valentinkaa
Používateľ valentinkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od valentinkaa.
valentinkaa
13. apr 2016

@sunny345 no po pravde tiež by som rada vedela, čím som sa previnila, ale to sa asi nedozviem. Za malo, len dobre moj nazor zvaz, ci mu mozes verit ;) ked uz som nedoveryhodna.. Ja len pevne verim, ze vsetko dobre dopadne. Hlavne aby si bola stastna..!

valentinkaa
13. apr 2016

@ruthike vsimla som si, tiez to nechapem.. Zachvilu to tu bude uz pomaly ako v komunizme. Zachvilu clovek nebude moct ani vyjadrit svoj nazor a uz vobec nie niekomu s dobrym umyslom poradit, ale tak budis..

valentinkaa
13. apr 2016

@sunny345 nie je nic horsie ako vybuchnut a ukoncit vztah. S horucou hlavou by sa taketo veci nemali riesit. Skus sa ozvat ty.. podstatne je aby ste si nad to sadli a porozpravali sa o tom preco si vybuchla co sa stalo a podobne.

valentinkaa
13. apr 2016

treba dieta podla mna nechat v skolke ked si uz raz zvykne tak je dobre aby to tak aj zostalo 🙂

valentinkaa
13. apr 2016

@tanija133 ale zas sa moze stat ze nie.. ze priatel to nenapravi.. tu ti nikto neda presny navod ako a co urobit, sama najlepsie vies co by si mala urobit. Mne kamoska vzdy hovori ze hod si mincu a presne vo vysledok v aky dufas tak to je to spravne. Vyskusaj to.. mne sa to osvedcilo 🙂

valentinkaa
8. apr 2016

To vazne verite nejakemu caju, ze pomocou neho schudnete?? Ale baba, to snad nie!

valentinkaa
8. apr 2016

@hope07 pekny vikend aj tebe 🙂

valentinkaa
8. apr 2016

este si mlada a dufam ze sa opat postavis na nohy.. vaz si svoj zivot

valentinkaa
8. apr 2016

@sunfirl777 tak len salatiky, alebo vajicka 🙂

valentinkaa
8. apr 2016

@mamickajanka ja rozmyslam ze spravim plnene rezne ale iba tak na prirodno a dam do truby zapiecť a opekane zemiaky k tomu

valentinkaa
8. apr 2016

Babulky kolko stoji catering na oslavu priblizne pre 30-40 ludi? Viete mi niektora povedat, ako sa to cenovo pohybuje?

valentinkaa
17. mar 2016

@iwusteeek toto snad ani nemyslis vazne. Ved male dieta sa tazko pasuje s velkym mnozstvom vody, toto bolo od nej velmi nezodpovedne. :( Babatku treba dat vsetko potrebne aby sa spravne vyvijalo a rastlo..

valentinkaa
17. mar 2016

nieco naozaj jemnucke by som len dala 🙂

valentinkaa
17. mar 2016

@mismat to je uz choroba to neprestane :/

valentinkaa
17. mar 2016

@zabkazelena007 chcela som ti vysvetlit, co je ta kyselina ale nemusim 🙂 @agnes9 ma predbehla, ale povedala ti v podstate to co som aj ja chcela, pointa je ta ista. Tie vitaminy vplyvaju na rast babatka a dopomahaju k tomu aby bez problemov rastlo ako ma..

valentinkaa
17. mar 2016

:D :D :D cokolada je salat to je brutaaalne to ukazem drahemu

valentinkaa
10. mar 2016

vyckaj este

valentinkaa
10. mar 2016

melany ma pravdu 🙂

valentinkaa
10. mar 2016

jasne, ved cukina je super 🙂

valentinkaa
10. mar 2016

tie ceny idu hore az som prekvapena

V diskusii: Autom do Talianska
valentinkaa
10. mar 2016

@mirkava kedze je aj nachladnuty, tak to moze aj z toho byt. Nesvrbia ho ani nic podobne? mozno to chce len cas kym zubky vybehnu a budete mat pokoj.

valentinkaa
10. mar 2016

@evkafekete dolezite je najma to aby aj to umele mliecko obsahovalo probiotika a prebiotika, ktore su pre spravne travenie babatka velmi dolezite. Clovek by si to ani nemyslel ake narocne je vybrat mlieko pre dieta 🙂

valentinkaa
10. mar 2016

@evulik858 ono nie, ze si to neuvedomuju, oni nemaju v tomto smere asi znalosti alebo sa nezaujimaju alebo neviem uz no.. @zabkazelena007 presne si to trafila. Lenze obsahuje aj ine vitaminy ktore urcite su nemenej dolezite ako kyselina listova 🙂

valentinkaa
10. mar 2016

treba sa stale snazit a neprestat inak to nejde