Žena sa chce rozviesť, ale ja ju milujem

mako987
6. apr 2020

Dobry den. Som Muž . A prišiel som si o Radu. Mame problem z Manželkou. Sme spolu 8 rokou mame krasneho syna. Spravil som hlupost . Pisal som si v robote s koleginou a manzelka to nazvala flirt. Momentalne sa chce rozviest. Nepodviedol som ju. Stale hovori o rozvode. Je to hrozne tazke kedze ich oboch Milujem. Som snimi kazdy den aj ked je to takto. Dohodli sme sa ze skusime po tejto Prasivej Corone 19 manzelsku poradnu aj ked mi povedala ze nevie co od toho cakam. Som stoho na prasky. Myslite ze je niake riesenie. Myslim ze obaja sa nechceme niako extremne rozviest ale ona vraj to inak nejde. :( poradte.prosim

dkethe
6. apr 2020

Je nasrata. Sekaj dobrotu dlllhodobo a bude to fajn 🙂 drzim palce

mako987
autor
6. apr 2020

@dkethe dakujem pekne.

karolinakr
6. apr 2020

@mako987 kvoli jednej sms sa nikto nerozvadza.Tam muselo byt viac..

77daniela77
6. apr 2020

@mako987 S babami si nevypisuj uz nikdy kadejake smsky,tebe by sa to tiez nepacilo keby to robila ona s muzmi.....sekaj dobrotu,venuj sa dietatu,casom ju to hadam prejde.

ivasyc
6. apr 2020

@mako987 keby som sa mala rozvádzať po každej správe co môj manžel napíše tak som už dávno, je to somarina, keby sa môj muž chcel rozvádzať co si ja v práci s kolegami potrepeme tak už dávno nie sme svoji, tam toho muselo byt viac, alebo aj ona ma niečo za prstami bez vetra sa ani lístok nepohne, a v tejto dobe bude veeeeeela rozvodov 🤣🤣🤣

dopolbokaodrata
6. apr 2020

Asi to nenazvala flirt len tak pre nič za nič, nebavili ste sa o počasí ani o práci, však?

nnnuuunnn
6. apr 2020

to je blbost, zeny odpustia aj neveru, nie to par sprav 😀

srandujete
6. apr 2020

modli sa, nech Matovic vyhlasi zakaz vychadzania natrvalo a budete byvat spolu navzdy 🙂

dovozadokoca
6. apr 2020

Nerozvedie sa, ale je možné, že to bude už nahovno, ako u nás. Vravím, že ma mal rovno podviesť, ak to neurobil, nie ma nechať v tejto pozícii - dôvera žiadna a dôvod na rozvod a rozvrat rodiny tiež nie.

Časom sa uvidí, či to prejde alebo či ma prejde takéto manželstvo.

Vypisovanie si k...ktin kôli brneniu v guľkách, to naozaj stoji za rozvrat manželstva, áno.

katina02
6. apr 2020

Tak cíti sa isto trošku zradená a isto to nečakala do teba ale podľa mňa ťa chce iba potrápiť aby si to už neurobil a uvedomil si o čo môžeš prísť takže sekaj dobrotu a choďte aj do tej poradne ak na tom bude stále trvať

mirkava
6. apr 2020

@mako987 myslim ze ju to prejde 😉. V podtate si nic nespravil. Manzelia si odpustaju horsie veci....

deti95060810
6. apr 2020

a tebe by sa to páčilo keby si tvoja mm vypisovala kde s akými mužmi? Môže sa stať že si to u nej ozaj prešvihol a viac sa to už dokopy nedá...poznám aj také prípady...

selest
6. apr 2020

Hlavne nezlahcuj co sa stalo, to by ju mohlo este viac nahnevat. uznaj pred nou ze si spravil pipkovinu a sekaj dobrotu

lucilaines
6. apr 2020

Nemoze ti verit a asi si nevie predstavit ako ziska naspat kontrolu. V tom vies pomoct, ty sam jej navrhni vsetko mozne aj nemozne, aby mala pocit, ze jej nic netajis. Hesla a pristupy ku vsetkemu kedy len chce, karty na stol a ziadne ani len minimalne klamstvo najblizsi rok minimalne. Potom sa to utrasie, ale teraz ak to chces zachranit musis zabrat.

sunny8
6. apr 2020

Môže to byť len zámienka
V skutočnosti je možno dôvod inde

zirafienka
6. apr 2020

@dovozadokoca 😀😀😀

janulienka1103
7. apr 2020

A flirtoval si s ňou v tých správach ? Lebo ak áno, chápem, že je nasratá, na rozvod to však nie je, v tom by muselo byť niečo viac. Môj si tiež píše s kamarátkami a kolegyňami a čo mám sa s ním kvôli tomu rozchádzať? Každý z nás potrebuje slobodu a byť v kontakte aj s inými ľuďmi. Ja viem o jeho kamarátkach, on o mojich kamarátoch a nič sa nedeje.

jaskolka
7. apr 2020

Tak podla toho, čo ste si písali s, tou kolegyňou. Keď to boli dáke spravicky, že ako sa más, čo porábaš, aké filmy pozeráš, tak je to ôk, za to sa nik neeozvada. Ale tipujem, že to asi nebolo také nevinne, tak jasne, ze teraz zúri a je naštvaná. Vymaž kolegyňu, rozhodne už nevypisuj kade komu, a sekaj latinu, keď ti záleží na manželstve. Nechápem niektoré ženy, že j"joj veď chlap toho píše a mne to nevadí, aj ja píšem "no ja by som asi pri zabila svojho, keby mu nájdem správy, že píše kolegyni, aké ma dobre kozy, a ze by ju rad.... Vieme co a podobne... A to isté asi by on urobil, keby mňa s takým dacim našiel. Nemáme to co nikomu inému písať,ani jemnejšie ani tvrdšie, basta

oli18
7. apr 2020

@mako987 každá žena prežíva zradu inač. A že tu väčšina píše, že nie je dôvod na rozvod neznamená, že tvoja žena to nemyslí s rozvodom vážne.

potomka
7. apr 2020

@mako987 spravil si chybu, tak sa musis snazit. Musis sa pokusit o obnovu dovery, lebo ona ti momentalne isto neveri a boji sa, ze to znovu zopakujes...

cuvienka
7. apr 2020

podla mna je to cerstve a aj manzelka si potrebuje proste veci tak povediac v hlave upratat. cim viac do nej budes teraz hustit a tlacit ju, tym to bude bohuzial horsie. nechaj tomu cas a hlavne posluchaj

sense
7. apr 2020

...len ty a zrejme aj manzelka viete o tych spravach....

... pozri sa na to z druhej strany...akoby si reagoval ty keby si take sms pise tvoja zena s kolegom

ysseba
7. apr 2020

@mako987 To ste si preboha o čom písali s kolegyňou? A vlastne prečo si si s ňou písal? Keď to nazvala flirtom, tak o počasí to isto nebolo 😀 Čo si od toho ty očakával od toho asi iskrivejšieho písania. Povedz nám, lebo mňa by to zaujímalo takéto myšlienkové pochody 🙂 A ešte nedá mi sa neopýtať.... Nemáte viac problémov v manželstve? Že toto manželka berie ako takú poslednú kvapku, že jej pohár trpezlivosti pretiekol?

jana_eyre_2
7. apr 2020

Môj muž mi tiež urobil.takuto vec a môžem povedať, že hoci je to už 4roky, vždy keď si na to spomeniem veľmi ma to naštve.. predstav si seba v jej situacii či by ťa to prešlo po.par týždňoch.. ani mesiacoch.. rob všetko čo najlepšie vieš, snaž sa a je možné že sa jej veci uložia v hlave.. hlavne si musís priznat, že si urobil čosi fakt hnusne, lebo to je fakt.. 😤

nistika
7. apr 2020

možno že tvoja manželka hladala len dôvod na rozvod...a ty si jej ho dal...či pred touto vecou to bolo šťastné manželstvo? pretože ak si niekto váži manželstvo a rodinu nebude sa rozvádať kvôli takejto prkotine - pokial sme dospelí spôsobilí ľudia schopní minimálneho odpúšťania a minimálne nám záleží aj na tom čo bolo pred tým....

77daniela77
7. apr 2020

@jana_eyre_2 Presne ako pises,aj ja mam podobny zazitok a asi sa toho nikdy nezbavim vo vztahu k nemu.....aj na moju skodu sa k tomu stale vraciam....viem ze robim chybu teraz ja tym.....treba si dobre zvazit uz dopredu ci sa oplati robit taketo podrazy tomu druhemu.

lubbi1
7. apr 2020

cas cas cas. ona sa v tebe isto sklamala a nevie ako dalej, prepac ale tak nejak by som sa zachovala asi aj ja, no ak sa budes snazit mozno sa ti to casom podari nejakosi zvratit

mala_hobitka
7. apr 2020

@mako987
Čo si si písal s kolegyňou?
Ak ste preberali pracovné záležitosti a raz za dlhy čas nakoniec skončili pokecom o všetkom možnom ale nevinnom, dajme tomu.
Ak ste flirtovali, robili narážky, sexuálne vtipy, písali si pravidelne, po večeroch zatiaľ čo tvoja žena ja neviem umývala riady alebo vedľa teba na gauči uchlipkávala z vína, tak sa nedivím, že ti žena neverí. Ak sa pýtaš cudzej ženy ako sa má, aký mala deň, čo robí a o čom premýšla, miesto toho aby si sa toto pýtal vlastnej ženy, tak čo čakáš? O čo staráš, to ti kvitne. Po čom šlapeš, to zhynie - okrem ženy, po tej pošlapeš ale raz vstane ako fénix a uletí preč.

mako987
autor
8. apr 2020

@mala_hobitka Napisal som jej raz v praci 10 viet sranda potom sexualne narazky nemal som snou nic. Len 4 sexualne vety. niesom nato hrdy a teraz to velmi lutujem. Z manzelkou sme zatial v spolocnej domacnosti aj v posteli pokial neskonci velka noc potom sa musim vraj odstahovat.

lubkavargova1
8. apr 2020

ale no tak, az take nevinne to spravycky to neboli, ved to skoro kazdy cital a dobre sa zabal aj tak, len ty si o tom nevedel.