Chci se rozvést. Jak na to?

lenkafer
22. okt 2013

Zdravým všetkých chcem sa rozviest po 2 rokoch manzelstva manzel má strašně zvládnu povahu nikto nic nevie iba on jednoducho má to už nebaví máme spolu dceru ktorá má rok a pol ...obidve sme mu akoby na obtias neraz má přesnou udržel a vulgárně mi nadával aj mojej rodině... A neviem sa stále rozhodnut či zostat s ním žít či nie...prosím porate mi

jana497
22. okt 2013

po 2 rokoch ti nadava,nevazi si ta..atd a nikdy to nebude lebsie,chces prezit manzelstvo-zivot nestastna prosim,ale roky ubiehaju a mozno kdesi je clovek ktori ta bude mat naozaj rad...a stretnes naozajstne stastie,, 😵

katkasofi
22. okt 2013

Rozveď sa...myslím že rozpisovať ako takéto správanie pôsobí na dieťa sa nemusím. Odiď ak máš kam...

ninasidielko
22. okt 2013

jednoznacne rozvod, ani nemas na co cakat podla mna, kto siahne raz rukou siahne aj druhy a treti raz ...

987654321bbbb
22. okt 2013

ahoj, urcite rozvod, kolko si s nim chodila pred svadbou? a ma surodencov? aki su? co jeho rodicia? ako ziju?
ak este nemate deticky utekaj co najdalej od neho

happyfrog80
22. okt 2013

daj mu poslednu sancu ci sa zmeni ,nevhaj na stole papier ma rozvod ,kamoske to pomohlo len takzastrasit ho

blonkyt
22. okt 2013

Takýto človek sa nezmení,viem to z vlastnej skúsenosti.Ja som to vzdržala 18 rokov,kým som prišla na to,že pre toho človeka som ja a deti nič.Ukončiť to čo najskôr,lebo tým trpia najmä deti a následky si ponesú po celý život.

kristiii
22. okt 2013

To ako keby som písala pred cca 2 rokmi, mňa teda udrel len raz a to bolo aj naposledy, vtedy som nás pobalila a už sa nevrátila. Nie je to ľahké zostať s takým drobcom sama, ale ak máš niekoho kto ti pomôže tak určite neváhaj a odíď. Držím palčeky, určite to bude už len lepšie

sisaha
22. okt 2013

pravdepodobne si sa uz rozhodla.., takze bud spises ziadost sama, alebo poziadas pravnika..

helka107
22. okt 2013

ani ja by som s takýmto mužom nezostávala a tu je rozvod hlavne aj v záujme dieťaťa ak na teba kričí a nadáva ti aj pred nou nemáš nad čím premýšľať, odíd čo nasjkor a rozved sa, aj ja som dlhé roky bola so synčekom sama a toto správneho som našla až skoro po 15 rokoch, teraz mám 35, chlapa ktorý si ma váži a navyše máme krásneho 7 mesačného synčeka...vždy sa dá začať odzačiatku