Tip na oslavu narodenín v Bratislave a okolí

muckom
1. apr 2012

Boli ste pozvaná na oslavu narodenín , alebo ste sama robila oslavu pre svoje dieťa k narodeninám mimo domu a bolo to super ? Mám 6 ročného syna a čoskoro má narodeniny. Rada by som mu pripravila alebo zabezpečila nezabudnuteľnú oslavu narodenín mimo domu pre cca 10-12 deti. Prosím viete mi dať tip kde by sa dala takáto oslava zorganizovať ? Akýkoľvek nápad má poteší .... Najlepšie BA a okolie ... 🙂

gagi
3. nov 2014

Hopsasa na Šustekovej je peknučké, ale malinké a určite nie vhodné pre deti nad 3 roky ... môj názor.

engelina
5. nov 2014

@gagi ani mojmu synovi sa tam nepacilo.....
mate niekto skusenost s divadlom Gasparkovo pre 7 rocne deti?nie je to tam malinke?
a co SNM?

engelina
5. nov 2014

@gagi boli ste uz v tom rod.centre v pluse?ak ano,pacilo sa?vdaka.

gagi
6. nov 2014

@engelina ešte sme neboli, oslava bude až v decembri. Asi ostaneme verní Buppi na Zlatých 🙂

maria2233
11. nov 2014

http://www.dellarte.sk/birthday-party/

my sme to mali s touto agenturou v restike, restika si vypytala svoje za jedlo, a trojhodinový program pre decká ma vyšiel stovku, takže určite dobre využité peniazky, decká boli nadšené. Ten basic balíček uplne stacil, mali v tom strasne vela aktivit.

viiila76
12. jan 2015

@maneska ahoj, kde si nakoniec spravila detskú oslavu?

rainee
12. jan 2015

@gagi ahoj,podla mna je to v poluse skor pre mensie deti ,my sme tam boli na oslave 5r.ale moc tam nebolo na vyblaznenie - domcek so smyklavkou a tramposka plus par drobnosti, bolo to stavane skor na animaciach pre deti.

rainee
12. jan 2015

@maria2233 vyzera to super, len skoda ze nemaju aj vlastne priestory a detsky zabavny kutik

mahalo
12. jan 2015

Pre vacsie deti je super oslava v Kubikone v Mlynskj doline..su tam oddelene miestnosti a zabavia sa tam deti roznych kategorii...pre starsie deti je este super laserova arena kde sa deti super vysantia, to velmi ocenia z mojich skusenosti..a pokial chce niekto mat oslavu vonku ako tu mamicka pisala za 50eu, tak nech si ju spravi radsej doma....

mahalo
12. jan 2015

Pokial mate letne dieta tak je najlepsia grilovacka niekde v lese s animatorom, ci akcnou maminou a vymysliet hry, sutaze, pripadne ist na ranc, ci do toho Cunova...na zalanovanie, ci raftovanie..proste formou zazitku 🙂

rainee
12. jan 2015

@mahalo praveze dcera je novembrova, takze my len vnutri. Buduci rok bude mat 6, takze pozeram nieco vhodne uz aj pre vacsie deti, tiez sa mi dost paci ten kubikon. Par x sme tam uz boli, ale otrasny neochotny zduty personal tam maju, hadam animatorky tie zenske nerobia 😕
Suhlasim ze v lete je to lepsie a keby som mala domcek so zahradkou, zorganizujem oslavu sama, prp.pridame kuzelnika a malovanie na tvar, sutaze by vymyslel manzel 🙂

mahalo
12. jan 2015

@rainee maju tam viacerych a asi treba mat stastie, pripadne poriesit vlastneho..minule som sledovala takeho chalaniska a bol v pohode, aj ked nebol nejaky akcny 😒

rainee
12. jan 2015

A este chcem dodat ze hopsasa v petrzalke je fajn ale pre male deticky a oslava v snm vraj bieda, program slaby, vyzdoba skoro ziadna, ponurna atmosfera...

rainee
12. jan 2015

A v avione v det.kutiku ste nikto nemali oslavu?

melody
25. feb 2015

Ahojte, my sme mali 2x oslavu v detskom centre v Eurovea, myslím že to bolo v rokoch 2011 a 2012. Bolo super, detská sa vyhrali, množstvo aktivít, čo tam mohli robiť. Oni to vyzdobili, ja som priniesla jedlo a pitie. Vychádzalo to dobre aj finančne, ale už si to presne nepamätám, myslím, ze tam bol nejaký nie vysoký poplatok za miestnosť, kde sa oslavovalo a plus vstupné za každé dieťa za cas co tam stravilo. Ale v roku 2013 to zmenili, nepamätám presne ako, ale o dosť sa to predražilo. Zistila som, že ma vyjde rovnako ako v "Centrum Rafael" , v Ružinove, môžte si to prenajať na myslím na 2 hod len pre seba, je tam záhrada a samostatná miestnosť s hračkami pre mladsich súrodencov, my rodičia sme boli v kaviarni a tam sme sa hostili ;o). O deti sa starala animatorka. Je to tam naozaj veľmi pekné. Vychádza to ale dosť, myslím, že ten základný balíček cca 190€, je tam ozdobenie, prenájom celého priestoru, animatorka a myslím, ze aj fotenie. Ale ako som pred rokom zistila, to je cena v akej sa to cca pohybuje všade v BA ( samozrejme, závisí od toho, čo všetko je zarátané). Fakt to stálo za to, môžem odporučiť. Boli sme aj na oslave v detskom kútiku v Avione a v Retre, bolo to fajn, ale myslím, zě Retro je tak do 5r a Eurovea je utulnejsia ako Avion (sedenie oslavenca a rozlahlost priestoru) ale zato je tam viac aktivít. Ale v oboch sme boli asi tak pred 3 rokmi....

maria2233
15. apr 2015

@rainee kamoška, čo bola na našej mala s nimi oslavu doma, v trojizbovom byte :D a bola spokojná, mali diskošku riadnu...2 hodiny to mali a uplne im stacilo... ale každý výmýšľame niečo nové stále :DD

everica
1. okt 2015

dobrý den potrebujem nico pre 11 rocnu babu niaku partty ale nieco take porad te mi

rainee
13. okt 2015

dcera bude mat 6r. tak uz pozeram asi tyzden vsetky mozne varianty,najviac sa mi pozdava buppi v boroch alebo potom funcity v cubicone. chcela by som samostatnu party miestnost, male obcerstvenie (chlebicky pizza dzusiky), torta nasa, animatora, malovanie na tvar a decka sa nam potom este hodku vyblaznia v zabavnom centre. uvidime ci sa to podari zrealizovat, skusim to obvolat 🙂
@everica

everica
22. okt 2015

No len si to zarátajte moja dcéra tam budeme 10 báb a stojí do dorhomady 100€ a viac

silivren
13. jún 2016

maminy, ak mate zaujem o malovanie na tvar: www.malovanie-na-tvar.sk
bola som uz na mnozstve akcii doma, na zahradach aj v centrach po celej bratislave a blizkom okoli 🙂

januelik
17. okt 2016

idem si k vam pre radu chcem urobit dcere k 12tim narodeninam oslavu a neviem kde:(prosim vas o tip kde v Bratislave.Dakujem

valentyne
13. nov 2016

Dobry vecer. Neviete mi niekto prosim poradit miesto na oslavu pre 7-rocnu slecnu, niekde v Petrzalke? Alebo blizkom okoli? Hopsasa je tusim zatvorene... Dakujem.

januelik
15. nov 2016

@valentyne v cubicone hore v tom funcity cenovo uplne super

lihi
23. nov 2016

Nepoznáte niekto dobrého animátora / šaša / kúzelníka? Dcéra bude mať 6 rokov a uvažujem o oslave s animátorom u nás doma, namiesto nejakého centra.

micha444
27. jan 2017
lubkaurm
11. mar 2017

Ahojte, nemate nejake nove tipy na detsku oslavu pre 3 a 5 rocnych? Chcem urobit detom spolocnu oslavu, a chcela by som nieco ine, ako bolo uz vyssie spominane....v bratislave samozrejme, dakujem za tipy

innka09
26. mar 2017

My sme mali oslavu v kutiku v Poluse, ale neodporucam. Mali sme tam 14 deti, animatorky sa im vôbec nevenovali, musela som ich sama upozornovat ze kde je slubeny program, jedlo - podotykam obed - im dali hned na zaciatku oslavy o 10:00, boli slubene konfety, klobuciky, a nic z toho nebolo. Absolutne nepripraveni, neprofesionalni a teda ja som sklamana z tej oslavy maximalne!

zuzkyna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rainee
6. okt 2017

@valentyne
@januelik ahojte, chcem sa spytat kde ste robili nakoniec oslavy? Ja by som chcela nieco pre 8r dceru, tie detske centra ich ale uz nebavia. Co je take vhodne pre vacsie deti?

rainee
6. okt 2017

A my sme mali nakoniec davnejsie oslavu v cubicone - funcity, bolo fajn, mozem odporucat. A este sa mi pacila oslava v kidshouse pri letisku.