Mená pre dvojičky - chlapec a dievča

karlinka24
8. jan 2016

Ake meno je najlepsie pre dievca a chlapca ked su dvojicky? Moze byt aj zahranicne . Dima mam Magdalenku . 🙂

prevenar
9. jan 2016

@kataina Puf - Pufina- Pufinka - dievca / Muf - Mufino - Mufik - chlapec 😝

lauricka
10. jan 2016

ja mam dvojcata chlapca a dievca. Pri pariku su mena uplne jedno, nemusia sa nijako rymovat. Navyse, moji su uplne odlisni aj vzhladom. Daj ake sa ti paci pre dievca a ake sa ti paci pre chlapca, nemusis riesit, ci sa hodia dokopy. Ja mam Olívia a Leonard. Voláme ich Oli a Leo. Možno to nie sú úplne tradičné mená, ale dávala som také, čo sú v našom kalendári, aby mali niekedy aj meniny. Pri úplne cudzích menách mi trochu vadí, že potom ostatné deti majú meniny a moje by nemali. A najmladšiu mám Melániu, voláme ju Meli. Takže baby sú Oli a Meli. Vôbec to nerieš, vyber si pre každého zvlášť kľudne. Fakt je to jedno.

lauricka
10. jan 2016

@domka_pp Erika a Erik? Paťka a Paťko? To te pic! :DD To je móc 😀 . Si neviem predstavit, ze tak volam svoje dvojicky, dost narocne teda. Mne sa páči meno Oliver. Ale nedala by som, práve preto, lebo dievča sme dali Olívia. Ale, mnohokrát sa mu stane, že mu naozaj povedia Oliver kvôli Olívii asi :D.

tri
14. jan 2016

Martin a Martina

zaraaa
4. feb 2016

Melissa & Tobias

mamka_danka
4. feb 2016
Používateľ mamka_danka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamka_danka.

Tomáš a Monika 🙂

milica313
4. feb 2016
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

Laura a Tobias 😉

imbecilia
29. máj 2017

Viliam a Miriam

Keby boli chlapci tak Leonard a Eduard (Leo a Edo)

barborkakr
29. mar 2018

caute baby a co si myslite o menach pre parik Olivia a Oliver?

bimbambim
29. mar 2018

Jergus A Johanka

gondyo
29. mar 2018

hlavne nie "rovnaké mená"každé dieťa bude mať svoj život,takže určite nie martin a martina a pod.

barborkakr
29. mar 2018

nie su rovnake vobec, s troskou fantazie je to super 😊👩🏻‍💻