Skúsenosti so šatami kúpenými z Manzara Fashion

xxxxxnnnnn
20. nov 2015

Ahojte. Máte skúsenosti s kúpou spoločenských šiat cez http://www.manzara.sk/saty?limit=32 ? Lebo ceny sú prijateľné, či je aj kvalita dobrá. Ďakujem

anega79
20. nov 2015

skusenost nemam, ale su ako z cinskych stranok, mozno navysene o nieco

ivanatim
3. jan 2016

@xxxxxnnnnn Vsetko je to tovar kupeny z cinskeho aliexpressu. Len tak zbezne co som pozrela, nasla som tam kopec veci, ktore som uz videla na aliexpresse. Napriklad jedny leginy tam maju za 18 eur, na aliexpresse su za smiesnych 5 dolarov. Dalsie leginy detto, rifle detto, saty este lacnejsie, plavky - odpad.

Navyse, pozor na nich, ja som prave kontaktovala jednu instituciu nech ich preveria, pretoze maju uplne chybne obchodne podmienky. Maju tam napisane, ze ich firma sa nachadza v obchodnom registri, co ale vobec nie je pravda! Je to slovinská firma, nie slovenska, cize sa nenachadzaju v ORSR. Slovenska adresa je len PO BOX, cize nemas istotu, ze ti reklamovany tovar aj naozaj reklamuju, kedze sa na Slovensku fyzicky VOBEC NENACHADZAJU.

vilma75
12. jan 2016

Ruky od nich prec, podvodnici 1.kategorie.....namiesto krasnych siat prisla handra, tovar som vratila, doteraz nemam peniaze-vraj nemozu balik v sklade najst, jednoducho same vyhovorky, otras!!! 😠

matuliksk
13. jan 2016

@vilma75 Zdravim, ja som si u nich objednala saty 28.12 a do dnesneho dna mi neboli dorucene, dnes som im pisala ze chcem vratit peniaze ze uz viac nebudem cakat na tovar kedze mi slubovali 3-5dni dorucenie, neviem ci ste platila dobierkou alebo paypalom, ale ak paypalom daju sa peniaze ziskat cez otvorenie staznosti na firmu a paypal za Vas vybavi aby ste ich dostala naspat..ja som to tak teraz spravila, lebo peniaze odisli nejakemu slovincovi asi na ucet, jedina vyhoda bola ze to bolo cez paypal, ze ich este uvidim🙂 prajem vela stastia aby sa peniazky vratili...je to otras ☹

vilma75
14. jan 2016

@matuliksk Dakujem, bohuzial som platila na dobierku, skoda, ze som tiez nevuzila paypal... 😒
ja to riesim od 17.12. a pochybujem, ze sa niecoho dockam....fajne sa nahrabu na ludoch a zmiznu ako smrad... 😠

moni244
14. jan 2016

Ja neviem, ale ked clovek otvori tu stranku a vidi tie zenske, ten styl fotiek, z toho nic dobre nepozera. To sa fakt nechate zlanarit cenou, namiesto toho, aby ste trosku porozmyslali?

matuliksk
14. jan 2016

Tak musim uznat ze design stranky kvalitny co sa tyka fotiek ok tristvrte z nich su z ali, to viem ale ja som si neobjednala najlacnejsie saty to ad 1 a tu fotku som nikde nenasla saty nevyzerali lacno (i ked dnes je vsetko z ciny ) no co uz, peniazky mi urcite vratia cez paypal toho sa nebojim len mi je luto ze pookradaju slusnych ludi...

vilma75
16. jan 2016

@matuliksk tak vcera konecne nabehli peniazky 🙂

naty385
20. jan 2016

Vilma 75 prosim vas, co ste im odpisali ked vam napisali ze nevedia najst balik v sklade? Napisali to iste, peniaze nikde

vilma75
20. jan 2016

@naty385 ahoj, mrzi ma, ze mas rovnaku skusenost, su to darebaci 😠 neviem ako dlho cakas, ale maju 15 dni na vratenie penazi odo dna vratenia tovaru, u mna to presvihli, tak som im tam skopirovala zakon, ze ho porusili, a ze to budem riesit SOI-kou...ked mi odpisali, ze startili balik, oskenovala som im fakturu a napisala podacie cislo balika...potom mi vratili peniazky, drzim palce 🙂 neustale im pis!

naty385
20. jan 2016

Poslala som im balik uz 23.12 teraz zrazu uz balik nasli a ze im mam poslat cislo uctu ktore mali na osobitnom papieri v baliku a vraj ho nenasli... tak som im napisala ze takymto sposobom si zakaznikov neziskaju, ze su neseriozni. Tak som zvedava ci poslu, potom napisem .. a dakujem za odpoved 🙂

vilma75
20. jan 2016

@naty385 bohuzial oni tam ziadny osobitny papierik nemali, nakolko som si musela stiahnut formular na vratenie tovaru, pretoze mi napisali, ze oni ho nemaju, skoda reci...drzim palce 🙂

vikinka121
20. jan 2016

@vilma75 možem sa spytať ako ste posielali naspať balik ?

aja2211
20. jan 2016

Mám také špatnou zkušenost, zboží došlo dnes a katastrofální. Chci odeslat zpět a nikde není žádný kontakt. Prosím také o radu, jak budete pokračovat dál.
AJA

vilma75
20. jan 2016

@vikinka121
@aja2211 balik som poslala na adresu, z ktorej mi prisiel (Gibon), prefotila som si fakturu, kopiu som prilozila k tovaru+ som si z internetu vytlacila formular na vratenie tovaru, kde som uviedla meno, cislo objednavky + cislo uctu, kde mi maju vratit peniaze.....balik som poslala doporucene, aby som mala listok.....trvalo to kym vratili peniaze, ale musela som im neustale pisat, lebo hrali mrtveho chrobaka...samozrejme mate narok na peniaze za saty + aj postovne-tych 3,90e, drzim palce a pevne nervy 😉

matuliksk
20. jan 2016

Je to smiešne, ja som vytvorila objednavku 28.12, ako som pisala tiez mi tvrdili ze balik im drzi posta a podobne hluposti tak som objednavku zrusila, vytvorila na paypale kauzu o vratenie penazi, po 3 dnoch odkedy ich paypal upozornil na otvorenu kauzu, tvrdili ze mi to vratia na ucet, poslala som c.u nic neprislo, o 2 dni mi napisali ze mi to vratia na paypal, dodnes nic, o peniaze sa nebojim lebo paypal to za mna vyriesi, nie su ochotny ani tam odpovedat..to je katastrofa! Baby davajte si nich pozor, totalne neseriozna firma...

naty385
22. jan 2016

Mne konecne dnes prisli peniaze na ucet, ale uz odtial nikdy nic neobjednam namiesto peknych siat prisla handra ...

blondiegirl
3. mar 2016

No ja som platila v pondelok prevodom.. aj mi volali ci je platna ta objednavka, bo som uhradzala cca tyzden po jej vytvoreni.. dnes som im pisala email kde je tovar a kedy pride.. po tom co sem pisete mam obavy ci sa ho vobec dockam 🙈

matuliksk
3. mar 2016

Ja s nimi nemam dobre skusenosti, na peniaze som cakala vyse mesiaca, ani tovar neposlali a to bol skladom, stale sa len vyhovaraju..hrozne nieco..po vyse mesiaci mi paypal vratil peniaze, to bolo jedine stastie..

petra932212
5. mar 2016

Objednala som si šaty a nebola som vôbec spokojná s ich kvalitou,hneď som sa s nimi spojila cez mail a do 14 dni mi poslali späť peniaze. .viacej by som odtiaľ nekupovala

blondiegirl
6. mar 2016

Mam sa naco tesit 🙈

dr_janka
11. mar 2016

@blondiegirl ahoj. Uz prislo nieco? Ja som tiez objednala, ale asi to neprevezmem.

blondiegirl
15. mar 2016

Ja som bola vcelku spokojna. Ale su mi uzke.. takze posielam spat.

siskaafilip
4. máj 2016

@blondiegirl mozem sa spýta,sko to poslat spat a co ktomu treba?dakujem

blondiegirl
5. máj 2016

siskaafilip @vytlačíš si na ich stránke odstúpenie od zmluvy a spolu s tovarom a faktúrou to pošleš späť.

blondiegirl
5. máj 2016

@siskaafilip
vytlačíš si na ich stránke odstúpenie od zmluvy a spolu s tovarom a faktúrou to pošleš späť.

winter1993
5. máj 2016

Akože dievčatá, tiez sa podelím o moju "super" skúsenosť. Viem ze tie saty su pravdepodobne z ali alebo ebayu ale kedže ich mali skladom tak som bola ochotná si priplatiť. Objednala som si krásne saty (dvojo), cela natešena no ked mi došiel balik bol to des!!! Čínska lacná handra za 3€! Nemalo to tvar, ani nic, od obrazku velmi velmi vzdialene! Tak som im napísala mail ze mi to nesedi a ze im to posielam spat. No co čert nechcel, od 12.4 ležal balik na pošte a ani bu ani mu, žiadna odpoved, e-mailová komunikácia na bode mrazu!! Musela som im neustále volať aby sa moj problém vyriešil. Dnes 5.5 mi došiel balik naspäť domov. Ruky prec od tejto stránky! Su to len obyčajní podvodnici, ktorí sa chcú priživiť na ľuďoch! Napísala som im aj negatívne hodnotenie na FB no zablokovali si ma. Je mi dopredu ľúto dievčat co sa nechajú okabatit...

mia265
6. máj 2016

Ale ved to je jasne,ze to je shit, ako mozu spolocenske saty stat 20 e, ved latka vyjde 2 krat tolko

zuska777
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
winter1993
18. júl 2016

@zuska777 tovar máš právo vrátiť spat do 14 dni aj bez udania dôvodu 🙂 radsej napis ze ti nesadli ako sa s nimi hádať o kvalite :/