Doklady na zvýšenie výživného

deana100
12. jún 2023

Dobrý večer idem si podávať o zvýšenie na 14r Syna chcela by som sa informovať čo všetko potrebujem aký doklad alebo papier. Na súd..... o zvýšenie výživného.

cacianka
13. jún 2023

také iste ako ked si podavala po 1. x
čítať vies, tak krásne roluj príspevky tu v skupine, ale ešte lepšie v skupine s názvom Právne poradenstvo. všetko sa dozvieš, všetko potrebné.
Prepáč, nechcem byť tvrdá, ale už je to tu popísané viac ako 1 000 x, tak prepáč že ti nenapíšem a nepodám na zlatej tácke.

deana100
autor
13. jún 2023

@cacianka myslím že modrý koník je o tom aby človek poradil nie tu haňil. Keď sa tomu nechceš vijadrit tak zbytočne nekomentuj.

melanta
13. jún 2023

Minimálne 4-5 príspevkov si tu mala minulý rok k téme výživné, dostala si tam množstvo rád. Keď sa k nim vrátiš a prečítaš si ich, budeš mať odpoveď. Či tebe sa tvoje pôvodné diskusie nechce čítať, ale my máme napísať čo už sme ti opakovane napísali?

melanta
13. jún 2023

@cacianka vôbec nie si tvrdá. Minulý rok tu mala niekoľko diskusií s témou výživného. A veru, v skupine právne poradenstvo je tých diskusií až až.

cacianka
13. jún 2023

@deana100 ak chceš rady, tak nevyskakuj, najmä nie že som ťa hanila. asi nerozumieš písanému slovu, nečítaš s porozumením , lebo nikde som ťa ani jediným písmenkom nepohanila. mimochodom pred i sa nepíše ň.

kamatopo
13. jún 2023

Už si poslala návrh??? V návrhu zhrn všetky výdavky a aj tie čo súvisia s vekom a postupom v škole. Ja osobne som poskytla aj sporiace účty či poistku ktorú som platila synovi. Taktiež som spomenula a zdokladovala napr. renováciu izby, nové krúžku .

deana100
autor
16. jún 2023

@kamatopo ďakujem