Môj ocko je rozvedený a bude mať meniny. Poraďte darček

lauriema
8. aug 2020

Ahojte, môj ocko Ľubomír bude mať meniny. Poraďte nejaký špec. darček. Nech to niesu ponožky, gače, papuče, čokoláda. Je rybár ma 59rokov slobodný, teda rozvedený, fešák 😉ma rad kvalitné jedlo, hra na gitare.Dakujem za všetky reakcie, možno mi pomôžete nájsť niečo pekné nech sa poteší. Je mu smutno pretože si nemôže nájsť partnerku a je stále sám 🙁❤️

amelia000
8. aug 2020

@lauriema no taky pekny opis, to mu skor rande vybavis 😄

danielahamar
8. aug 2020

Co tak mu dat nejaký pobyt na tri dni?

nika82
8. aug 2020

moj otec je tiez Lubomir, ale nedavame si drahe darceky na meniny... flasa a koniec

aylinn
8. aug 2020

@lauriema aj ja si myslim že pobyt niekam do kúpelov 😁 tam urcite niekoho spozná. Bude to 2v1 darcek

lauriema
autor
8. aug 2020

@amelia000
@amelia000 Však mu aj hľadám 😉😉😉😉

lauriema
autor
8. aug 2020

@aylinn Good idea 😉vidíš toto ma vôbec nenapadlo ci pána

lauriema
autor
8. aug 2020

@danielahamar akurát toto ma vôbec nenapadlo dobrý nápad vdaka😘

0silvia0
8. aug 2020

@lauriema a isiel by do kupelov? Nie kazdy je kupelovy a wellnesovy typ...

lauriema
autor
8. aug 2020

@0silvia0 Jaj veruže áno išiel ved on chodí preto som písala ze dobrý nápad a neviem prečo ma to nenapadlo

veronikaszabova
8. aug 2020

Ja som objednavala tatkovi na meniny penazenku z tejto stranky. Odporucam.

https://www.ibo.sk/obuv-a-oblecenie/kozene-pena...

lauriema
autor
8. aug 2020

@veronikaszabova Ďakujem pekne za napadik ale ten welnes je top ❤️

lenocka12345
8. aug 2020

@lauriema môj otec je tiež Ľubomír , ak nezabudnem tak urobím bublaninu , alebo bábovku. To má rád a iné koláče neviem 🙂 nejak to neprežívame 🙂

lauriema
autor
8. aug 2020

@lenocka12345 Ocko pečie lepšie ako ja 😉😉😉Ja to teda prežívam dosť aj keď sú to len meniny. Neviem prečo a narodeniny ta to koniec 😀😀😀

0silvia0
8. aug 2020

@lauriema potom nam napis ake kupele alebo wellnes si vybrala🤩

lauriema
autor
8. aug 2020

@0silvia0 ok napíšem. Ešte som ani nestihla hľadať stále kojím malej je horúco. 😂😂

danielahamar
8. aug 2020

@aylinn presne, hľadáme mu zenu😆👍😉

eliska13
8. aug 2020

@0silvia0 chces ho ísť omrknut?😜idem s tebou.Chyti nám rybu, uvarí, zahrá na gitare aká romantika

0silvia0
8. aug 2020

@eliska13 no a co ked bude naozaj taky super fesak? Sa o neho este pobijeme, vlasy vysklbeme😁

eliska13
8. aug 2020

@0silvia0 máš pravdu radšej neriskujme😊

alberto1
8. aug 2020

Poukažku do obchodu s rybarskymi potrebami?

lauriema
autor
8. aug 2020

@eliska13 Ahoj, ešte len teraz idem pozerať ten welnes, mala teraz zaspala keď nájdem ozvem sa, 😉

lauriema
autor
8. aug 2020

@0silvia0 Ahoj, ešte len teraz idem kuk ten welnes mala teraz zaspala 😉

lauriema
autor
10. aug 2020

Ahojte vospolok 😘Sľúbila som ze Vám napíšem aký welnes som zohnala tak nakoniec žiaden.... Telefonovala som v ten deň s ockom a vravel ze akurát maroduje...takzr nemôže ísť z domu. Inak našiel si nejakú podľa neho "kamošku" a v piatok ma ísť za ňou. Aši mu dám dievčatá peniažky. Alebo? Neosobné?

loginexistuje
10. aug 2020

@lauriema na meniny ? kup mi cokoladu alebo oblibene pivo

lauriema
autor
10. aug 2020

@loginexistuje Ahoj, jassaj keď ja ho tak veľmi ľúbim že mi pivo alebo čokoláda príde také neosobné

cacianka
11. aug 2020

pokaz do wellnes nemusi byt na presný datum.
Ak je pivar kup mu ceky balíček rozneho piva a pekne zabal.k tomu ponožky s rybarskym vzorom, repelent,

cacianka
11. aug 2020

Baby poďme na rande korporativne.ja nam 50 +, hadam nepasie po pipinkach auparkovych ?😁🙊🙉🙈