Stránky s oblečením - inšpirácia

hoblinka13
21. jan 2014

Cakaju ma v rodine viacere oslavy zivotnych jubilei a netusim,co si obliect.poznate stranky na inspiraciu?vzdy ich bolo plno a ked potrebujem,neviem ziadnu poriadnu najst

sissy27
21. jan 2014

@hoblinka13 podľa mňa klasika "malé čierne" nič nepokazia, k tomu kľudne aj výraznejší šperk a využiješ aj častejšie, doplnkami (šatka, opasok, šperk,...) ich vždy pozmeníš...

sono2
21. jan 2014

@hoblinka13 som zvedavá, čo ti kto napíše, mám rovnaký problém. A čierne nieeee. 🙂 Satén je pekný a moc elegantný

happyfrog80
21. jan 2014

ja mam ist na svatbu v oktobri a lacnejsie a zdravsie ma vinde rAdsej rodit ako sa ist stresovat na Sk a este predtym stresy co si obliect aby mna nepomluvali mlade no proste verim ze otehotniem a nebudem musiet cestovat 😀...zijem v zahranici 😉 ...

happyfrog80
21. jan 2014

A inak ak by som tam isla tak by som si urcite nekupivala ziadne precackane saty .Nikdy ich nevyuzijem uz.Som iny tip cloveka 🙂
Mne sa pacia hrozne taketo saty a podtym daku bluzku a vysoke cizmy bez opatkov 😉 ...

happyfrog80
21. jan 2014

Saty z cordu (manchester) www.asos.com

paskolinka
21. jan 2014

stranku poradit neviem, ale ja by som si dala urcite saty - nejake skor jednoduche koktejlky (nic trblietave ani vyzyvave). ale treba sa samozrejme zladit podla vlastneho vkusu a postavy. mne napr. nejde velmi cierna, pripadam si tak pohrebne, tak na taketo prilezitosti nosim skor farebne saty, k tomu lodicky, svetrik/sacko podla pocasia, pekne nausnice a ide sa 😉

hoblinka13
autor
21. jan 2014

a zabudla som napisat okrem ciernej.mne cierna nepristane

hoblinka13
autor
21. jan 2014

@paskolinka chcela by som saty,no nic pekne som nenasla.chcela som nejake jesenne elegantnejsie k tomu cizmy.neznasam oslavy,nikdy neviem ako sa obliect.svadba je ina.tam si dam pekne saty,lodicky a ide sa.oslava?co tam?v akom duchu sa bude niest?honosne alebo staci prist obycajne obleceni?nemozem sa vsetkych pytat,ci si daju cizmy alebo lodicky 😀

lent1lk4
21. jan 2014

@hoblinka13 Tie male cierne vobec nie su zly napad.. resp. to nemusi byt prave cierna, ale isla by som do nejakych klasickych jednofarebnych. Nech potom zas nemas dilemu, ci je ok ist na vsetky oslavy v tych istych satach. Kedze je to vramci rodiny, asi sa tam budu vyskytovat ti isti ludia.. takto to mozes ozivit zakazdym inymi doplnkami, bizuteriou, zobrat nejaky sal alebo sako a zakazdym mas na sebe nieco ine.. ci lodicky alebo cizmy.. predpokladam ze v januari nebudes vonku pobehovat v lodickach, takze cizmy na nohy a lodicky supnes do tasky... ak sa v cizmach budes citit nepohodlne, vytiahnes lodicky..

paskolinka
21. jan 2014

@hoblinka13 dolezite je, ze aka to je oslava. u nas napr. ked je to len v kruhu rodiny doma, tak to nijako zvlast neriesime, staci nieco obycajne. ale ked to ma byt niekde mimo vo vacsom (kulturak, sala, restika), tak to sa akosi prirodzene vsetci viac vyparadia. chlapi pridu v oblekoch alebo aspon koseliach a slusnych gatiach a zeny si daju nieco krajsie 😉 a teraz v zime asi pojdes v cizmach, ved kto by behal v lodickach po vonku. tie zober na prezutie a ked nebude treba, tak ich nemusis ani vytiahnut 🙂

sim87
21. jan 2014

Ak chces iba inspiraciu, chod na Pinterest 😉 (www.pinterest.com) Ak vies len trosku po anglicky, budes si vediet vybrat tony inspiracie. Ak nevies, staci si najst klucove slova v slovniku (party, oslavy, saty, inspiracia, a pod.) a nahadzat do vyhladavaca.

hoblinka13
autor
21. jan 2014

@sim87 vidis a na pinterest som zabudla.uuuzasna stranka na vsetko.hned idem popozerat. dakujem

adeala
21. jan 2014

@hoblinka13 čo niečo takéto? 🙂 http://wardrobemag.files.wordpress.com/2013/02/... k tomu si môžeš dať aj čižmy, aj lodičky, je to slušné a využiteľné aj na normálne nosenie 🙂

fakteass
21. jan 2014

skús si pozrieť blog stylistu Maroša Kočišíka.. Má tam veľmi zaujímavé nápady.. musíš sa prelorovať trochu nižšie, pekne vyskladané outfity s názvami obchodov..
http://maroskocisik.blogspot.sk/

fakteass
21. jan 2014

@happyfrog80
tie šaty čo si tam dala sú ako pre 12-ročné dievčatko.. určite nie sú ženské, a nie sú vhodné na slávnosti. Celkovo menčestru by som sa vyhla. Sú oveľa krajšie jednoduché šaty v obchodoch a aj za zaujímavé ceny. Možno by si mohla zájsť omrknúť Orsay, HaM, Mango..

fakteass
21. jan 2014

@adeala veľmi pekné si vybrala 🙂 možno kabelka s niečím zlatým, zlaté náušky, nejaké jednoduché lodičky.. ;) ale to podľa môjho vkusu

happyfrog80
21. jan 2014

@fakteass ja viem ze nie su spolocenske ale mne sa pacia ,chcem take cierne ale nemaju moju velkost sakra

happyfrog80
21. jan 2014

@hoblinka13 moj oco mal 60 tku v cukrarni oslavovali bolo ich ale 16 a oco bol obleceny v kravate ale moj brat mal rifle a mikinu s kapucou aj svagrova nsla mikinu .Ostatní sa nahodili lepsie.Ale mne osobne sa to nepacilo ze oni dvaja boli jak šupaci.
Mne sa zda ze teraz uz sa to ani nerisi ,ako prides tak bude ,či nie?

happyfrog80
21. jan 2014

@hoblinka13 moj oco mal 60 tku v cukrarni oslavovali bolo ich ale 16 a oco bol obleceny v kravate ale moj brat mal rifle a mikinu s kapucou aj svagrova nsla mikinu .Ostatní sa nahodili lepsie.Ale mne osobne sa to nepacilo ze oni dvaja boli jak šupaci.
Mne sa zda ze teraz uz sa to ani nerisi ,ako prides tak bude ,či nie?
@fakteass ja sa v hetakych satach citim svoja 😉 ...horsie ked mam nohavice a najem sa ,potom tlacia 😉

fakteass
21. jan 2014

tak potom by som možno nedávala pod tie šaty také tričko.. resp. nepoterbuješ nič 🙂
a dodala by som tomu šperk. ;) buď náhrdelník alebo brošňu. Topánky budeš mať čierne?

napr:
http://eshop.spleen.sk/nahrdelniky-spleen-bijou...
alebo aj biža, ktorá a podobá na ružové zlato.. no išla by som ale niečím výraznejším. 🙂

kika666
12. júl 2017
Používateľ kika666 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika666.

Skús si pozrieť šaty na zoot.sk. Majú neskutočný výber šiat pre všetky vekové kategórie, rôznych dĺžok a strihov a hlavne veľa elegantných kúskov, ktoré vynosíš nielen na rôzne oslavy, ale kľudne aj do práce. ;) ceny sú podľa mňa tiež veľmi príjemné a hlavne všetko čo som si odtiaľ objednala bolo z kvalitných materiálov, čo je myslím si veľmi dôležité. A čo je najviac super, na tejto stránke http://www.kuponyzdarma.sk/zoot-sk/ nájdeš super zľavy na všetko alebo aj dopravu zdarma a podobne..je to veľmi užitočné, ušetrené peniažky sa predsa vždy zídu!🙂 🙏