Dar na krst

co_robit
26. júl 2016

Ahojte. Ideme na krstiny svagrinej..sme iba pozvani, manzel nie je krstny. Veci maju habadej, fakt im zbytocne nic netreba, kociky 2, milion dupaciek atd. Nechcem vyhadzovat peniaze za nieco co nepouziju. Rozhodli sme sa pre hotovost 50 eur. Nezda sa mi to malo, kedze nie sme ani krstni ani nic..vztahy su vselijake, len nie dobre. Staci tych 50€? Poradte co robit

pribinak
26. júl 2016

kupit napr kupon na rodinne fotenie niekte v ateliery, ja som taky darcek dostala a velmi sa mi to pacilo

dorotka202
26. júl 2016

Podla mna urcite staci.plus by som dala nejaky darcekovy kos alebo plienky pre babatko.tie sa vzdy zidu.my sme tak dostali od znamych.kvet v kvetinaci,peniaze v obalke a dve baliky plienok.

co_robit
autor
26. júl 2016

Ten kupon by nepresiel..to su ludia so svojimi pravidlami a straaaasne svojski, zahladeni len do seba

terezka1947
26. júl 2016

@co_robit staci...uplne,ked su veci ako su...staci

magimary
26. júl 2016

@co_robit 50€ bohate stačí,
ale ja by som to napríklad nejako nápadito zabalila (trošku sa to tak "zosobní"), niečo takéto napr.:

janinah
26. júl 2016

dať len obálku je také "suché",určite by som ešte niečo k tomu aspon hračku,nemusí to byť vec pre babetko,môže už aj pre starší vek.....

miriam11
26. júl 2016

@co_robit dobra volba, staci.

standusina
26. júl 2016

@co_robit podla mna je to dobra volba a uplne staci aj tych 50€. Pokial este aj tie vztahy su take nastrbene a tak to citite tak dajte tolko kolko si mozte dovolit

krystofkal
26. júl 2016

@co_robit mne sa zdá aj tých 50 dosť, keďže nie ste krstní rodičia 😉

petrad15
26. júl 2016

@co_robit a načo tam idete keď nie ste ani len krstní rodičia?

tetapetra
26. júl 2016

@co_robit 50€ staci

mrvenica4
26. júl 2016

Myslis si ze 50 € uplne postaci a este ako som citala ze ste neni ani krstni a ani tie vztahy nie su az take dobre tak by som mozno aj menej dala

marianna_peskova
27. júl 2016

@co_robit Páči sa mi, že aj keď tie vzťahy nemáte bohvieaké, stále sa snažíš im poskytnúť nejaký dar.
Podľa mňa plienky a pár desiatok eur na prilepšenie stačí.

alllexis13
27. júl 2016

Kedze nie ste krstny,staci to az-az.Ked maju vsetko,oni si rozhodnu,co s peniazmi urobia...Nestresuj sa pre to!