Mám si dať k týmto šatám náhrdelník?

silviafulercikova
17. mar 2016

Hodi sa k nim nahrdelnik ?

lilyen2011
17. mar 2016

Ja by som si dala, ale niečo jemné určite nie niečo hrubé, dlhé a pod.

silviafulercikova
autor
17. mar 2016

@lilyen2011 može byt toto

lilyen2011
17. mar 2016

@silviafulercikova byť to na mne skôr zvolím niečo takéto ...

juhseverzapad
17. mar 2016

absolútne nič! ženský dekolt a krk sú prirodzenou krásou k týmto šatám 🙂

elzena2
17. mar 2016

Ja som si tiez myslela, ze skor len nausnice, ale ako tak pozeram, tak aj toto sa mi paci a tie saty maju podobny vystrih. asi zalezi aj od upravy vlasov

seahorse27
17. mar 2016

Saty su hore dost zdobene. preto by som na krk uz nic nedavala. Radsej by som zvolila vyraznejsie nausnice.

kakatulik
17. mar 2016

@elzena2 bud vyraznejsie nausnice,alebo nieco jemnejsie aj na krk,aj na uska 🙂 ...a ako do nich schovas brusko?

silviafulercikova
autor
17. mar 2016

@kakatulik prečo bruško?

kakatulik
17. mar 2016

@silviafulercikova prepac,moje nervy...kukala som na iny príspevok a tam bolo,ze 27 tyzdem...soryyyy,omyyyyl

silviafulercikova
autor
17. mar 2016

@kakatulik nevadiii

valentinkaa
17. mar 2016
Používateľ valentinkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od valentinkaa.

nieco naozaj jemnucke by som len dala 🙂

laurinka_21
17. mar 2016

jednoduchý perličkový náhrdelník a perličkové náušnice...

silviafulercikova
autor
17. mar 2016

@laurinka_21 dala som tam foto troška vyššie

monr
17. mar 2016

pokiaľ nedáš šaty na postave, účes, líčenie, je ťažko radiť.
ps: asi by som sa pozrela po iných šatách

laurinka_21
17. mar 2016

@silviafulercikova tento konkrétne je podľa mňa až príliš perlový...stačilo by niečo jednoduchšie s perlovým očkom napr.nieťo také...http://www.mojesperky.eu/p/633/elegantny-perlov...

kakatulik
17. mar 2016

Perlicky by to mali ale byt,lebo su aj na tom zivotiku. 🙂

katrinka8
17. mar 2016

Ja by som tam dala niečo maličké, jemné, niečo ako swarovského kryštálik, ale len jeden - dva jemnučké, menšie kamienky na tenkej retiazke - ale žlté zlato by som tam neávala, to by bolo už preplácané. Perličky by som asi tiež vylúčila, nejak mi to tam opticky k tomu nejde, neviem to popísať prečo, ale proste by mi tam vadili. Myslím, že bez šperku by krk bol dosť prázdny, niečo sa tam žiada. Podľa účesu tiež náušnice, možno rovnaké ako "náhrdelník" (prívesok). Závisí aj od toho, či bude závoj ak áno, aký...

laurinka_21
18. mar 2016

@silviafulercikova mala som podobné svadobné šaty, tiež vyšívané perličkami a mala som takúto bižu: http://www.mojasvadba.sk/market/svadobne-saty/f...

silviafulercikova
autor
18. mar 2016

@laurinka_21
@laurinka_21 sranda neviem či jemne ,alebo viac vyrazne :D

mirka822
18. mar 2016

Klidně perličky, ale opravdu nějaké jemné. Třeba jedna perlička a na tenkém řetízku 🙂

silviafulercikova
autor
18. mar 2016
silviafulercikova
autor
18. mar 2016

@mirka822 mam takyto 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kakatulik
18. mar 2016

@silviafulercikova podla mna moze byt 🙂

gubiko
18. mar 2016

ten náhrdelník je krásny.

silviafulercikova
autor
18. mar 2016

@gubiko dakujem,

mirka822
21. mar 2016

@silviafulercikova taky myslím, že tento klidně může být 🙂

ronny_9
21. mar 2016

vyzera to dobre 🙂 takze preco nie.

agnes9
21. mar 2016
Používateľ agnes9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od agnes9.

@silviafulercikova ja by som k tym satam dala nejaky iny nahrdelnik, tento sa mi do nich moc nepaci.. ale tak pokial tebe ano tak je to fajn

silviafulercikova
autor
29. mar 2016

@agnes9 už som vybrala iny :D

alora17
29. mar 2016

ja som mala podobne saty a bez nahrdelniku 😊 myslim ze nechybal...mala som len zjemne nausnicky a vyraznejsi naramok ... perlicky 😉