Ako dlho ste čakali na výživné?

felinda
28. aug 2012

Maminky, ako dlho ste čakali na výživné??ja už čakám od apríla a nič..stále nič....tak neviem ako to tu na SR chodí....ale asi by som mala podotknúť, že náš ,,otec roka,, býva v Írsku....ďakujem

felinda
autor
28. aug 2012

@erustek a tým, že si sa vydala a zmenila si si priezvisko aj malému ti vzali výživné?

erustek
28. aug 2012

@felinda Nie, vôbec nie... len ja som už dlho nevidela ani cent... takže tak... a vziať by mi ho mohli jedine ak by môj ex. žiadal zrušenie alebo zníženie...

felinda
autor
28. aug 2012

@erustek aha..no dobre. tak ja už musím len čakať..a čakať...strašne, nikoho nezaujíma, ako mám dieťa uživiť

diabliq6666
28. aug 2012

necitala som cele forum,ale zahliadla som,ze mas problem vymoct vyzivne zo zahranicia...skus tuto organizaciu,ci ti nepomoze..www.cipc.sk
ja nemam este ani otcovstvo urcene,lebo otec malej je boh vie kde a sudy ho nevedia najst...je to na zaplakanie,ked stat pripusti,aby slobodna matka zivila dieta z 217€...a vyzivne spatne sa pokial viem vyplaca odo dna podania navrhu na sud

felinda
autor
28. aug 2012

@diabliq6666 tie tiež riešiš výživné zo zahraničia?? ako to idú riešiť keď nevedia kde je?

felinda
autor
28. aug 2012

@diabliq6666 a ďakujem za wwwčku

diabliq6666
28. aug 2012

@felinda najskor ho hladaju kvoli otcovstvu a potom budem cez aj vyzivne riesit,kedze je pravdepodobne v cechach

felinda
autor
28. aug 2012

@diabliq6666 no dúfam, že sa ti to dáko vyrieši..ja aspon viem kde je náš ,,otec roka,,

miska2311
5. sep 2012

kto ma skusenosti so sudnym konanim ohladom rozvodu kolko vas vysiel pravnik spolu priblizne???mne za ukon berie 66eur a neviem aka ciastka to bude na konci hmmmm

marry26
25. okt 2012

ja som podala ziadost v sept., Sud bol v juni dalsi rok, nedohodli sme sa, tk odlzili na sept. 2012. Cize som cakala rok a teraz aj tak neplati. Bola u nas teta zo socialky, sedela v obyvke, nieco si pisala, ani malu nevidela,lebo prisla cez obed kym ona spala

katinkab
12. jan 2013

ahojte, mate skusenost niektora s tym, ze ex prepisal cely majetok na zenu, adoptoval cudzie dieta a ma na seba dve hypoteky a poistky same , proste jeho zena sa z neho snazi urobit chudaka, snazi sa mu znizit zivotnu uroven hoci byvaju vo velkom dome kt. plati ale uz nieje vlastnikom ale ma tam trvaly pobyt a to ma plat 2300eur v hrubom. A chce mi davat len 100 eur☹

azraaa
14. nov 2015

@anjelicek26 ahoj,prosim Ta chcem sa popytat.Ak deti maju nemecke obcianstvo,a zijem na Sk,mozem poziadat v Nemecku o vyzivne?Pretoze tu na Sk-dostavam od štatu na 2deti cez 52e, 🙂