Vrátili ste sa k bývalému?

snob
18. jan 2021

Ahojte,vrátili sa sa niektorý k svojej bývalej láske? Ak áno aké máte stým skúsenosti poprípade bolo to lepšie či rovnaké ako predtým než ste sa rozišli? Totiž môj bývali s ktorým som bola 3 roky a rozišli sme sa, si našiel po 3 mesiacoch inú a bol snou pol roka a potom sa mi ozval že mu stále chybám a robil si z nej mňa..ona sama mi to potvrdila,že pri každej hádke ma spomenul,že ona nebola taká ako ty a podobne .. Ona ho nechala preto lebo vedela že na mňa myslí a ľúbi mňa a napísala mi sama že ona bola niečo ako náplasť..lenže ja som za tú dobu nemala nikoho a bola som sama,aj sme sa spolu stretli aj všetko ale tento krát mi povedal že chce byť sám a užívať si a že môžme zostať kamaráti a keď budem niečo potrebovať môžem sa naňho obrátiť...ak máte nejaké skúsenosti tak budem rada ak sa podelíte o ne

lienocka2808
18. jan 2021

@snob veď on sa nechce vrátiť, tak čo riešiš?

sapetka
18. jan 2021

@lienocka2808 heh presne😀podla toho co pises
@snob sa k tebe nechce vratit. A osobne by som do tej iste vody 2x nevstupila

snob
autor
18. jan 2021

@lienocka2808 chcel sa vrátiť preto sa mi aj ozval že chce byť somnou lenže,keď som mu hneď otvorila náruč tak už to nebral tak..mal vo mne istotu že som nikoho nemala a že som ľúbila jeho..bola to asi chyba..až neskôr mi povedal že chce byť somnou kamarát keď sa ma nabažil

miadi
18. jan 2021

Jaj ozval sa ti ked nemal do coho pichnut. Ale riadne Ta odrbal recami o citoch k tebe. Nechce Ta spet do vztahu chcel si len vrznut.. kasli nanho.

lienocka2808
18. jan 2021

@snob tak sa na neho z vysoka vykasli. Keby si mu tak strasne chybala, tak by ta bral naspat okamzite a nevymyslal by. Teraz je single, chce si trtkat kade tade bez vycitiek, a teba mat ako zalohu keby mu to nahodou nevyslo. Nebud blba, cakaj na niekoho, komu budes za to stat...

simca06022011
18. jan 2021

Viem ze to nie je presny vyraz, ale ja to volam aj vo vztahoch "spomienkovy optimizmus". Velka laska, rozchod, potom novy vztah, porovnavacky s byvalou/byvalym. Zabudnu ludia aj na to zle v povodnom vztahu. Preco sa rozisli, alebo co nefungovalo, ak tam nebol ziadny burlivy rozchod... a potom sa daju dokopy a tukne im to v hlave, ze to vlastne nebolo take super a spomenu si, ze mozno aj vasen je prec a je to nuda, treba sa inde zabavat. Presla som si tym s byvalym, aj z jeho aj z mojej strany, na striedacku sme mali inych partnerov, a vratili sa k sebe.. nemalo to trvacnost ziadnu. Bol to proste zvyk.. za roky co sme spolu chodili sme mali vsetko zautomatizovane, vsetko bolo lahke... ale nefungovalo to.A skor ci neskor sme sa zase rozisli a dalsie razy som sa nenechala uz ukecat ani na "stretnutie" ako kamarati. Lebo to u nas nefungovalo. Neviem si rpedstavit mat partnera a s byvalym sa stretavat a hlavne takym ako bol on :D to by bolo riziko a nervy denno denne... :D ved roky mi trvalo kym som sa z toho v hlave nejak spamataka a prestala porovanvanie a fnukanie za nim (aj ked iba v myslienkach). Venuj svoju energiu inemu vztahu alebo niecomu uplne inemu.. co sa ma stat stane sa 🙂

danica2711
18. jan 2021

@snob veď to máš vyriešené, nemáš sa ku komu vracať, buď rada

deti95060810
18. jan 2021

ten má ale správanie... podľa mňa radšej sama ako s ním... nemyslím žeby to bol ten správny krok vrátiť sa k nemu...😉

jaskolka
18. jan 2021

A čo teraz riešiš? Keď on očividne už nechce "vzťah nazad"? Možno na sex by to aj chcel, ale asi o to nestojis. Pusť ho z hlavy, neidealizuj so ho, nepredstavuj si, ako úžasné by vám bolo tetaz. Rozišli ste sa, asi tam bol nejaký dôvod a predi8, on nestojí o teba už teraz. Nerieš to, a hlavne sa neponizuj nejakým presviedčanim ho, aby ste skúsili to ešte Mimochodom, návrat k ex je najväčšia hlúposť, akú môžeš urobiť a dupľom, ak on ani o to nestojí.Takého by som nechcela, ani keby bol posledným na svete. Pozeraj dopredu, zabudni na neho

katkati
18. jan 2021

@snob Len mu nenaleť po tretíkrát. Niektori muži si robia so ženami, čo sa im zachce. Len od nás záleží, či im to dovolime.

ivangeline
18. jan 2021

Nie vlastne ale mám skúsenosti, nie je dobré sa vracať. 🤣 Nikdy to nevyjde. A určite to nebude také isté a ani lepšie.

mondolina
18. jan 2021

@snob
My sme sa k sebe vrátili, a neľutujem. Je to oveľa lepšie ako predtým. Úprimnejšie.
Dôležité sú aj dôvody rozchodu...

zuzap33
18. jan 2021

Už ma nebaví čítať tieto príspevky s neuveriteľnou gramatikou a skladbou. Akoby ich jedna mater mala....

kitycat
18. jan 2021

Kriste zenska maj nejaku hrdost... A ta jeho bola tiez uplne mimo... To ste mali nejaky skupinovy chat, ze vies co kedy o tebe povedal pocas ich vztahu? To kde su take vztahy co frajerka pise byvalej, ze jej buchac mysli na tu predoslu? On nechce, aby si mu otvorila naruc... On chce aby si mu "otvorila naruc" zatial co on bude nadalej slobodny ach... Aj ja som zazila, ze si chcel ex vrznut

anita6666
19. jan 2021

@snob ja som tomu celkom neporozumela. Najskôr ti písal,že mu chýbaš a potom,že chce byť kamarát? tak potom asi o návrat nestojí,ak to pomenoval takto presne,nie je čo riešiť. Lebo keby chcel aj sex,tak asi to povie priamo a už by bolo na tebe,ako to zoberieš.

snob
autor
19. jan 2021

@zuzap33 tak to nečítaj nikto ti to nekázal

zuzap33
19. jan 2021

@snob wau, trafena hus zagagala. Tento príspevok ma nejak inšpiruje k ľudovej slovesnosti...

snob
autor
19. jan 2021

@zuzap33 urážam ťa ja? Čo útočíš? Ty ľudová slovesnosť premudrelá😀

78787878
20. jan 2021

Ano, vratili. Po par mesiacoch, v momente, ked sme sa stretli v case a chceli sa vratit obaja. Na chvilu sa to zlepsilo. Ale tie dovody, kvoli ktorym sme sa rozisli prvykrat, u nas pretrvali a vztah sa aj tak druhykrat rozpadol.

jessicai
20. jan 2021

@ivangeline nemáš pravdu môže to byť aj lepšie.
Odišiel po 16rokoch manželstva s 20ročnou na 3,5roka do zahraničia. Zostala som s dvama dievčatami sama.
Odpustila som a zatial je lepšie ako bývalo. Veľká zmena nastala. Začal byť všímavý, pozorný a začal aj pomáhať o dosť viacej. Zatiaľ neľutujem, že som ho prijala späť. Máme teraz vzťah aký by som očakávala od začiatku manželstva. Klop klop. 🙂

humajnicek
20. jan 2021

Nie nevrátila by som sa. Podľa mňa by len využil to, že máš od neho záujem, tak by pri tebe nachvíľu pristál ale nemyslím si, že by to fungovalo nejak dlhodobo. Radšej daj od neho ruky preč

ivangeline
20. jan 2021

@jessicai je to iné s deťmi.. nemyslela som pri tom na manželov alebo pár s deťmi. Jej prípad je iný.

zuzkalujza
20. jan 2021

@zuzap33 to že niekto nevie na 100% gramatiku neznamená, že nemá právo niečo napísať. By si sa čudovala koľko vrcholových manažérov a ľudí na vysokých postoch nevie vôbec gramatiku. Ani ja nie, od malička mi to robilo problém a čo? Som pre to horšia????? Tiež mám post manažéra a mám pod sebou aj ľudí s titulom, inžinierov. Možno v iných oblastiach zase vynikáme. Tak kde možno Vy zase nie. Moja dcéra má v škole, v triede takú peknú myšlienku a odkaz pre rodičov. Nemáme zabúdať, že každé dieťa/človek je jedinečné a vyniká v inej sfére. Nie každý musí byť budúci filozof, matematik, chemik..... Skúsme byť k sebe viac ľudský.......

@snob zažila som a za mňa nie. Časom to znova skončilo, paradoxne pre to isté. Ale ty si rozumieš, poznáš seba, poznáš jeho. Možno to teraz zafunguje. Ak nemáš čo stratiť a vidíš v tom nádej, čo asi vidíš, inak by si nepísala sem, tak skús.

jessicai
20. jan 2021

@ivangeline bolo to dosť ťažké hlavne s deťmi. Nechceli už potom čo spravil otca späť. Možno však hlavne preto, že mali len so mnou ľahší život taký slobodnejší. Ja som im veľa dovolila čo by im on nedovolil. Ja som povedala, že to bude pre nich aj mňa lepšie keď sa zmenil a tak si časom zase našli k sebe cestu.

kassandra25
21. jan 2021

@snob tak ho posluchni. Ak sa ti upcha odtok v umyvadle, budes ho potrebovat, zavolas ho...ste kamarati. Ak chces byt s priatelom, niekoho si najdi. Necitaj bibliu a nesed so skrizenymi rukami podopierac si hlavu, ocami bludiacimi po stene a vyslovujuc meno byvaleho, s ktorym si bola 3 roky a ten si teraz uziva a chce byt sam.....