarovaného je pohroma,neriskujem,dávam peniaze

prasiatko30
18. aug 2015

Ak nemaju vypisany zoznam darov tak by som to fakt neriskovala obalka do ruky nevesty a nech si kupia co potrebuju a po com im dusa pisti

trajamusketiery
18. aug 2015

Tazke lebo kazdy ma iny vkus ja som radsej ked mi kupuju prakticke veci ako gyce alebo radsej peniazky a kupim si co sa paci mne, ja tiez darujem peniazky alebo sa opytam 🙂

aanetkaa1
18. aug 2015

Myslíš pre budúcu tvoju nevestu?alebo pre buducu nevestu ako kamarátku?na nejaku rozlucku so slobodou ? alebo na narodky?asi si mala trosku viac k tomu napísať 🙂

ariadna1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka_april
19. aug 2015

Mas na mysli, ze si svokra a chces nieco pre svoju buducu nevedtu alebo ides na nejaku tozlucku so slobodou a chces nieco pre tu nevestu??? 😨

l3yla
19. aug 2015

peniazky ,nakolko sa nie vzdy musis trafit do nevestineho vkusu 🙂

lullu86
19. aug 2015

Podľa môjho nazoru sa uz dary dávno nekupujú pokiaľ si to mladomanzelia sami nepraju. Ja by som volila flasticku dobrého alkoholu pre zenicha a k tomu obalku a v nej peniazky pre nevestu 😉 uz si kúpia co potrebuju...

meggie911
19. aug 2015

ako buduca nevesta jednoznacne odporucam peniazky 🙂 uz teraz sa desim toho, kam poschovavam vsetky pripadne gycove pohare, taniere a vazy 😀 nic v zlom, ale kazdy ma iny vkus a take veci, ako je kanvica, zehlicka, vysavac, skratka vybavenie domacnosti si chcem vybrat sama..

maria263
19. aug 2015

Mne sa vydáva jedna z mojich naj kamarátok, chcela peniaze ako dar, a aj tie jej dáme. No ja som chcela, aby mala odo ,mňa/od nás niečo aj na pamiatku, tak som jej dala robiť album na svadobné fotografie na mieru. Bude v tónoch jej svadobnej výzdoby, a jej obľúbenej farby, s motívom jej obľúbených kvetov, s ich menami a dátumom svadby, a s ich veršíkom z oznámenia o svadbe. O týždeň-dva by jej dar mal dôjsť domov, a ja sa ho neviem dočkať, a najmä jej reakcie naň sa neviem dočkať 🙂

monusik73
19. aug 2015

Ja ked som sa vydavala som dostala peniaze a telegramy ale od mamy som dostala drevenne srdiecko vyrezane nase mena a datum svadby tomuto darceku som sa velmi potesila a mam ho zaveseny stale na stene 😉

matyma009
3. apr 2017

Ja osobne som dala kamoske originalne USB a bola nadsena http://www.layerica.sk/product/usb-pre-zalubenych/

maria1678
19. sep 2018

ručne robený fotoalbum

kvetinka75
19. sep 2018

iba pre nevestu? Lebo myslím, že tu to bolo spomenuté - dar novomanželom. Zabalená škatulka a na nej nápis otvoriť v krízovej situácii alebo pri najbližšej hádke - alebo také niečo a boli tam 2 poháre, šampanské, sviečka a neviem čo ešte, príp. obálka so sumou nech niečo pekné kúpi manžel manželke. To by sa mi celkom páčilo. Ako sa ja poznám, pohádala by som sa hneď na druhý deň len aby som vedela čo tam je🙂

zuzgro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz