Manžel podal žiadosť o rozvod a v návrhu klame

alena68
23. jan 2021

Dievcata, manzel podal o rozvod prvy tiez som mala podany navrh no jeho prisiel skor. Nakoniec neviem ale asi aj dobre lebo som videla aspon co tam napisal. Dost ma v tych papieroch ociernuje a vo veľa veciach klame. Zarazili ma jeho klamstva a vymysly dátumov no najviac co ma zarazilo, bolo ze pijem od kedy som potratila udal datum februar 2020 a stalo sa to v januari 2019, presny datum ma aj vytetovany na hrudi. A vraj od toho 2019 pouzivam alkoholicke napoje. Alkoholik niesom urcite, so susedami si dame to pivko, vinko a posedime, pokecame, ale niesom alkoholik o dieta sa riadne staram aj o celu domacnost a to sama od kedy odisiel. Ako dokazat na sude ze niesom alkoholik? Nechcem aby mi vzal maleho. Vyhraza sa mi ze ma nejake fotky. Taktiez sa mi vyhraza trestnymi oznameniami, psychicky ma napada a vyhraza sa so svojou rodinou. Viac ho zaujima majetkove vysporiadanie

alena68
autor
28. feb 2021

@cacianka slo to celkom hladko dohodli sme sa na starostlivosti o dieta. Teraz sa bude riesit bsm a to bude horsie preto by som potrebovala aj radu ak tu je niekto kto vie pravne poradit

matabb73
28. feb 2021

@alena68 pozri do skupiny Právne poradenstvo, je tam veľa príspevkov ohľadom toho. Na začiatku sú aj články od právničky, odporúčam prečítať.

cacianka
1. mar 2021

@alena68 podla toho co potrebujes riesit s BSM

alena68
autor
1. mar 2021

@cacianka vsimla som si tam ze tam veľmi neodpovedaju. Vysporiadanie bytu potrebujem riesit

matabb73
1. mar 2021

@alena68 je tam veľmi veľa príspevkov na túto tému a treba pochopiť, že sa im to nechce stále dookola opakovať. Prečítala si si články na začiatku? Nenašla si, čo potrebuješ? Daj si do lupy BSM a určite ti toho veľa vyhodí. Ak nenájdeš odpoveď, polož otázku. Niekedy trvá dlhšie kým odpovedia, ale budeš mať istotu, že je to relevantná odpoveď, nie názor laika.

cacianka
2. mar 2021

@matabb73 presne. 500stran a z toho 100 o BSM

timetotime
2. mar 2021

@cacianka 🙂