Choré dieťa a stretávanie sa s otcom

open
14. júl 2014

Dobry vecer.
Idem hned k veci. som rozvedema.dieta bolo zverene mne.otec sa s dietatom stretava 2X do tyzdna na 3 hodiny a kazdy neparny vikend.Mam 3 rocneho syna. Uz treti tyzden sa lieci Atb na anginu,ma v ustach afty a herpesovy virus.Lekarka dala suhlas ze vcase ked ma mat otec syna mu chore dieta mozem dat.Moj ex bol za lekarkou a slubil ze sa vie o chore dieta postarat.
Cez vikend som mu syna dala( vecer mi ho nosi domov.)Bohuzial ex sa zachoval maximalne nezodpovedne .Dala som mu poucinie od lekarky ze ma mat kludovy rezim v domacom prostredi ,ziadne vylety ani navstevy.Ex vzal syna na cely den na vylet.to same sa opakovalo aj v nedelu.
Zajtra si ma syna znova brat a ja neviem ci mu mam dat dieta,ked sa takto zachoval.vsetko mam zdokumentovane.nahlasene u koliznej.potrebujem narychlo radu. dakujem.

bruneta
30. júl 2014

@kaktusik007 Je súdom určený styk, lenže matka rozhodnutie súdu nedodržiava. Stalo sa, že aj niekoľko týždňov dcéru nemal tak ako je uvedené v rozsudku. Matka dieťa psychicky spracuje tak, že odmieta ísť s otcom . A pár hodín predtým keď sa stretli na prechádzke zo škôlky tak sa dcéra na svojho otca vyslovene vešala. Keď sa jej spýtal prečo s ním nechce ísť, tak odpoveď bola : Lebo maminka povedala, že si zlý.
V rozsudku nie je uvedené, že styk má prebiehať v prítomnosti matky. Ale ak bola dcéra chorá a bol s ňou v mieste trvalého bydliska (ak má teplotu alebo soplíky, tak s ňou nikam nejazdí ) tak jeho exmaželka prišla do bytu lebo je ich spoločným majetkom a zotrvala tak aj štyri hodiny. A prečo to toleroval? Chcel odísť z bytu lebo z toho času stráveného s dcérou takmer nič nemal ale ak nevidíš dieťa dva týždne si šťastný za každú chvilku. A polícia je naozaj krajné riešenie, vidíme to rovnako. Ale čo by si robila ak by si nemohla byť so svojím dieťaťom bez toho aby bolo choré? Ak sa nedá dohodnúť s matkou a robí napriek, tak iné východisko naozaj nieje . Vlastne je ....vzdať sa dieťaťa...........ale to žiadny normálny rodič neurobí.
Neviem či open a exmanželka môjho priateľa je tá istá osoba , to netvrdím ......ale v prípade, že by bola tak verím tomu, že si si toho prečítala veľa . Tiež som čítala čo tu jeho exmanželka pod iným nickom o ňom písala a bolo mi z toho naozaj fyzicky zle. Ale presne ako tvrdíš, pravda má vždy dve strany.

bruneta
30. júl 2014

@kaktusik007 ...toho som si vedomá, aj preto som sa vopred ospravedlnila lebo si uvedomujem, že také situácie naozaj môžu vzniknúť.

kaktusik007
30. júl 2014

@bruneta kolko rokov ma dieta? ak ma menej ako 5, tak to ze fyzicky odmieta ist s otcom - nepodstatne. Netvrdim ze ju ma brat nasilim, ale trucovity plac typu nejdem, nechcem a podobne je u deti okolo 2 - 4 rokov uplne prirodzeny a normalny. A ak matka zacne do tejto situacie skakat a podporovat dieta, ze nechce ist a nepostavi sa na stranu otca stylom - a preco nechces ist? pojdete tam a tam a podobne blaboly --- tak si o nej myslim svoje. Moj ex je psychopat - mam tu na konovi viacero prispevkov, napriek tomu ze by som ho najradsej splachla do zachoda deti mu davam a ak boli taketo situacie, ze mi nechceli s nim ist, zatial som vzdy svoje dieta spracovala a ono odislo -- a bez placu za mnou.... Ci sa mi to paci alebo nie, som ako matka zo zakona POVINNA pripravit dieta na styk s druhym rodicom a toto hold k tomu patri... NIkdy im nehovorim, aky uzasny je ich otec (pretoze nie je a je to kreten - a to objektivne) ale toto je informacia, na ktoru moje deti pridu same ked podrastu, a ja im to podsuvat nemusim....
Pretoze dalsia vec --- akonahle budem dieta huckat stylom ze otec je zly, ked to dieta pride do puberty, otrieska mi to o hlavu ----- a pardon, toto ja nechcem zazit... Takze aj po porade s detskou psychologickou, po tom, ako poznala exovu kompletnu diagnozu --- sme sa rozhodli ze je v zaujme MOJOM aby deti na to, aky je to kreten, prisli same. A uz sa to deje, maju 3 a 4 roky --- a sami to vidia.... Ten skutocny zaujem ich otca.

Zeny castokrat zacnu branit stretavaniu - paradoxne najviac co som si vsimla to robia zeny, ktorych manzel si najde milenku a odide za nou..... Co tie robia, mne sa az rozum zastavuje....

Na margo tvjoho priatela a to ze dcera bola chora ---- ak mala do 37,5 teplotu, a sopliky, to nie je dovod na to, aby dieta bolo zavrete v mieste trvaleho bydliska. Normalne prist, zobrat dieta a byt s nim inde - samozrejme podla pocasia, ine je to v lete ked je vonku 26 v tieni, ine je to v zime --- a setrit to dieta, nie fyzicka aktivita....

Ak ma horucky nad 38 - ano, toto je dovod na to, aby dieta sa nezucastnilo styku s otcom. Ale ani samotne branie antibiotik toho dovodom nie je.

Ale opat - niektore matky si to vysvetluju po svojom.... Jedna tu na konovi dieta nedava uz ked ma len trosku sopliky, a to ani zelene nema..... akoze pardon, toto fakt nie je dovod na to nedat dieta otcovi.

Ja len nechapem, preco bol v tom byte s malou --- kde standardne asi byva matka s dietatom.... A uprimne, ja by som tu exa nezniesla ani minutu ---- a ak by som sa donutila, tak by som ich zavrela do detskej a nikam inam ho nepustila ani na minutu. A riadne by mi z toho bolo zle. 🙂

kaktusik007
30. júl 2014

@bruneta a ked pises, ze si si o tvojom priatelovi precitala na nicku jeho exmanzelky kopec hnusnych veci z ktorych ti prislo zle --- nenapadlo ta ze na tych "kydoch" je aj cast pravdy???

pretoze moj ex napriklad - verim tomu ze jeho priatelka je z neho nadsena a ja som ta krava a piiiip a neviem co... ale pritom, ked napisem ze co je to za osobnost, tak akoze ja uprimne tu jeho novu priatelku lutujem, bude to pruser, akurat ona to este nevidi.... ale za 3 - 4 roky bude plakat.... a doooost vela.... Tohto sa nebojis?

bruneta
30. júl 2014

@kaktusik007 Ten byt je vlastníctvom oboch ,nemajú ešte doriešené majetkové vysporiadanie. Ona sa odsťahovala s dcérou k svojej matke a v byte teraz bývam sám môj priateľ. To len k tomu bytu. Ona si tam chodí ako potrebuje pre veci, to je normálne lebo je jeho polovičnou vlastníčkou. S tým nemá nikto problém . Ale využívať to na to aby ho mala pod dozorom mi príde úbohé. Priateľ sa naozaj snaží, ja keď ho vidím ako malej kontroluje chrbátik či nieje spotená a ak je , tak ju hneď prezlieka ...........úprimne..........tak veľmi som to ani ja sama nestrážila a to si myslím, že som dobre vychovala syna. Ich dcéra má tri roky , je ešte malinká a ako každé dieťa poslúcha svoju mamu . A tá nerieši čo je dobré pre dieťa , ona potrebuje pomstu. V ich vzťahu boli rozchody keď boli manželia , aj si priateľ našiel milenku.........ale prečo? Lebo to dlhodobo nefungovalo a nielen v posteli. Bol pre ňu len zdroj príjmu a to mu aj povedala. My sme sa dali dokopy až po ich rozvode, takže ja nie som tá, ktorá by jej vzala muža.

bruneta
30. júl 2014

@kaktusik007 Samozrejme, že ma to napadlo . Boli to informácie, na ktorých bolo niečo pravdy ale to ako sa to prezentuje je niečo úplne iné. Sme spolu krátko na to aby som odhalila a bila sa do pŕs , že viem kde pravda je. To človek častokrát nezistí ani po 20 ročnom manželstve. To čo bolo a priznal si aj tie zlé veci čo urobil mi povedal sám . Len jeho exmanželka si neuvedomuje, že veľa vecí sa dialo preto lebo sa k nemu správala vyslovene ako k handre. Podiel viny si na tom nikdy neprizná. A potom sa to už len nabalovalo na seba. Ja stále tvrdím jedno, každý máme nejakú minulosť za sebou ale treba žiť v prítomnosti. A každý človek má chyby, je len otázkou či s nimi dokážeme žiť alebo nie.Človek keď má niečo za sebou sa samozrejme bojí ako to dopadne v novom vzťahu, ale žiť v neustálom strachu tiež nieje riešenie. Pokým sa ku mne správa slušne a tak isto k môjmu synovi, čo mám riešiť? Ak to tak nebude, mám dosť rozumu na to aby som to skončila. Som v situácii, že nepotrebujem k existencii muža, som sebestačná, takže tu ide naozaj len o to , že nám je spolu dobre . A to buď vydrží alebo nie.
Keď som si to prečítala, tak som niektoré jej názory dokonca uznala za správne, len to správanie okolo toho neprezentuje jej názory.
Viem, že sa takto správa aj preto aby sme sa my dvaja rozišli, len neruzumiem prečo jej o to ide.
môj exmanžel si našiel svoju priateľku tiež po skončení nášho manželstva, pracoval v zahraničí.....ja som nikdy syna neviedla proti nej, skôr naopak .....ak niečo na ňu syn povedal, tak som si ju ešte zastala. ona predsa nemôže za to, že sme sa my dvaja rozviedli a ani za to ak jeho otec urobí niečo zlé. Rodičia sa nesmia očerňovať navzájom pred deťmi a ani znižovať autoritu, lebo deti sa necítia potom v bezpečí. Ak nastane ten správny čas, oni samé prídu na to ako sa veci majú.

kaktusik007
30. júl 2014

@bruneta tak ja by som s tym teda mala problem - ex sa odstahoval, tak sa odstahoval.. raz by mi sem prisiel - akoze neivem ako by som to riesila, ale asi odstahovanim.... to by ma vytocilo riadne teda...

3 rocne dieta mi nepride malinke - vychadzam z tych mojich vlastnych, maju dostatok rozumu.

pisala si ze malu nevidel aj niekolko tyzdnov -- akoze preco? boli zaznamy u pediatra ze dieta je chore? ak je chore takto dlho - dala matka nahradne terminy? resp. preco ich nedala?

osobne som proti nahradnym terminom v pripade, ze je dieta chore... Ak ale dieta je chore 6 tyzdnov v kuse - to je uz predsa len moc.... By ma zaujimalo, ze aka to bola choroba... Ja som chalanov dala otcovi aj s kiahnami.... naprikald. Vsak nech sa stara 🙂

Akoze ja osobne mam nazor, ze matka by mala deti davat otcovi co najcastejsie... som proti striedavke, ale casty kontakt rozhodne ano. lebo potom sa stanu vlastne iba dve veci:

1. otec sa o dieta stara a ma zaujem, robi dietatu program.... casom maju pekny vztah... ja ako matka vyhravam - mam spokojne dieta co ma svojho otca

2. otec zisti, ze dieta su starosti.. - casom ho to prestane bavit, a o dieta prestane mat zaujem... ja ako matka vyhravam, pretoze mam od exa pokoj na sakra dlhu dobu... a to bez nejakych zakernosti voci ex, takze totalne s cistym stitom pred svojimi vlastnymi detmi.

takze nech to dopadne akokolvek, matka vzdy vyhra

len to tie matky musia pochopit, ze zaklad je dieta otcovi DAVAT. A

bruneta
30. júl 2014

@kaktusik007 To si napísala jednu veľkú pravdu. .........treba to pochopiť.
Nebol s dcérou preto lebo buď bola chorá a vtedy ešte nemala exmanželka snahu dávať náhradný termín alebo dcéru presvedčila o tom,že otec je zlý a dcéra jednoducho nechcela ísť. Exmanželka si to nahráva na mobil....to akože chce dokázať , že dcéra má zlý vzťah k otcovi. Priateľ nechce brať dcéru nasilu lebo naozaj robila veľký krik a nechce aby sa ho bála. Mal by byť trošku ráznejší v tomto. Deti v tom veku síce krik spustia ale ich to za chvilku prejde. Trochu sa umúdrila až zavolal tú políciu, takže aj keď to bolo rázne ale bolo to dobré riešenie. Dcéra z toho žiadne negatívne následky nemá. Odvtedy mu dala pár krát náhradný termín. Ale to napríklad preto lebo bola ona v BA a nestíha prísť načas na predanie. Potom mu ho dala naschvál vtedy keď mal voľno aby sme my dvaja neboli spolu. Bežne mu malú dáva s meškaním. Ona ju jednoducho na čas nepripraví. Ak by bola ochotná nechať mu ju o tú dobu čo ju neskôr dá dlhšie, nieje problém. Ale napíše napr. že malá ešte spí, dá mu ju o hodinu neskôr ale treba ju vrátiť tak ako je v rozsudku.....žiadna hodina navyše. Teraz sa sem tam stalo, že sa aj v tomto umúdrila ale je v nej veľká zloba na to aby dokázala reálne zhodnotiť, že dieťa sa má s otcom dobre .

kaktusik007
30. júl 2014

@bruneta ak je dieta chore - matka nie je povinna poskytnut nahradny termin. Ak nie je chore pravidelne iba vtedy, ked ma mat styk s otcom, samozrejme.

a ak mi dvoj - troj rocne dieta zatne, ze nechce ist --- tak to akoze fakt nechapem tych otcov, ze to akceptuju stylom - OK.... akoze kde sme??? samozrejme nevraim o tom spravit traumu dietatu nasilnym vytrhnutim z narucia matky, su rozne druhy placu, je trucovity, hystericky... a verim, ze ti otcovia to moc nerozpoznaju, kedze s dietatom neziju.... a ak sa k tomu prida matka, co dieta dat nechce uz len z principu a dieta vidi, ze ma v nej oporu v jeho rozhodnuti neist - je to tazke.... Ale tak hovorim, je plac a plac.... A je tiez rozdiel ci to dieta spravilo raz, alebo to robi pravidelne.... a ci otcovi ide na cely vikend, alebo otec ma dieta iba na par hodin -- ak na par hodin, tak matka by sa mala v tejto situacii prisposobit a ostat na ihrisku ak je to nutne, ale najma - mala by umoznit kontakt dietata s otcom napriek svojej nenavisti ak je dieta taketo a mala by podporit stretnutie s otcom, a nie dieta........

vies, o tom ci sa ma dieta s otcom dobre -- to je druha strana veci.... Moje sa napriklad nemaju. Ale co s tym ja viem spravit??? NIc.... Akurat uz im samym napriek tomu, ze su mali, dochadza, ze ich tatinko sa s nimi nehra a nie je s nimi, ani ked s nimi ma byt a ze sa im nevenuje.... Takze ked moji budu mat 8 - 10 rokov, odmietnu s nim chodit a vtedy ich uz sud bude pocuvat.....
Aktualne - nebije ich, netyra, nezneuziva.... Takze na zakaz styku to nie je. Tak su proste s nim - ale uz o dost menej, ako tomu bolo minuly rok napriklad... Proste ja uz citim, ze straca o vlastne deti zaujem.
Ak by som mu v tom branila - robil by mi napriek.

niki101988
30. júl 2014

@bruneta Ja som to myslelal ironicky a poznám také psychopatky, ktoré o svojich ex tvrdia že sú debily magori a neviem čo podobné a pri tom sa oni správajú ako úbožiačky tým že ako píšeš pľujú chlapovi na auto, hovoria o ňom v štýle ten k... ten hajzel a podobne a to najma pred dieťaťom . Nepovedia Tvoj otec ale len tieto vulgarizmy a označenia aké vypustí z úst len nejaká nevyrovnaná žena.
Len neviem na čo si tie ženy tých psychopatov vyberajú ako otcov svojich detí

kaktusik007
30. júl 2014

@bruneta kolkokrat som ja kricala, nadavala, hromzila - ale nikdy nei pred detmi.
celeho jedneho polroka -- teda od jesene do jari, to bolo o tom ze v piatok zobral, v nedelu doviezol, v utorok lekarke, streda az nedela chori, pondelok utorok este doberali antibiotika, streda stvrtok OK a v piatok si ich opat bral a kolotoc sa zopakoval.....

ale co som mala robit??? nedavat mu deti? aby ho to este viac zacalo bavit a robil by mi zle??? drzala som hubu a krok.... nic som neriesila, ani na socialke.... a dobre som spravila, pretoze postupne zacal robit chyby... Kazdy raz zacne 🙂. A potom - kedykolvek viem zobrat zdravotne karty deti a tam je jasne vidiet, kedy sme u lekarky boli, co im bolo, ake antibiotika brali.....
Na druhu stranu --- deti su chorlavejsie. Obzvlast v tomto veku... A kedze kreten sa odstahoval 250 km do v podstate ineho klimatickeho pasma ( rozdiel v teplotach je fakt cez 5 stupnov bezne, co v lete a zime nevadi (ci mas 30 nad nulou alebo 35 alebo naopak, ci 10 pod nulou ci minus 15 ) je to plus minus na oblecenie identicke, ale problem je vzdy jar a jesen -- kedy ja tu mam 19 stupnov a on tam niekedy aj len 13......
ale opat - kretenovi nevysvetlis.... tak som nevysvetlovala..... tuto zimu sme ustali, ako to bude s tou dalsou, netusim...

bruneta
30. júl 2014

@kaktusik007 Veľmi sa mi páči ako sa dokážeš nad to všetko povzniesť a reálne vidíš situáciu. Ja len dúfam a držím Ti palce aby to bolo dobré aj do budúcnosti. Deti človek neoklame , oni časom prídu na to ako sa veci majú. A Ty hádam budeš mať od neho svätý pokoj.

kaktusik007
30. júl 2014

@niki101988 tak to je silne kafe.... ja som si psychopata vybrala, pretoze vtedy este jeho porucha osobnosti v tej psychopatickej rovine nebola - ale naznaky boli a to mam dozivotne maslo na hlave, ze mam s nim deti... 😖

len aj tu je rozdiel -- ty slovko psychopat pouzivas len tak, ja slovkom psychopat oznacujem jedinca, co ma diagnozu aj dokazatelnu v papieroch od psychiatra...

bruneta
30. júl 2014

@niki101988 Ja som pochopila ako to myslíš . Tiež mi toto hlava neberie ale nie sme všetci rovnakí .....bohužiaľ. Počuj, nestála si Ty pri tom aute? Presne si vystihla ten jej slovník 😀 Plne súhlasím s tou nevyrovnanou ženou, na jednej strane mi jej je aj ľúto lebo mať v sebe toľko zloby musí byť strašné ale na druhej strane...........každý sme zodpovedný sám za seba a človek ak chce, dokáže veľa. Je to len na nej ako sa k tomu postaví.

niki101988
30. júl 2014

@kaktusik007 Ja to slovko nepoužívam len tak ja psychopata vedľa seba našťastie nemám. Mám manžela, ktorý trpí depresiami ale to som vedela keď som si ho brala. Ja som to myslela tak, že ženy často krát dramatizujú a sú schopné chlapovi aj presne nadiktovať čo má kedy dieťa jesť piť a pod. a ak to neurobí je z toho vyššie pomenovaného.
Psychopata som stretla len raz a dodnes má súdny zákaz priblížiť sa ku mne. Po prvej a druhej a desiatej facke som vedela, že toto otec mojich detí nebude len mi to došlo neskoro keď som bola ľahšia o 12 kíl, ustráchaná a ubojaná slečna bez názoru. To, že sa niečo deje mi pripomenul až môj nepriamy nadriadený keď ma stretol v šatni v práci a videl tie modriny. Zmobilizoval koilegov moju šéfku a odsťahovali ma k jednému kolegovi. Polroka som mala hrôzu vyjsť na ulicu a to ma s ním nespájali žiadne deti.
Nezávidím Ti

niki101988
30. júl 2014

@bruneta Nestála len to poznám u mojej švagrinej a vôbec ju nechápem, rozvádzať sa chcela ona, nechal jej byt za ktorý jej on platí 2/3 hypotéky, ona má prácu dobrú k tomu alimenty 9tisíc českých, ak má dieťa pri sebe tak jej kľudne aj nakúpi čo dieťa potrebuje a stále ho označuje za čuráka a pod.

bruneta
30. júl 2014

@niki101988 To sa ani pochopiť nedá aj keď človek v tej prvotnej fázy, má snahu pochopiť, je to zbytočné. Je hrozné čím si si prešla......................a môj obdiv, že aj napriek tomu máš zmysel pre humor a triezvy názor na svet.

niki101988
30. júl 2014

@bruneta Trvalo to nejaký ten piatok ale dnes som šťastná matka a manželka a aj keď má môj manžel chyby aké má je môj a nikdy by som ho za nič nedala

kaktusik007
30. júl 2014

@bruneta ja uz mam skoro svaty pokoj... ale bol to boj... trvalo to vyse roka sustavnej komunikacie stylom --- mam pred sebou psychopata, takze jednoduche hole oznamovacie vety. Striktne dodrziavanie rozsudku o styku. Nebranie telefonatov, nepisanie sms - vsetka komunikacia vyhradne mailom. Bez emocii.
A ja tu na fore a v diskusiach vsade pisem -- deti su male, ale nie su sproste. Ja s tymi mojimi na rovinu - tatinko sa odstahoval, nechce s nami uz viac byvat. Odstahoval sa k lubke (to mi povedali deti to meno). chce byvat s nou. Nikdy temu ich otec nezacinam ja prva - ale vzdy ak ju zacnu, tak odpovedam. Ak mi povedia ze im je za nim smutno - odpoviem v style - chapem ze je ti smutno... ale tatinko sa odstahoval... A na otazku kedy pride tatinko odpovedam tiez podla pravdy - Neviem. Pretoze ja fakt neviem, kedy pride. On ma iba PRAVO prist a kolkokrat mi zrusil termin pat minut pred tym, ako mal byt. Alebo ze pride o hodinu neskor. A cas deti este v tomto veku nechapu - takze to, ze pride, im hovorim az ked prisiel. Pre istotu. A ja este neviem vela veci - neviem kde byva, neviem s kym byva.... A to ze kde byva neviem dokonca ani mesto, kde zije. Ja o nom neviem nic - a uprimne, je mi to jedno. Na urade uz ho poznaju (samotna uradnicka mi volala ze sa mojho manzela boji) takze ked som riesila tlacivo kde bolo napisane ze trvale bydlisko otca, sama mi povedala - nechajte volne, napisem list na centralnu evidenciu obyvatelstva....
A toto je uz podla mna trosku chore 🙂 Ale hovorim, psychopat. Psychopat v psychiatrickej rovine. On je proste chori - a je v zaujme mojich deti aby sa s nimi nestykal. A uprimne, toto je moj ciel. Preto dostal tak obrovsky styk otca s dietatom, ked mali rok a pol a dva a pol.... Sama kolizna nechapala, ze preco tak siroky... Ale dovody na to boli - aby zistil, ze deti su starosti a prestal mat o ne zaujem. Ja som videla tento dlhodoby ciel a je mi jasne, ze ak nechcem, aby moje deti boli nim ovplyvnovane v puberte, musia o neho sami prestat mat zaujem este predtym.... Je to proste strategia - musim mysliet dopredu. A riesit svoj problem z dlhodobeho hladiska, vyhrata bitka neznamena, ze vyhram aj vojnu.

bruneta
30. júl 2014

@kaktusik007 Ako často sa s nimi stretáva pri takej veľkej vzdialenosti?
Môj ex žije v Anglicku a príde na SVK 2x do roka a tiež neviem kde žije ...........a tiež ma to nezaujíma 🙂 Myslím si, že fáza keď Ti je ten človek ľahostajný, je tá najlepšia.

bruneta
30. júl 2014

@niki101988 To si pekne napísala. Ak človek stretne niekoho s kým si rozumie, vie ho akceptovať aj s chybami, je spokojný ....k šťastiu veľa netreba .

kaktusik007
30. júl 2014

@bruneta suhlasim - aj negativne emocie su totiz emocie a to by clovek k byvalym citit fakt nemal.

tak odkedy je 250 km, tak by mal iba kazdy druhy vikend... ale uz niektore vynechava, taky kazdy treti asi nepride... v lete ich mal mat na 14 dni v juli a 14 v auguste --- jul vynechal, a ci pride v auguste - ani srnka netusi 🙂))

ale to je aj tym ze on sa o deti nikdy nestaral - vzdy ich dal svojej mamicke... No a na mamicku nedal dopustit - a mamicke uz teda fakt urcite vadi, ze tam ma kazdy druhy vikend nasackovane vnucata a nema svoj klud 😀 ale tak jej treba 😀 😀 😀

bruneta
4. aug 2014

.....aj som sa pobavila, nakoniec vysvitlo, že som mala pravdu 😀

kaktusik007
4. aug 2014

@bruneta nerozumiem... v com si mala pravdu?

bruneta
4. aug 2014

@kaktusik007 Je to exmaželka môjho priateľa, urobila menšiu scénu a v tom návale to zo seba vysypala.

kaktusik007
4. aug 2014

@bruneta fakt? pocula si to? ci su to iba tvoje dohady ci nieco, co ti povedal tvoj priatel?

lebo akoze... ja po mojich skusenostiach s chlapmi a vztahmi verim iba informaciam ktore pocujem na vlastne usi.... zial :( som zistila ze ani priatelovi/manzelovi sa verit neda... 😖

bruneta
4. aug 2014

@kaktusik007 Povedal mi to priateľ ale dobré na tom je to, že sa chce baviť už len o dcére. Dnes mi je to hrozne smiešne, ani neviem prečo. Už sa nad tým asi povznášam .