• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako zrušiť otcovstvo?

28. mája 2016 
@zajacik... Chcem sa k tomu opytat ak sa zruší ocovstvo bio otec je este stále povinný platit vyzivne alebo ako to potom je
21. júl 2015 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry chcela by som sa opytat moj priatel si chce osvojit moju dceru ale v RL je zapisany moj ex ale nieje malej bio otec ako sa to da a kde sa to da urobit dakujem
6. aug 2015 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý deň.Chcela by som sa informovať o zrušení otcovstva.Môj syn si našiel priateľku s dieťaťom.V rodnom liste nemal uvedenie otca.Po čase začali spolu bývať a do rodného listu uviedli otca môjho syna.Po čase sa rozišli,a môj syn chce zrušiť otcovstvo.Chlapec má priezvisko po matke.Poprosím Vás,ako pokračovať dalej.Bola som informovaná o nejakom návrhu na zapretie otcovstva otcom.Dakujem s pozdravom B.K
22. sep 2015 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby poradte ako postupovat ak chcem zrusit otca v rodnom liste dietata, nieje jeho biolog.otcom...otcovstvo bolo spisane len na matrike cestnym vyhlasenim oboch rodicov, dakujem
25. máj 2016 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den chcela by som sa opytat kamarat ma 5 rocneho syna z byvalou priatelkou a ona ma muza plati alimenty ale ona mu ho stale odmieta ukazovat moze sa vzdat ocovsta ak si jej manzel maleho prisvoji?
28. máj 2016 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok