Vaše zásnuby

natalia183
8. apr 2021

Dobrý deň, dámy. Chcem vás poprosiť o pomoc.

Píšem článok na jeden blog, témou sú inšpirácie na zásnuby. Hľadám teda zaujímavé príbehy/príhody zo zásnub. Takže sa vás chcem spýtať, aké boli tie vaše? Viete mi, prosím, povedať:

mal váš partner nejaký presný plán/program?
zažili ste počas zásnub niečo zaujímavé/vtipné?
kam musel partner ukrývať prsteň, aby ste ho nenašli?
na aké všemožné detaily myslel?

Skrátka spomeňte všetko, čo ste počas zásnub zažili, čo bolo na nich zaujímavé/vtipné.

Váš príbeh použijem v článku, ale ak budete chcieť, zmením vám mená. 🙂

Prosím, vaše výpovede mi pošlite do správy. Ďakujem a teším sa.

nafka0483
8. apr 2021

@natalia183 Aky blog to je?

humajnicek
8. apr 2021

V našom prípade to mal môj už manžel v pohodičke, nakoľko sme prsteň boli vyberať spolu, no potom ma naťahoval ešte ďalší polrok, pokiaľ ma požiadal o ruku. Bolo to na našej stavbe, ktorú si spoločne staviame a vtedy ešte nebola ani strecha a pamätám si ako dnes, že ešte aj pršalo. No bolo to romantické, lebo ten dom pre nás veľa znamená 🙂

pininka1
8. apr 2021

Urobil mi po obede caj, na co som ho zdrbala ze nemam rada caj a uz vobec ked som najedena. Nakoniec som si ho isla osladit a v cukornicke bol prsten. Potom mi to bolo luto ze to takto dopadlo.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
83lenka83
8. apr 2021

@natalia183 prsten sme vyberali spolu a chcel ma požiadať o ruku na ostrove PhiPhi v Thaisku, na ostrov sme sa dostali loďou ale keďže som na palube schytala úpal tak som bola brutalne nervózna, on stale milý, kľudný a ja ako harpia 😀, nakoniec ma o tu ruku požiadal na balkone keď sme sa vrátili z dovolenky a to už nebolo také romantické .

teleskop
8. apr 2021

@natalia183 moj manzel hladal mesiace spravny moment, nakniec sme raz sli na cyklo turu, a on zrazu ze podme cez take pole,tak sme sli cez kukuricu ja hrozne nervy, zle sa mi slo, az sme prisli k polonickemu posedu, tam sme vysli hore, a tam klakol a poziadal ma aj s krasnym vyhladom na okolie...

simona1998
8. apr 2021

@natalia183 stále čakám nato ako ma tento rok požiada o ruku pri krásnom západe slnka na pláži v Turecku 🤣

yvfkfk
8. apr 2021

Sice nie moj pribeh(na svoj este cakam) ale kamoske kupil priatel nove auto, otvorila priehradku pred spolujazdcom a tam si nasla prsten. 🙂

marpel
8. apr 2021

@simona1998 ja som mala zásnuby v Turecku 😂. Síce nie na plazi pri západe slnka ale vzhľadom na prevedenie by to tam nešlo uskutočniť. 😅
Držím palce, nech sa ti to splní. 😊

nika_val
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petamich
8. apr 2021

ja som sla do sprchy s tym, ze by som mala chut na gumenych medvedikov a ked som vyliezla z tej sprchy, turban na hlave, tvar ako po pade do mraveniska, lebo som sa "operovala" mi manzel podava mini sacok s gumenymi medvedikmi, na ktorom som spoznala logo zlatnictva, ktoreho URL som mu nenapadko poslala asi pol roka pred tym "keby nahodou", tak som sa tak ticho potesila, ze zasnuby sa blizia, asi ma prsten 🙂 a zacala som jest tych medvedikov, ked som si uvedomila, ze na mna nejako cudne ziza, sacok je precizne otvoreny a tak som sa lepsie zahladela a dnu bol hodeny prsten 🙂 som mu s tymi medvedikmi nahrala pred tou sprchou 😂

enusamt
8. apr 2021

Bol piatok 13-teho, prisiel po mna do prace a sli sme na pizzu.. A tam vytiahol krabicku s prstenom 🙂
Akurat ma velmi pobavil, lebo zabudol na tu hlavnu otazku.. Teda nezabudol, myslel si, ze sa to pyta az pri oltari 😄... neviem, kde dovtedy zil 😂

lavi24
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marpel
9. apr 2021

Môj bude trosku dlhší, ale snáď nevadí.
Začalo sa to na naše prvé výročie. Dostala som od neho pozvánku na výlet s inštrukciami čo si zbaliť. Žiadna destinácia, žiadne info, nič. Tak si vravím, že asi to chce posunúť na ďalšiu úroveň. Celé 3 dni na výlete som bola ako na ihlách a čakala kedy to príde. A nič. Tak si hovorím, že to asi urobí inak, keď to nebudem čakať. Prešlo pár mesiacov, leteli sme deň pred mojimi meninami na dovolenku do Turecka. Vravím si, že to bude prázdny zážitok, osláviť meniny v Turecku. Tak sme dorazili a na druhý deň (to boli moje meniny) sme cely deň strávili prechádzkami po plazí, po hoteli, po mestečku, po hotelovom komplexe a po večeri ma drahý vytiahol na večernú prechádzku okolo bazéna a drink. Proste dokonalý deň. (Ja som cely ten deň brala ako oslavu menín a aj celu dovolenku ako darček na meniny, tak som viac neriešila). Šli sme už na izbu, keď ma drahý zastavil či si ešte nedáme drink a neposedíme chvíľu v lobby. Súhlasila som. Na to mi vraví, že si mám sadnúť a zavrieť oči, že ma pre mna na meniny ešte prekvapenie. Prvé čo mi napadlo - prsteň. Vzápätí si hovorím, že nieee, to ma byt darček na meniny, to by tak neurobil. Sadla som si, otvorím oči, on tiež sedí. Hovorím si, že super, takze fakt iba meniny. Vytiahol na mna kartičky s našimi fotkami, že si zahráme hru. Buď musím uhádnuť miesto kde sme sa fotili alebo dátum. A že za každú uhádnutu kartičku mám 5€. Kartičiek bolo dosť, tak som sa potešila, že si kúpim snáď aspoň nejaký suvenír. 😄
Začala som hádať.., peniažky sa sypali, ja už som sa videla s novou kabelkou keď na mna vytiahol kartičku s dátumom toho dňa. A ja som ostala ako obarena. Vôbec som nevedela čo chce počuť. Tak so tipovala, hádala, nič. Na to on pozrel na kartičku a hovorí, že prepáč, táto je opačne. Otočil ju a na druhej strane bol obrázok muža ako žiada ženu o ruku. Môj mozog hneď - kto ma v ten deň zásnuby, alebo kto z našich známych sa zasnúbil. Ale nič. Videl môj zmätok v hlave a nenapadne si medzi tým kľakol a spoza kartičiek vysunul prsteň. Trvalo mi asi 3 sekundy, kým mi došlo, že to ja mám dnes zásnuby. 😂😂😂😂
Samozrejme som odpovedala áno. 😄

Ešte pikoska na záver - v rovnaký deň, ale rok dozadu sme boli spolu na svadbe a tam som chytila svadobnú kyticu. 😂

soraya004
9. apr 2021

No. Vysypal sa na motorke a spýtal sa ma na lavičke v chodbe nemocnice. Celý dobitý, zasadrovaný. Prsteň som nedostala ponevadž v nemocke nepredávajú. Romantika jak sviňa, no ni? ;)

enusamt
9. apr 2021

@marpel ta kreativita 😍🤩

marpel
9. apr 2021

@enusamt to áno 🤩, my sme obaja takí kreatívni 🥰.