Manžel si našiel milenku

silvana28
19. sep 2023

Chcela by som sa opýtať manžel si našiel milenku býva u nej k nám chodi ,ale rozišli sme sa ,ale nechce sa rozviesť mám podať návrh o rozvod ?dakujem
Mame spolu 2 deti (4-10r)

viera
20. sep 2023

@silvana28 @silvana28 Chlapec si nechava zadne dvierka?…Ty by si mala vediet,ci sa chces rozviest alebo nie.Ci podat o rozvod alebo nie. Vy to musite mat vydiskutovane. Ze co dalej po rozvode…Majetok…a pod.

denisa0504
20. sep 2023

To je asi samozrejmosťou, že rozviesť...

januska12323
20. sep 2023

Keď ti to vyhovuje nemusíš.

som_realistka
20. sep 2023

To záleží na Tebe, ale v prvom rade zabezpec potreby detí, prispieva na náklady? Tiež na poplatky na bývanie, pretože skôr alebo neskôr ti prestane dávať peniaze, lebo nová partnerka má svoje nároky, a máloktorá si uvedomuje že deti a záväzky voči nim, či už rodičovské alebo finančné, trvajú nadalej.

kittykat22
20. sep 2023

@silvana28 a aky ma dovod, ze sa nechce rozvadzat? Predpokladam, ze majetkovy. Ak sa k milenke odstahoval, tak to citove asi nebude. Vzhladom na to, ze ty si zostala v nevyhodnej pozicii - sama s detmi, tak to rozhodnutie by som smerovala tak, aby si z neho mala co najviac benefitov.

anjelicek26
20. sep 2023

To je take nechavat si zadne dvierka a sekat formu pred rodinou a okolim, ze sa nic nedeje 🙄 Nedelit majetky, neriesit sudy, nemat deti na vikend (teda plnne volno a pretahovat milenku a vyletiky)...milenka totiz bude plnne nadsena, ked jej +dve deti budu chodit na vikendy a prazdniny, realita ju rychlo dobehne, co to vlastne znamena.. aj tak si na vsetko sama, dotiahni si vyzivne, papierovacky, rozvod...

cacianka
20. sep 2023

Ty sa pýtaš cudzích žien na koníku, či sa máš rozviesť ?
My nechodíme v tvojich topánkach, nežijeme tvoj život, tak nemôžeme rozhodovať o tvojom živote.
Iba ty sama vieš, ako to máte nastavené, iba ty vieš či ti to vyhovuje alebo nie.
Buď si rada že vypadol, ale za deťmi chodí, platí € na ich potreby, nerobí ti nervy
Alebo sa správa ako debil, do domácnosti chodí ako holub - najesť sa, zobrať oprate trenky, teba zbuzerovat, deťom vynadať a nedá ani €.

moonlight1210
20. sep 2023

@silvana28 a chces sa rozviest?

lula313
20. sep 2023

Kamoska sestry sa tiež nerozviedla dlhé roky, ale on ju s detmi nechal byvat v jeho dome, bez problemov jej prispieval, takze mala z toho len vyhody

luccija
20. sep 2023

@silvana28 a aký má dôvod?Koho je bývanie kde si s deťmi?

lizatko1009
20. sep 2023

Co nechce zaplatiť za toto, ze bude navrhovateľ?

peter0123
20. sep 2023

@silvana28 neviem si predstaviť existovať takto.
Susedovci však žili tak, jedného dňa sa po hádke sused odsťahoval do podnájmu. Bolo to po 30 rokoch spolužitia, ich jediným spoločným majetkom bol dom, ktorý prepísali na ich dospelého syna ktorý žije v zahraničí. Neviem o Tom že by tam figurovala nevera. Hoc nedokázali spolu žiť pod jednou strechou, mali dobré vzťahy.Ona bola chodila opatrovať do Rakúska, v blízkosti syna, 2týždne tam, 2týždne doma, chodila k mužovi upratovať aj variť. On sa rozvádzať nechcel, ona ako hlboko veriaca bola v vždy proti rozvodom. Zlé jazyky však tvrdili, že to robí iba kvôli vdovskému. Každopádne jej muž vojak pracoval aj na výsluhovom dôchodku ako šéf bezpečnostnej firmy.
Auto ty sa musíš rozhodnúť ako chceš žiť.

walentina7
20. sep 2023

Nechaj si ho. Ked sa mu niečo stane, aspoň dostaneš vdovský.

oriesocek
20. sep 2023

presne ako pisu vyssie. V rodine sa stal to, ze muz si nasiel znamost. Jednoducho odisiel z domu a ani nedal vediet kde a s kym býva. nestaral sa o deti. Tým, ze sa nerozviedli, kedze on jednoducho zduchol, tak ona potom dostala vdovsky. Kedze on zomrel a s pani s ktorou posledné roky zil neboli zosobasení. Ona dostane peniaze a za mna má na ne nárok, kedze jej neplatil, opustil ju, ked deti boli mensie....