Poraďte s darčekom pre svokru

seemani
12. dec 2013

V súvislosti s týmto ma napadol vtip:
Príde chlapík do potravín a pýta sa:
Máte kockový cukor?
predavačka: Nie...
A nejaký iný lacný dezert pre svokru? 😀

Ale nie, ja mám svokru dobrú, veľmi mi pomáha s drobcom, som strašne rada, že ju mám, poskytli nám so starkým (priateľovým) bývanie, a tak uvažujem, čo im kúpiť pod stromček. Starkému kúpime papuče 😉 a na jeho obľúbenú šálku dáme pretlačiť fotku malého, keďže ho strašne lúbi. A samozrejme nejaké maškrty, pivko a krížovky... Ale čo svokre? Ona je typ čo sa moc neparádi, neparfémuje, v kuchyni má všetkého dostatok, takže je ťažko jej niečo vybrať. Napadlo ma, že dáme urobiť aj jej hrnček, a ešte ma napadla taká hlúposť, že ju zobrať kaderníčke a dať jej spraviť novú frizúru. Ale to preto, že stále hovorí, že si musí dať spraviť vlasy, ale že nemá peniaze.. Ale bojím sa, že to nemyslí vážne a ušla by nám odtiaľ 😉 Napadá vás ešte niečo? Prosím inšpirujte ma

bosoriak
12. dec 2013

@seemani My ideme tento rok rozdavat vankuse - kupila som najlacnejsie IKEAcke vankusiky a malujeme na ne farbami na textil. Vankus sa vzdy da dakam svihnut - na sedacku, do postele, na kreslo a farby vies prisposobit farebnosti bytu, takze by sa aj mal hodit. My to robime tak, ze si z papiera vystrihneme formu, napr. srdiecko, prispendlikujem na vankus, dovnutra davam igelit, nech sa nepretlaci na druhu stranu. Deckam namalujem ruky, oni ich orazia na vankusik. Postup opakujem podla potreby s roznymi farbami. Potom odstranim sablonu a hotovo. 🙂

baryana
12. dec 2013

@seemani ak by si mala moznost ist do metra, tam maju take pekne darcekove krabice rozne, ktore obsahuju napr. vino, krabicovu vianocnu babovku, a nejake sladke darcekove drobnosti, bonbony, nejaku omacku v pohari, a je to naaranzovane v peknom kosicku, ktory sa da neskor vyuzit. maju rozne druhy. niektore vyslovene pre muzov, ked by niekto nevedel, dve flase vina, olivy, syr a nejaka sucha salama. je to v peknych krabiciach a naozaj vhodne ako darcek, ked niekto nema konkretne zelanie. mne to hned padlo do oka a darcek vybaveny. tie krabice su od cca 20€ do asi 50€. tak mozno sa niekomu hodi.

snopkulka
12. dec 2013

@seemani tá kaderníčka je skvelý nápad!!! Starí rodičia majú radi čokoľvek s fotkami ich vnúčat, takže odporúčam darčeky z fotolab.sk, prípadne iného podobného portálu 😉 a čo tak nejakú dobrú kuchársku knihu (prípadne iný žáner knihy), predplatné obľúbeného časopisu, nejakú parádnu kvalitnú deku na zimné večery pri sledovaní seriálov 😉

baryana
12. dec 2013

@seemani ale taka poukazka do kadernictva tiez nie je zla a myslim, ze svokre by sa pacila. to asi potesi kazdu zenu. ja som kupila dceram zase vo fotoatelieri. v cene je profesionalny make up, uprava vlasov, dvojhodinove fotenie, 20 upravených zaberov, fotokniha a dvd so vsetkymi foto.

zuzkat1
12. dec 2013

@bosoriak hovori sa ze vankus podobne ako noz,by sa nemal darovat... Sposobuje to nezhody🙂

@seemani ja nemam so svokrou ziadny vztah... Kupujem jej retiazku s priveskom znamenia-je tam kamen symbolizujuci znamenie a okolo neho vyobrazene to znamenie... A dostane este penu do kupela v takom vianocnom obale

sisaha
12. dec 2013

@seemani najlepsie darcekova poukazka do kadernictva.. 😉

maribell
12. dec 2013

@seemani ahoj my sme urobili aj nasim aj svokrovcom fotoknihu nasho maleho 🙂 jeho prvy rok

pea87
12. dec 2013

podla mna ten darcekovy poukaz do kadernictva je super! urcite sa potesi 😉

macocha
12. dec 2013

Ja by som tú kaderníčku riskla, ak o tom hovorí, tak asi po tom túži. 🙂
Vo všeobecnosti fotodarčeky sú super. Čo napr. kalendár? A potom z iného súdka - pracovná lupa? Lístok do divadla? Kniha?

seemani
autor
12. dec 2013

baby ďakujem vám všetkým za rady, tak ste ma presvedčili s tou kaderníčkou, ja som ani nevedela, že v kaderníctvach sa dá vybaviť darčeková poukážka. To isto využije, lebo ja som to chcela tak, že ju posadíme do auta a odvezeme ju tam, a ona nemá rada také spontánne veci, preto som sa bála, že utečie.. Ale ak sa to dá dať ako darčeková poukážka, tak je to super nápad..

bosoriak
12. dec 2013

@zuzkat1 To je OK, ja tymto veciam vobec neverim 🙂

evelynm
12. dec 2013

pred iks rokmi som darovala mojej sestre na narodeniny ako prekvapenie navstevu kadernictva, sli sme tam spolu, bola som tam vopred dohodnuta, ze sa jej budu specialne venovat 🙂 no a odvtedy tam chodi pravidelne, uz sama, ja som medzitým kadernictvo aj zmenila a ona mu ostala verna 🙂
takze ak svokra prejavila tuzbu, je dobry napad jej ju splnit 🙂

melesmeles
12. dec 2013

listky do divadla, kina...poukaz na dovolenku...fotoalbum kde budu jej fotky s vnucatkom 🙂

cecil36
12. dec 2013

@seemani predplacam jej oblubeny casopis plus nejake drobnosti 😉

marianka3
12. dec 2013

Metlu 😀 😀 ale nie, tá kaderníčka je super 🙂

kaktusik007
13. dec 2013

mna napadla ako prve kytica bodliakov 😀 😀 😀

mima4
13. dec 2013

@kaktusik007 ty romantička 😀

mima4
13. dec 2013

@seemani
a čo dobrý kozmetický balíček kvalitnej kozmetiky? napr: http://www.yves-rocher.sk/

karamel
13. dec 2013

rakvu :D :D :D

seemani
autor
14. dec 2013

@karamel to ale teda nebolo moc vtipné...