Aký film, či rozprávka nesmie u vás chýbať na Vianoce?

talula
1. dec 2012

...samozrejme okrem Tri oriesky pre Popolusku 🙂 a nemusia to byt ani typicke Vianocne rozpravky, ci filmy, len proste nieco, co vam ich pripomina a co si radi pozriete kazdy rok. Napriklad u mna su to Mlade zeny. A u vas? 😉

brumka
7. dec 2012

u mna jednoznacne Popolvar a Noc na karlsteine... to je moja pauzicka pri upratovani a dovarani 🙂

radusiq
7. dec 2012

Love, actually a Pelisky 🙂 jaj, tesim sa

lussy23
10. dec 2012

všetko opakujú každý rok, už ma nič z toho nebaví.

monika15
10. dec 2012

vsetky stare ceske !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =)=)=)

osemsmerovka
10. dec 2012

...................mne je to šuma fuk 😀 a u muža vinetou 😎

lubina
10. dec 2012

Stara dobra klasika 😉 a z tych novsich mam dojem, ze teraz budeme stale dookolap ozerat vsetky casti Doby ladovej 🙂 , povinne cela rodinka

ullala
11. dec 2012

sam doma a vsetky santovske americke 🙂 proste musia byt v tych filmoch spomenute vianoce... a zvladnem aj ceske, ale nevyhladavam ich

chikitka
11. dec 2012

tak ja sa kazdy rok strasne tesim na Pysnu princeznu! a mam rada aj tie ostatne staaare prestare ceskoslovenske rozpravky. dost ma mrzi, ako to uz bolo vyssie spomenute, ze nedavaju klasicke disneyovky, len same madagaskary, a doby ladove 😒
uuuplne najviac milujem Snehulienku, predvcerom som ju pozerala, mam postahovane aj ostatne ako Sipkova ruzenka atd. 😎 minuly rok som na nete nasla aj take ze Nejkrasnejsi klasicke rozpravky od Walta Disneyho, a boli super!
a z takych odrhovaciek si vzdy rada pozriem Sam doma, ale len jednotku. no a ste ma nazhavili, tak idem asi nieco pokukat 😉

cat
11. dec 2012

Vianoce bez hlášky "Matýsek se posral" byť nemožu 😀 Takže jednoznačne S tebou mě baví svět 😎

piacere
11. dec 2012

Pelíšky, S tebou mne baví svet, Jak dostat tatínka do polepšovny, Mrázik a Popoluška (aj keď tieto dve posledné nám už lezú krkom 😀 )

locko007
11. dec 2012

U nás samozrejme už spomenuté rozprávky. Ale rada si pozriem aj Tisícročnú včelu, Jánošík, Kubo...

veverina
11. dec 2012

Tak u mna je to S tebou mne bavi svet,popoluska a ked som cakala dvojicky,tak som pozerala den pred stedrym dnom film Samotar v Seattle,zabalena do deky,svietil vianocny stromcek,babatka v brusku kopkali a ja som sa citila opat ako male dievcatko,ktore preziva tu radost z Vianoc 🙂 Tak ak budu tento film davat,urcite si ho pozriem a vzdy mi pripomenie tuto krasnu chvilu 😵

salma22
11. dec 2012

mam rada vsetky rozpravky 😵 ...mrazik toho ohundrem ale aj tak si ho kuknem 😀 ...len nech nieje reklama pocas rozpravok bo sa to neda normalne pozerat,najviac Sam doma to je moje oblubene s Mc Kalkinom,Laska nebeska,Perinbaba a animaky su moje srdcove zalezitosti ale ako ktore 😉

renkol
11. dec 2012

U nás jsou to již vzpomínané pohádky - Tři oříšky pro popelku, Pyšný princezna a Polární express.

lulinko
11. dec 2012

my každý rok pozeráme: perinbaba,tri oriešky pre popolušku,mrázik,sám doma,jak dostat tatínka do polepšovny a jak bvytrhnout velrybe stoličku,a dařbuján a pandrhola..🙂🙂🙂🙂🙂🙂