Ubytovanie s deťmi na Liptove alebo v Terchovej

syrik
14. júl 2014

Ahojte maminky, viete mi poradiť nejaký dobrý penzión, hotel,privát pre rodiny s deťmi na Liptove, pripadne V Terchovej? Boli ste niektorá V hoteli Gold V Terchovej? Ďakujem

pikino
14. júl 2014

My sme boli v Golde pre decká fajn, velke ihrisko, zvieratká, detský kutik, blizko bazen, vonku každý deň koníky. Len rodičia pri tolkých deckách potrebujú štuple do uší 😀 😀

sandrika1986
14. júl 2014

Ja ti odporúčam Liptov, konkrétne Liptovský Ján : http://www.avena.sk/home.php

adenka
14. júl 2014

ja mozem na liptove odporucat www.dommarko.sk uzasne prostredie, decka sa vyblbli a my sme si velmi oddychli

dankaaad
14. júl 2014

k lipt janu sa priklanam i ja krasna priroda pramene i kupaliska daktore i starma a ubytko uz od osem e nanoc a osobu

syrik
autor
14. júl 2014

Ďakujem Vám za tipy 😉

daol
22. júl 2014

@syrik my sme sa teraz vrátili z Liptova obytovanie Liptovská Sielnica www.dommarko.sk super 100bodov boli sme v Bešeňovej Tatralandii na Mare jaskyni na chopku a je tam ešte super ihrisko pre deti babyland dá sa tam kde isť

peto75
22. júl 2014

My sme chceli ist tiez do Terchovej, ale po tej povodni je hlavna cesta do Vratnej doliny uzavreta. A to sme chceli ist vlacikom z Terchovej k lanovke a vyviest sa na kopec. Ale podla sprav v TV cesta uzavreta a lanovka tento rok premavat uz nebude. Takze hladame skor ine lokality aby mal nas maly aj nejaky program.

majusa29
22. júl 2014

My sme boli minulý rok v Terchovej v penzione Šuštiak /www.penzionsustiak.sk/ Môžem len odporučiť, predovšetkým vhodné pre rodiny sdeťmi. Veľký areál, hojdačky, preliezky, trampolína, atd. na dvore, veľký altánok, krytý bazen atd. Ubytovanie v pohode.

peto75
23. júl 2014

@majusa29 - no tam sme prave chceli ist. Ale neviem ci pojdeme, planovali sme vylety do Vratnej doliny, turisticky vlacik, lanovku .... A to svetko je pod nanosmi blata a kamena, niekolko mesaicov sa to bude len cistit a potom opravovat. Tak neviem, ist, neist.