Opakovanie autoškoly v Rožňave

kolomanko123
15. nov 2022

Dobrý deň chcela by som radu. Vie mi niekto poraďiť v jednej autoškole som nespravila skúšky a to na cvičisku za malé chybičky. Napr: vytrčala som z kolmého parkovania prednými svetlami a ešte že vraj som príliš opatrná.,. Teraz ak chcem vodičák tsk musím od znovu opakovať celý kurz a je to teraz 850eur. Otazka znie či mám isť do tej istej autoškoly inštruktor povedal že mi dá zľavu. Alebo radšej do inej autoškoly???

doriiis
15. nov 2022

A to si tie skúšky nespravila 3 krát?

diaalex
15. nov 2022

@kolomanko123 a ďalšie 2 pokusy prečo zlyhali? Je to jedno kam ideš, policajt bude všade pri skúškach

kolomanko123
autor
15. nov 2022

@doriiis áno 3krát som nespravila. No na tretí krát mi to nedal ze vraj som príliš opatrná a neviužila som celé parkovacie miesto.

kolomanko123
autor
15. nov 2022

@diaalex za to že som 1krát neviužila celé parkovacie miesto. A 2krat že som prílis opatrná.

doriiis
15. nov 2022

@kolomanko123 ..ach ho.Na tvojom mieste by som si vodičák už nerobila.Neni to pre vsetkych

diaalex
15. nov 2022

@kolomanko123 no parkovanie je na čas, takže na tvojom mieste predtým ako pôjdem ešte raz celú autoškolu, zober si hodiny na parkovanie, aby si vedela rýchlo a sebaisto parkovať a až tak odznova celé