Kde kúpim zásnubný prsteň za normálnu cenu?

abcd547
23. jún 2022

Dobry den dámy, mam na vas taku otazocku, nepoznate nejaku dobru stranku kde zohnat nieco za normalnu prijatelnu cenu, popripade mi trosku poradit ci ist do niecoho drahsieho, material atd atd....moc sa v tom nevyznam tak budem rad za kazdu radu dakujem

pauli_s
23. jún 2022

@pukina to že pracuješa vieš sa zabezpečiť, je super, to isté robím aj ja. Ale keď budem povedzme 6 rokov na rodičáku a materskej tak ma bude musieť môj muž potiahnuť. A naopak v prípade jeho choroby, keby on bol nebodaj chorý, tak ja jeho musím potiahnuť. Každý chvíľku ťahá pílku. Nerobte tu zo mňa zlatokopku, bezcharakternú a bez peňazí, čo sa len prizivuje, za to, že radím podľa seba a svojho vkusu. Pekný deň.

abcd547
autor
23. jún 2022

Fuuu vidim ze sa nam totu pekne rozvija 😊😁 potom citam vsetko sledujem robim si svoj nazor nebojte 😉

zdenkatv3
23. jún 2022

Aj za mna izlato 🙂 Pekny siroky vyber, dokonca ti mozu poslat aj taku srandu na zmeranie velkosti prsta 🙂

pauli_s
23. jún 2022

@babovka2321 poopravím sa… nechodila by som už viac s mužom, ktorý by nemal adekvátny prijem na to aby si mohol dovoliť drahý prsteň. Ja tu aspoň o pár mesiacov nebudem vyplakávať ako išlo všetko hore a nemôžeme si dovoliť natankovať auto, opatrovateľku alebo splácať hypotéku, narozdiel od mnozstva žien čo sú na tejto stránke a žijú s ruky do úst. Môj zásnubný prsten odráža nás životný štandard, ktorého sa nevzdám nikdy. A ani môj partner, lebo mieri len vyššie v živote.

7lenka11
23. jún 2022

@pauli_s zásnubák do tisícky?? vyhodené peniaze.. vec, ktorá nemá žiadnu pridanú hodnotu, po rokoch to bude spomienka v šuplíku.. ja som dostala zásnubák asi za 200 eur a po svadbe išiel späť do krabičky :D

abcd547
autor
23. jún 2022

@pauli_s no tymto si to podla mna uz uplne zaklincovala 😎

pauli_s
23. jún 2022

@7lenka11 to ja nemôžem za to že máš zasnubny prsten v supliku, ja ho budem nosiť cely život. A to stal niekoľko násobne viac ako do tisícky. Ja som len chcela do tej tisícky poukázať na to, že sa dá kúpiť aj lacno. Ale tak zaujímavé pozorovať koľko má pre určitých ludi hodnota 1000€ , mne osobne 1000€ príde ako nie príliš veľký peniaz, hlavne v dnešnej dobe.

pauli_s
23. jún 2022

@abcd547 na tvojom názore mi tak prd záleží, ani ťa nepoznám…

simsalabim
23. jún 2022

@pauli_s nesuhlasim s tvojim nazorom, cena prstena sa nerovna velkosti lasky. Spominam si, ako som v jednom rozhovore s velkou hviezdou Alanom Rickmanom citala, ze ked sa s priatelkou konecne po niekolkych desatrociach vztahu (skoro 40 rokov) vzali, ze si vybrala prsten za 200 dolarov, "ktory aj tak nikdy nenosi". Oni dvaja boli spolu az do jeho smrti. Na mega prsten urcite mal, ale ani jeden to epovazovali za nieco pre vztah dolezite.

pukina
23. jún 2022

@pauli_s co sme ti udreli na citlivu strunku? 🙂 Nikto tu z teba zlatokopku nerobi. Akurat mas trosku pomylene hodnoty podla tvojich reakcii.

Btw. ako si mozes byt ista, ze sa na teba ten zabezpeceny partner nevyprdne? Takych diskusii tu bolo tiez vela.

7lenka11
23. jún 2022

@pauli_s uff, čítam tvoje názory... no držím ti palce, aby si si pri takomto "životnom nastavení" a vzťahu k peniazom udržala váš životný štandard a hlavne partnera, aby ti ho nevyfúkla o pár rokov nejaká mladšia a chamtivejšia.. a aby si nezabúdala, že v živote existuje aj niečo také ako pokora

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pauli_s
23. jún 2022

@pukina Istotu nemáš v živote nikdy. Ale on nie je ten typ. Vzhľadom na jeho výchovu, jeho morálne zásady, empatiu, inteligenciu, pracovitosť a loajalitu, ktoré má v sebe zakorené. Ale stať sa môže všetko samozrejme, vždy môžu ľudia a vzťahy zlyhať. Ako som spomínala, mám tiež dobrú prácu a prijem, tragédia by sa mi nestala. Poradila by som si aj sama a ďalšieho priateľa by som si tiež nešla hľadať za pás do Volkswagenu alebo do skladu.

pauli_s
23. jún 2022

@dominika1988 PRESNE TAK! 🙂 a nehanbím sa za to… Úplne mi to je jedno, čo si o mne kto pomyslí, ale určite by som si nehľadala muža, ktorý nezastáva nejakú dobrú pozíciu a nemá adekvátne vzdelanie. S takým človekom by som nešla ani na rande, takze nemala by som šancu sa zamilovať do takého.

pukina
23. jún 2022

@pauli_s vies co? po tychto dalsich prispevkoch musim povedat, ze asi naozaj si zlatokopka 😂😂 zadriet, ze mas perfektny prijem a pracu a potom napisat ze "bude ma musiet moj muz potiahnut".. ty nemas pri ako tvrdis dobrom prijme vlastne uspory, ked sa spoliehas na to, ze za teba bude vsetko tahat muz? Ja sa teda absolutne na to spoliehat nebudem, ze nas bude zivit, pretoze nikdy nevies co pride, ci nepride o pracu, ci nepride choroba. Financna gramotnost nie je len aby ti cinkli prachy na ucet, ale vediet pracovat s tym co mas, ci je to malo alebo vela.

nika_val
23. jún 2022

@abcd547 nečítala som tu celu diskusiu ale také nepísané pravidlo je že zasnubny prsteň by mal stáť 3nasobok tvojho mesačného platu 🙂😀
Odsleduj si či tvoja partnerka nosi radšej strieborné veci alebo zlaté (aj detaily na kabelkach, topankach ake preferuje) a podla toho vyber buď biele zlato alebo klasika žlté zlato 🙂
Plus diamant stačí malý, nemusí to byť neviem aky šuter 😀
Ale proste pri zenach je to tak ked sa s nim bude chvalit pred kamoškami čo povie " ehm..ja mám strriebro so zirkonom" ..kup tak nech sa má čím poriadne pochváliť

pauli_s
23. jún 2022

@pukina samozrejme, že mám úspory a nie malé, ale tie plánujem všetky investovať do spoločných nehnuteloností a podnikania s ním. Ale jasné, každý si nájde niečo na tom čo sem napíšem, dnes mi sem napíše ešte 40 dalších žien aká som bakaná za to, že nechcem pri sebe chudobného nezvdelaneho muža. A ja sa doma len bavím a smejem. 😂

diewcatqoo
23. jún 2022

Ja som dostala snubak asi za 5 Eur 🙂 a mohol si dovolit ovela ovela drahsi. Ale naco?
Na sperky moc nie som, nenosim ani obrucku. Pre mna su to vyhodene peniaze. Radsej sme sli na dovolenku. Sme spolu 16 rokov.

vilma7
23. jún 2022

A nenosí viacej náušnice?
Ja som napríklad zásnubný prsteň nechcela , lebo na to prišla obrúčka, chcela som náušnice a aj tie hniju v šuflíku. Ja som chcela od Swarovski a tiež som nechcela aby sme za to vysolili tisíce. Ako na čo? Za mňa úplná blbosť....

sonia_wiener
23. jún 2022

Mna manžel požiadal o ruku s prsteňom, ktorý kúpil za 1€ v takom tom automate, kde ti vypadne hracka 😀😀😀 keďže mam zmysel pre humor, boli sme spolu uz 10r, jedni dieťa s nami a ďalšie na ceste, nedalo sa odmietnuť 🤣 mna by ani dráhy prsteň nepotešil 🙂 radšej by som peniaze investovala inde. Každá z nas je iná a poteší ju niečo ine, ty musíš vedieť, ci si tvoja priateľka potrpí na luxus alebo by jej stacil prstienok zo "strelnice" 🙂

kiki68
23. jún 2022

@abcd547 mna tak napadlo, co tak jej u niekoho ( mrkni sashe.sk alebo flair.cz , pripadne Facebook dat u niekoho ten prsten vyrobit. Mozno nemusi stat par tisic ( ked si na tomto nezakladate), ale bude to original iba pre nu. Ja by som napr diamanty nechcela, ten business s nimi je nechutny. Cize radsej by som isla touto cestou a bez drahych kamenov. Pripadne vyuzit nejaky zaujimavy material, ktory neprinasa tolko utrpenia. To len taky napad

nika0204
23. jún 2022

@abcd547 ja len ze i zlato neodporucam!!precitaj si recenzie kazda druha zena je nespokojna..same reklamacie..pozri si egne..ja mam diamantovy ale taky malinky diamantik a viem ze stal okolo 500€..co som sa sama zlostila ze drahy ale tak som zanho vdacna lebo je z lasky a aj keby stal 100 bolo by mi to jedno..

gladys_07
23. jún 2022

@pauli_s “ nechodila by som už viac s mužom, ktorý by nemal adekvátny prijem na to aby si mohol dovoliť drahý prsteň”

Fakt nechapem preco tu z teba robia zlatokopku 😂😂😂 sak to zvladnes aj sama

maranta_leuconeura
23. jún 2022

Asi to tu nezaznelo, ale preco sa jej nespytas?
My sme sa o svadbe otvorene rozpravali, je to predsa vazne rozhodnutie a ist ,,na risk" pytat s prstenom, no ja neviem 😜
Mna sa spytal vopred, aky by som chcela, aby som ho aj nosila, ja som nechcela ziadny. Ale teda, ze sa to patri, ze nejaky mi aj tak da, nech si radsej vyberiem :D Tak som povedala svoje preferencie, nie konkretny kus, podla toho mi on vybral, cize aj prekvapenie bolo 😉 A vdaka tomu, ze ten prsten nebol uplne mimo mojho vkusu a vnutorneho nastavenia (co je pre mna napriklad zlato a diamanty alebo vyhodit na prsten viac ako 500€, to radsej minieme na vylet alebo dovolenku), nosim ho stale aj po svadbe. Mam chirurgicku ocel s kamienkom 🙂

abcd547
autor
23. jún 2022

Moja praveze nenosi sperky vobec baby, preto si myslim ze kupovat nieco drahe, to budu len vyhodene peniaze naozaj 😊 ako budem k vam uprimny myslim ze nieco do 100-150e by mohlo stacit co myslite? My si naozaj zakladame na inych vecoch, a lubit ju budem tak ci tak, viem ze aj ona mna 😊

pukina
23. jún 2022

@pauli_s dievca zlate, ty musis trpiet strasnymi komplexami, ked mas pocit, ze ti tu niekto bude nadavat za to, aky zivot si si vybrala. 😀 Cele co tu riesime je, ze sa laska nemeria peniazmi a majetkom, len ty mas stale potrebu si tu obhajovat aky mas skvely zivot so zabezpecenym chlapom a ze by si iny/ineho nechcela.

pukina
23. jún 2022

@abcd547 Urcite ano, daju sa v tej cene vybrat krasne minimalisticke prstienky strieborne alebo aj s bielym zlatom. Za usetrene peniaze za diamanty chodte na dobru dovolenku 😀

radkasswe
23. jún 2022

@abcd547 vraciam sa k teme .... ak nenosi sperky tak snubak nosit asi nebude ale obrucku bude musiet nosit cely zivot tak si nechaj peniaze na nu

maranta_leuconeura
23. jún 2022

@radkasswe preco by musela nosit? Ja nosim iba snubny, obrucku nie, moj muz velakrat obrucku nema (dava si ju vecer dole, takze rano kolkokrat zabudne) a nemyslim, ze by sa tym merala kvalita nasho vztahu ale o to, ako sa lubime 🤷

radkasswe
23. jún 2022

@maranta_leuconeura tak nie obrucku ale snubak vsak kazdemu podla chuti a ak ju zabudne tak asi nie naschval ale chce ju nosit no nwm my mame obrucky a niekto chodi s sobasnym listom ved kazdy ako chce