Čo vás cez Vianoce poteší v telke a čo vás nepoteší?

anelehka
20. okt 2011

Ahoj,ja mam cez vianoce rada rozpravku,,Jankove hracky" a ,,Vianocne oplatky",taka slovenska klasika,nemusim uz film ,,Sam doma" 😖 a milion americkych filmov o Santovi 😉

titkovamiriam
20. okt 2011

Tak ja si Vianoce neviem predstavit bez,,mrazika,,,,,perinbaby,, a ,,popolusky,, 🙂 tiež nemam rada ,,amerikanske,,santovanie...

ikke
20. okt 2011

ked na nemeckych TV staniciach davaju Perinbabu, Tri orisky pro popelku alebo inu CS rozpravku, dycha na mna nostalgia 😵

zo sam doma mam koprivku 😝 a musim priznat, ze nemam rada ani bez invencie natocene filmy s nabozenskou tematikou. to si radsej precitam Capkove Apokryfy.

bubelko
20. okt 2011

"tri oriesky pre popelku", perinbabu ci klasicke ceske rozpravky (hoci po nemecky) to mam rada tiez. alebo vianocne koncerty rozneho druhu, to si tiez rada zapnem a nastastie detom sa to paci, takze muz hra oslabovku.
americka vianocna filmova kultura (cest nejakym vynimkam - ak sa najdu) je pre mna horor 😀 nastastie je na tv tlacitko, ze vypnut alebo prepnut 😉

titkovamiriam
20. okt 2011

jej ja zasa milujem biblicke pribehy,hltame ich aj s detmi-to asi preto že sme,,ateisti,,

sharmana
20. okt 2011

Samozrejme že najviac milujem klasické slovenské a české rozprávky 3 oriešky pre popolušku, Pyšná princezná, Princezná so zlatou hviezdou na čele, Sol nad zlato, Perinbaba...... Proste klasiku....
A rôzne vianočné príbehy, filmy s tématikou vianočných tradícií... Všetko čo je vianočné je fajn...
Nemám v tomto období rada žiadne agresívne filmy a hlavne reklamy mi lezú na nervy...
A milujem koledy a vianočné piesne v rádiu... To je super.. Hlavne Rolničky a Vánoce, vánoce přicházejí...

https://www.youtube.com/watch?v=y-2Gd9sS1Ao

😀
ale aj od George Michal "Last Christmas" a od Mariah Carey "All I want for Christmas is you"... 😵

tosomja
20. okt 2011

Popolušku, Mrázika, Perinbabu, všetky slovenské a české rozprávky...aaa keď už nič iné nejde, tak si pozriem aj "santov" , nie však Sám doma...To mi už fakt lezie na nervy. Mohli by popracovať na nových rozprávkach 🙂

mata2
20. okt 2011

ja mam rada snad vsetko..klasicke rozpravky,biblicke pribehy,animovane rozpravky,stare filmy ako napr. Rysava jalovica,Vianocne oblatky,Kubo...,dokonca aj Sam doma 😅

Neznasam rozpravku Sol nad zlato 😝 ,uz len z tej melodie mam infarkt,a z Marusky depresiu 🙄
ale cucim na to kazdy rok..neviem preco 🤐

ullala
21. okt 2011

ja nemam rada mrazika a perinbabu. Okrem toho mozem vsetko, od CS filmov az po tie americke santovske. I ked nechapem co maju tie ceske filmy spolocne s Vianocami 😀

veverka149
21. okt 2011

ja si zase neviem predstavit sviatky bez sam doma a bez nejakeho toho santu 🙂 🙂 🙂

stanca22
21. okt 2011

Ja osobne sa teším na rozprávky, privádzajú ma do spomienok, v detských čias 😉 A čo ma nepoteší??? No predsa hlúpe, sprosté ... reklamy !!!!!!!!!!!!!!!!!

anelehka
autor
21. okt 2011

ahoj,mne sa velmi paci uz vyssie spominana Rysava jalovica,pan Kroner je tam nezabudnutelny 😵 😵 😵 😵

nelicefo
21. okt 2011

@anelehka Ja zase milujem americke santove filmy. To je asi tym ze som zila v USA 😅 A u nas nenosi darceky Jezisko ale Santa Claus. 😉 🙂
U nas Vianoce nemozu byt bez Sam doma (tam kde hra ten roztomily chlapcek,tusim prve dve serie) a potom klasika Mrazik,Perinbaba,3 oriesky pre Popelku,Sol nad zlato. 🙂

monika15
21. okt 2011

Ja som v Kanade ale ficime na Sk... 🙂)))) vsetko pozerame co vy doma 🙂
mame priamy prenos, tak som velmi rada....
🙂)))))
tu je to ine, tu nic nejde :((((

katkaromi
22. okt 2011

Mne sa pacia vsetky spomenute + S tebou mne baví svet /to je cislo jeden/ a tiez Jak vytrhnout velrybe stolicku 🙂

sisaka
24. okt 2011

pozeravame vlastne DVDs, ktore navodia pravu vianocnu atmosferu Mrazik, The Polar Express, Rudolph - the red nosed raindeer, Disney's A Christmas Carol s Jim Carrey, zo slovenska nam poslali velmi pekny vianocny film Stela (original sa vola Blizzard - btw kanadsky film 😉 ) , tiez pekny flim je Miracle on 34th Street

sisaka
24. okt 2011

@monika15 cez co pozerate slovensku tv?

monika15
24. okt 2011

@sisaka
onlinetv1 🙂
alebo archiv joj a markiza kedy ako 🙂
za to prve sa plati....

sisaka
24. okt 2011

@monika15 aha - to je to americke, vsak? to sme mali, kedysi to bolo zadarmo, postupne zvysovali poplatok, nakoniec sme sa na to, aj tak sme mali malo casu pozerat, niekedy mi to ale chyba pozriet si nejaky dobry cesky film, este ze sa da zadarmo kadeco stiahnut, archiv sem tam mrknem aj ja 😉

monika15
24. okt 2011

@sisaka
hej to je z Chicaga.... svokra to plati tusim je to $20 na mesiac alebo potom je cela suma na rok... ale potom to menej vychadza .... davaju tu nejaku zlavu.....
oni pozeraju len to kazdy vecer 🙂 po veceri tak to maju zaplatene mi kukneme len tak niekedy...
mi hlavne ficime na tych shows co mavaju teraz a to je aj cez archiv 🙂))))

mamabiba
26. okt 2011

neviem si predstaviť vianoce bez klasických rozprávok ako sú, tři oŕíšky pro popelku, pyšná princezná, mrázik a podobne, nemusím také tie kvázi komédie ako sám doma, mr Bean... a hrozne mi vadia REKLAMY. A taktiež si veľmi rada pozriem slovenskú klasiku.

anelehka
autor
26. okt 2011

ja mam napr.rada rozpravku:Princ a vecernica,alebo O statocnom kovacovi,tam maju ,,Vrtichvostika",nemusim ale napr.Sol nad zlato,tu novsiu,alebo Bajaja,hral tam Korn princa,princeznu Vasaryova 😀

ivett1
26. okt 2011

ja si veľmi rad pozriem rozprávku Tři oříšky pro Popelku, Princezná se zlatou hvězdou na čele, aj Mrázika, Byl jednou jeden král ...s Werichom a Burianom 🙂 ...nemusím Soľ nad zlato...tú, kde hrá princeznú Šafránková a niektoré tie americké vianočné "crazy" komédie...a jasné, že reklamy, tie ma teda z duše otravujú 😝

adka7755
31. okt 2011

ja si nepomôžem, ale ja milujem všetky americké vianočné rodinné filmy a rozprávky...nejak som sa presýtila mrázika, popolušky a podobne..asi je to tým, že každý rok to dávajú dookola...

vodnarky
1. nov 2011

ja sa strasne tesim na tie nase stare clasicke vianocne rozpravky..pozerame ich kazdy rok 😵 ...nevedela by som si predstavit bez nich vianoce.. 😉

radlinka
4. nov 2011

Potesi vsetko pekne, rozpravkove, slovenske a tradicne Vianocne 😀

sasiki
5. nov 2011

Ja sa teším na ,,Krakonoš a lyžníci".

m.i.r.i
8. nov 2011

Jooj..no tiez klasika vsetky rozpravky nase..stale ked si kupime uz ten 2 tyzdnovy program na Sviatky, tak si s fixkou zvyraznujem ci vsetky rozpravky budu...to mame so sestrou obe taky zvyk a doteraz to robime...a mne nevadi ani Sam doma, nejako mi ten Kevin uz k Vianociam tiez patri..a aj ti Santovia americki..ved niektore tie rodinne filmy su tiez krasne, ja som si vacsinou aj poplakala...je to tak krasne spravene...Trosku mi niekedy chybaju Vianocne piesne, pamatam ze obcas boli roky, ze sli aj 2 hodiny cisto tych vianocnych skladieb ako na MTV, to taku atmosferu spravilo ze az..aj v radiu niekedy tazko najdem uz koledy a tie skladby tak v celku..vacsinou to hraju uz 2 mesiace pred Vianocami sem tam..aspon mne to potom nerobi taku naladu..

althejka
8. nov 2011

ja musim vidiet vzdy a kazde Vianoce film Vianocne prazdniny s tou blaznivou rodinkou Griswoldovcov, to sa rehocem ako sialena na tom. :o)
a nemozem pozerat nic akcne, agresivne,to proste k vianocnym sviatkom nepatri

silvia07
9. nov 2011

ja mam rada ceske rozpravky a komedie, popelka musi byt 🙂 ...a tiez aj ruske..napr. kralovstvo krivych zrkadiel 🙂

seminkads
9. nov 2011

Popoluska,mrazik a ... no zabite ma ale nespomeniem si ako sa vola 😀 ceska klasika-co sa chlapi rozhodnu ist na hory a idu s nimi aj male decka aj maly Mates a baby ostanu doma...