Máme 2 deti, sme spolu 4,5 roka a ideme sa rozvádzať

sadjuk
18. jan 2017

Ahojte,
Som tu novy tak neviem ako to tu chodi ale rad by som pocul par odbornych nazorov a skusenosti na moju situaciu.
Som zenaty asi 4.5roka a s manzelkou sme doteraz zili bez konfliktov a hadok. Mame spolu 2 deti (4roky a 1.5roka) ktore obydvaja milujeme.
dalej mame spolu par nehnutelnosti a nemaly uver.

Ale nedavno mi manzelka oznamila, ze si nasla priatela s ktorym sa stretavaju asi 2mesiace po praci (spali spolu asi 7x co povedala ona) dalej, ze jej city ku mne ochladli a uz ma nemiluje. Nedokaze to vratit spat a ani sa vratit ku mne len kvoli detom. Citujem: "Mrzi ma to, som strasny sobec, ale nechcem obetovat zivot len detom. Vzdy tu pre nich budem, dam im prve posledne."

Preco sa dali dokopy..? maju podobne problemy o ktorych si zacali rozpravat a pisat si, no a po mesiaci sa zblizili splu.
Co mam informaciu tak moju manzelku jeho pribeh skoro rozplakal a lutovala ho.
On je zenaty ale nemju ziadne deti (zrejme manzelka nemoze mat, alebo ich postihlo nestastie)
Takze teraz spavame kazdy s jednym dietatom oddelene.

A co sa tyka nasho vstahu, tak ja nie som moc komunikativny typ, porozpravam sa ale neviem viest dlhe rozhovory, takze v poslednej dobe sme sa moc nerozpravali lebo ona travila vela casu s telefonom co si vypisovala s kamoskama a nasledne aj s nim co mi tajila. no a ja som sa zasa hraval casto na pocitaci. na co mi aj ona par krat povedala ze jej to strasne vadi (hraval som asi tak hodinku ked deti pozerali rozpravku a potom ked isli spat 2 hodinky) tiez mi par krat spomenula ci neskusime poradnu ale tej som sa bal lebo sa nerad zdoverujem druhym.
Dalej co sa tyka nasho intimneho zivota tak ten nebol nikdy uzastny (ani pred tym s inymi partnerkami), mam problem sa poriadne vzrusit (tazko dosiahnem uplnu erekciu) dovod neviem ale ubijalo ma to a robilo nestastnym ze ju nemozem poriadne uspokojit. Tak mi urolog predpisal viagru.. takze som si ju daval ked sme chceli sex.

takze manzelka chce rozvod, a je neviem co robit. Striedavu starostlivost nechce a ale zasa mi nechce branit v stretavani sa s detmi.

ak by bolo treba nieco dodat skusim dopisat.
zatial dik

sadjuk
autor
23. jan 2017

@obsadenemeno
@romaniela
@libawet
@zuzlaka @markinko
mam posledne info, ze sa zatial dohodli nepodavat ziadosti o rozvod...ze cas ukaze.

uz mam z toho nervi naddranc, premyslam nad stretnutim s nim ci jeho zenou.

a moja zena chce chvilu zit sama s detmi... chce si ujasnit veci co sa stali. potom sa uvidi ci sa vrati ku mne alebo ostane s detmi.

obsadenemeno
23. jan 2017

@sadjuk takze sme doma, on sa rozvadzat nechce......... a ta tvoja ze vraj sa dohodli..... 🙄 no pekne

daniel69
23. jan 2017

Ďalšia rozpadnutá rodina, nenávratne zmenené životy štyroch ľudí, z ktorých dvaja sa v tejto hre ocitli proti svojej voli. Fundovaných rád si tu už dostal kopec, myslím, že ani nie je čo dodať. Je už zbytočné hľadať primárneho vinníka, analyzovať kto, čím a akou mierou k tomu prispel. Pojdete ďalej každý svojou cestou...
Veľa sily do výchovy detí prajem, to je to jediné, na čom z dlhodobého hľadiska záleží.
PS. Ak by si to náhodou jeden z nich dvoch rozmyslel a nešiel do vzťahu, zostaneš trčať v ešte horšom kompromise.

sadjuk
autor
23. jan 2017

este aby som dodal, zena by sa snim prestala stykat... ale potrebuje cas na rozmyslenie co snami dvomi. ci to skusat dalej alebo ako pises kazdy svojou cestou

daniel69
23. jan 2017

Vieš, je to obrátené garde. Tj žena podviedla Teba nie Ty ju. Ak sa s ním nebude stýkať, len zakonzervuje city, ale ten základ u nej ostane. Byť Tebou rozmýšľam ako z toho von, lebo je vysoko pravdepodobné, pri tom, čo si o sebe úprimne napísal, že ťa sekne znova. O rok, o dva, o 5....
Radšej čisto rozdelený a vysporiadaný vzťah, ako formálna rodina, s vnútorným napatím, a občasnými cirkusmi, ktoré za chvíľu s narastajúcim vekom budú vnímať aj deti.
Ako spieval Jožo Ráž, keď bol ešte normálny, kompromisy to sú krysy...
Drž sa
Dan

sadjuk
autor
26. jan 2017

@daniel69 @obsadenemeno @romaniela @libawet @zuzlaka @markinko

Dudem sa snazit. kvoli jednemu dementovi co nevie udrzat vtaka v butke rozbije manzelstvo..jak nase tak aj svoje nahloda.. (aj to by som bol zvedavy ci ten pi***s bol taky chlap a povedal co spravil zene a detom)
Ako moze taky kk**t tahat druhu zenu za nos.. velke rozvody a nakoniec. ked poviem, ze bud to hovado poda ziadost orozvod do mesiaca alebo nechcem od mojej pocut o rozvode.
Tak ten kreten cukol a teraz ostal pri zene ze kvoli ich detom. A moja sa ocitla sama ako studna na pusti.

Takze ideme ze na cas od seba ale neviem ci sa nieco zmeni na jej rozhodnuti nebyt somnou.

libawet
26. jan 2017

@sadjuk no, to som Ti aj písala, že tak Tvoja žena skončí, že ju kopne...a teraz čo? Asi je aj dobre, že idete na čas od seba, že si uvedomíte sami, kde kto a akú chybu urobil a hlavne Tvoja žena, že zistí, ako jej bolo fajn, keď bola s Tebou, napriek všetkému, čo sa jej na Tebe nepáčilo, že to bolo nič oproti tej samote a realite života-sama s deťmi....možno by bolo aj dobré, aby si sa po čase zachoval ako ten správny chlap, prehltol všetku tú špinu a podal jej pomocnú ruku, posilní vás to oboch a žena pochopí - mala by teda - raz a navždy, čo má v Tebe, že ju dokážeš podržať, aj keď by to už vôbec nečakala.

obsadenemeno
26. jan 2017

@sadjuk ja som vedela, ze on sa nerozvadza....ze pre neho to bolo len vyhodenie z kopytka....po dvoch mesiacoch? Do me a favour.....

Tak good luck, dufam, ze sa spamata, ked si uvedomi, ze pre neho bola len dalsi zarez na posteli.... ☹

sadjuk
autor
27. jan 2017

No bavili sme sa a konecne mi otvorila oci co jej vadilo. ze mi to nepovedala nikdy narovinu ako teraz. sakra mohol som byt lepsi a za vcasu si uvedomit ze nerobim nieco spravne a chovam sa uplne ako debil. Mat klapky na usiach ako zavodny kon.. aaach ja somar.

bejami
27. jan 2017

@lalia87 uplne s Tebou suhlasim, určite je pre deti lepsie vidiet matku spokojnu ako zit cely zivot v umelej bubline že všetko je ok a užasne a pritom to tak nie je....

petka131
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
17. apr 2019

@sadjuk Ako to s Vami dopadlo?

sadjuk
autor
24. apr 2019

ideme sa rozvadzat, tak si snazime vo vsetkom vychadzat

maminuska
24. apr 2019

@sadjuk a nebolo lepšie vychádzať si lepšie vo všetkom počas manželstva a nerozvádzať sa ?